A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
22. dub 2009

Bud tajnustkaří nebo leží ☹

kuliskaa
22. dub 2009

Néé...každop.tajnustkaří 🙂 🙂

luzza
autor
22. dub 2009

holky
dorazili jsme až teď večer 😝
zatím jsem vcelku,zítra ráno všechno napíšu
teď jsem K.O. 😝

luzza
autor
23. dub 2009

dobré ráno holky 🙂
včerejší kontrola : miminka sestoupila dolů do pánve, dnes jedu do nemocnice na CTG, pokud bude vše OK, 4.května nastupuju do nemocnice k vyvolání porodu...jak budu rodit zatím netuším...

po včerejším dni,kdy jsem v 9 ráno nasedla do auta jsme dorazili až ve 21 hod domů 😝 ,pak jsme udělali s domčou ještě úkoly, jsem padla do postele jako mrtvola 😝 .
Ale o půlnoci mě vzbudilo tvrdnutí břicha!!! A dost ostrý a bolestivý. Za hodinu mi došlo,že se to opakuje co 10 min. Bolelo to tak,že jsem fakt prodýchávala a tvrdnutí se ukázalo jako normální KONTRAKCE 😝 😝 .Tak jsme vyndali tašku do porodky a čekali jsme,co z toho bude... Ve 2 hodiny na mě padla totální únava a normálně jsem usnula. A kontrakce přestaly 😨 😅 .Tak se mi asi chtěly jen předvést 😅 .

ale dneska se necítím nic moc...břicho mě pobolívá jak z posilovny...ale kontrakce žádný...tak jsem teda zvědavá,co bude dál 😉 . A taky co natočí dneska ve špitále na monitoru...

sarii
23. dub 2009

Ahojda Luzz... to je novinek. 😲 😲 😲 .. určo o nočních kontrakcích řekni!!! A pak dej vědět co a jak... pokud si tě tam nenechají...

luzza
autor
23. dub 2009

sarii
nevím,jestli jim to mám říkat 😕 aby na mě nečuměli jak na blbce...

sarii
23. dub 2009

Luzz... jasně že jo! Třeba už se to blíží 😲 😵

luzza
autor
23. dub 2009

sarii
no uvidím...já toho radši moc neříkám 😅

luzza
autor
23. dub 2009

sarii
já se cejtim prostě nějak divně... 😖 😖
po devátý jedu na to CTG,takže do tý doby si ještě lehnu...
pa

sarii
23. dub 2009

Luzz pa... zítra má Jiří svátek, tak abys mu holky nepovila jako dar 😀

magika
23. dub 2009

AHOJ Bobánci 🙂
Teda Luzz,mám z toho úpe mrazení,...třeba už fakt jdeš do finále a děvčátkům se chce ven 🙂 Jestli si tě tam nechají bud ráda,..budeš pod dohledem...přeju moc moc štěstí 😵
Šári,..a jak se cítíš ty?Já teda tipuji děvčátko...kolem třech kileček 🙂 ...měla jsem taky termín 11.6. a 17.6. a Matýsek se narodil 1.6. 😀

luzza
autor
23. dub 2009

no to byl dáreček 😅 😀

maginko-ještě jsem chtěla doma něco dodělat,tak ještě nechci zůstat ve špitále.. ☹

luzza
autor
23. dub 2009

holky
tak já jedu na ten monitor...
cítím se jak po flámu...(jestli si ten pocit někdo z vás ještě pamatuje 😅 )
zatím pa

magika
23. dub 2009

Luzz...myslíme na tebe!!!!i na holky :o).....já vím,že člověk musí dodělat spousty věcí,ale ty se ted soustřed jen na miminka a na porod.Máš kolem sebe prima rodinku a všichni ti rádi pomůžou a dodělají za tebe.Určo dej vědět,jak jsi dopadla.

sarii
23. dub 2009

Zdar Mag...
co nového u vás???
Já o.k. zítra mám kontrolu a asi už mi vypíše mateřskou...

magika
23. dub 2009

Čau Šári,...no já mám zítra noční,tož se tam po těch 14 dnech faqt těším 😀 ...ty se máš,...mateřská je sice almužna,ale rodičák je ještě horší 😠 ...

Jsem se ted namíchla,jsem četla na netu o těch Vítkovicích 😲 ...že Klaus prominul trest tomu cigimorovi 😠 ...radši se nebudu rozčilovat....

luzza
autor
23. dub 2009

ahoj sestruše
monitor dopadl ok,i když jsem tam za hodinu a půl musela znova,páč se jim ten první nějak nezdál...
a mezitím jsem sebou venku řízla 🤐 🤐
mám sedřený ruce a jednu hnátu 🤐

luzza
autor
23. dub 2009

holky
a nejhorší zážitek byl....že když jsem se natáhla,tak stál ode mě asi 3 metry mladej chlap...a co myslíte,že udělal??? 🙄 🙄 🙄 🙄 OTOČIL SE ZÁDY!!!!! 😨 😨 😨 😨
holky,já nechtěla,aby mi pomáhal,ale přišlo mi to hrozně sprostý ☹ ☹ ☹
a šla kolem starší babča a přišla se mě zeptat,jestli jsem v pořádku,jestli je mi dobře... 😢 😢

luzza
autor
23. dub 2009

a to mi sestřička měřila ručně puls,páč se jí zdálo,že se do toho monitoru plete i ten můj 😅 a když viděla ty sedřený ruce,tak se lekla a říkala : Vy jste bourala? 😨
A já : ne,já sem jenom upadla 😕

luzza
autor
23. dub 2009

musím si jít chvíli lehnout... 😝

luzza
autor
24. dub 2009

dobré ránko holky moje 🙂
tak já se dneska vyspala dobře 🙂 žádné tvrdnutí 😉 to asi tím včerejším pádem 😀

sarii
24. dub 2009

Krásný den...

Luzz... opatrně musíš!!! Jo, je to paradox... babi se optá a mlaďasovi je to šumák... fuj tajbl, jaký jsou lidi!!! Naštěstí ne všechny. Kdy jdeš na další monitor???

Já za chvilku vyrážím na pochůzky. Kadeřnice, kontrola, práce, nákup a naši... A to ještě musím splašit dárek manžovi...

Zatím...

luzza
autor
24. dub 2009

sarii
další monitor za týden,takže zase ve čtvrtek (pokud neporodím)
ale teď v pondělí už jdu zase ke své dr. na kontrolu,tak uvidím,jestli se něco nezmění...
no ty máš dneska pochůzkový den...tak dej prosím bacha! ať nedopadneš jako já 😀

lucenek
24. dub 2009

ježiš luzz 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
brouku jsi ok????hlavně že se nic nestalo
ale ten kluk k pozvracení, holt takový jsou dneska lidi, i když tot já považuju za vrchol hyenismu..i ta hyena hyeněně pomůže......to je fakt brutus...
mě jednou v přecpaném buse chtěla pustiti sednout asi 90 ti letá paní..ostatní byli moc asi unavení nebpo neviděli....ale to není tak strašné jako to cos zažila ty 😔 😔 😔

luzza
autor
24. dub 2009

lucí
mě takový věci hrozně mrzej 😒 😒 fakt obrázek společnosti...

luzza
autor
24. dub 2009

ještě jsem si vzpomněla 😀 😀 😀 ....
včera na tom monitoru...u nás ve špitále mají velkou místnost,kde jsou polostrovaný gauče a křesla a u každého CTG monitor,takže se nás v tom "obýváčku" natáčí třeba 10 mamin...
a na protějším gauči seděla s maminkou asi dvou-tříletá holčička a říká tý mamince : "Ta pani má ale velký bžíško!!! 😨 😨 😨 " Bylo to tak dětsky bezprostřední a roztomilý,že sme se tam všechny musely smát 😅 😅
Tak jí ta mamča řekla,že pani tam má 2 miminka a ta holčinka úplně kulila oči a otvírala údivem pusu 😀 😀

luzza
autor
24. dub 2009

Ta pani s velkým bžíškem jsem byla samozřejmě JÁ 😀 😀 😀

luzza
autor
24. dub 2009

no to nebylo vlastně všechno 😅
když jsem tam jela výtahem,jel se mnou primář dětského jipu (moc hodnej člověk mimojiné, a dcera mu v říjnu porodila půlkilovou holčičku ☹ ,ani nevím,jak to s ní je,jen vím,že žije) tak on mi v tom výtahu říká : " Do trojky na příjem k porodu,že??" 😀 😀 😀 😀 A já : "NE!Jedu jen na monitor...a mám tam dvě miminka!" a on : "Tak to jó" a smál se 😀

luzza
autor
24. dub 2009

skoro si začínám myslet,že mám fakt velký břicho 😕 😕 😀

lucenek
24. dub 2009

luzz 😀 😀 😀