A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
28. dub 2009

jj to znám je to bájo... 😵 😵

sarii
28. dub 2009

Bré ráno...

Luzz... tak to vidím poprvé 😲 . A věřím, že to musí být SUPR...

kuliskaa
28. dub 2009

Za hodku to balím 😒 ve 4 pedagog.porada ve školce 😖 samé lepší a ráno brzy vstávat papa 😉 🙂

luzza
autor
28. dub 2009

kulíku
ty jsi samý spěch 😅

kuliskaa
28. dub 2009

Klíído 😀 😀 čekají mě 2dny mimo realitu 🙂

lucenek
28. dub 2009

týjo luzz se domesovi nedivím...to je ráj na zemi....rasdši jsem se nekukala na ceny

luzza
autor
29. dub 2009

lucí
25 EURO za dospělého a 20 E za dítě...
vstup na všechny atrakce na celý den...
když jsou 2 dospělí a 2 děti,tak platí jen za 1 dítě...

sarii
29. dub 2009

Ahoj kočky...

Luzz... ceny za vstup jdou... to zaplatíš v lepším aqua parku taky. A navíc, dostaneš se tam x krát za pětiletku 😉
Jak je???

luzza
autor
29. dub 2009

sarii
přesně tak...nejezdí se tam furt,viď? 😀
je mi jako slonici před porodem 😉 😀

lucenek
29. dub 2009

luzz no to jde... 😀

luzza
autor
29. dub 2009

holky
já se z té nespavosti asi zblázním 😢

taky je to tím,že už jsem nervózní,že v pondělí jdu na příjem... 😕
myslím na to,jestli tu budou mít kluci dost prádla... jak domča udělá beze mě referát a podobný hovadiny ☹
ale prostě se mi to plete hlavou.. jedna věc za druhou 😝
chjó 😒

luzza
autor
30. dub 2009

dobré ráno,
šla jsem spát až před půl třetí 😝
už mi ty síly nějak ubývaj 😝
dneska jedu na monitor...

lucenek
30. dub 2009

luzz já tiě chápu..to nejde vypustit z hlavy....
ale myslím, že to kluci zvládnou na chvíli bez tebe....sice to nebude možná echt...ale důležitý je výsledek
a s tou nespavostí boroku...to je hrůza spát 2 hodiny.....
mě dneska ve třičtvrtě na 6 spadla sára z postele je 70cm vysoká...sem debilní vymazaný kretén.... ☹ 😠

luzza
autor
30. dub 2009

lucíčku
sáruška je už velká 😉 nějaký ten sportovní výkon zvládne... 😉 🙂
neznám dítě,který není pokřtěný nějakým tím pádem z postele 😀
neboj se o ni 🙂

ta nespavost mě vážně ničí...
teď si připadám jak po noční dvanáctce 😝

lucenek
30. dub 2009

luzz je v poho to jo.....upřímně pád jsem někdy čekala, ale i tak nečekläla no....
jako kámošce malý ve 2m spadl z přebalováku a ještě na něj ta deska...ale vyšlo to tak tak že malého jen přiklopila...to měl na svědomí její manžel fakt hrůza

jo noční dvanáctky mi nemluv tpo byl hnus

luzza
autor
30. dub 2009

lucí
našemu známému vypadl novorozenec z přenosné lehačky 🤐 🤐 když ji chtěl přenést...
malej měl fisuru leb.kosti 🤐
ale byli jen ve špitále na pozorování...jinak žádný kompl. 😝
teď mu bude rok 😀 😀
děti vydržej neuvěřitelný věci 😀

luzza
autor
30. dub 2009

po nočních 12 se mi vůbec nestýská 😝 😝
i když teď se občas cítím ještě hůř 😅

lucenek
30. dub 2009

luzz tývoe to je mazec stejně takové děti co se minimálně melou že......
já ani nevím jak budu do budoucna 12 tky dávat...... a asi na NCH JIP nepůjdu zpět.....jako chodit dom vyřízená a tahat ten bordel malé to ne...(MRSA, apod)

luzza
autor
30. dub 2009

lucí
v tom s tebou souhlasím...

sarii
30. dub 2009

Ahoj vespolek...

Luzz... ať máte dobrej monitor a nenechaj si tě tam... když jsou ty čarodky 😀

Jo, náročná práce a rodina, to je kombinace. Já obdivuju holky, co mají malé děti a směnujou. Já sebou mohla doma řáchnout do křesla, ale oni dál kmitaly doma 😲.

A ty vylíčené pády... tfuj ☹... Raději nemyslet.

lucenek
30. dub 2009

jo no zase bych měla směnnost ša bych an OPRIP to je dětská resus neonatolka...fyzicky se nenadřu zato psychicky větší maglajs.......
no uvidíme v ambulanci by mě to neba.....

luzza
autor
30. dub 2009

ahoj holky moje...
dnešní monitor dopadl dobře,i když se jim jedna berunda zdála nějaká líná...
tak to prý natočíme hned v pondělí při příjmu...
jinak u nás je strašně zamračeno a bouří 🙄 tak uvidíme,co bude s čarodějnicema...

luzza
autor
30. dub 2009

já zatím nevím,co bude po mateřský...
uvidíme 😉

magika
30. dub 2009

Zdravím z noční babulky....
Tož koukám,že mě nějak ty 12ky nezmáhají 😀 ....možná to zní sobecky,ale já prostě nevydržim být doma a jen v tom kolotoči....já obdivui vás,které to zvládáte.Já sice nadávám občas na únavu nebo jak to bylo děs,ale je to vlastně takovej můj endogenní opiát-makat.Možná je to tím,že to beru jako zpestření při mateřský,že vím,že tu nejsem uvázaná.A do toho jsem se ještě upsala na tu školu 😝 ...Ale chci to jen zkusit.Mám kolem sebe v rodině lidi,na který se můžu spolehnout a vím,že mě podpoří.A děti nestrádají.Když jsem s nimí,tak se jim snažím věnovat.S domácností mi pomáhá manža,ač není třeba zručný-myslím třeba oprava čehokoliv 😀 ..ale jinak umí uklidit,umýt nádobí a postarat se o děti...a to mi stačí.
Je teda fakt,že třeba MRSA a podobný kurvy tu máme,ale já se snažím max.chránit.Taky tady na té LDN by možná člověk řekl,že se tu nic nenaučí,že tu není odborná práce-taky jsem si to myslela..ale není to pravda.Máme tu vlastně veškeré dg z celého špitálu a pokud si studuju papíry,tak se tím dost učím...jak ta nemoc postupně progredovala,jak jí snášel ten člověk,.....mám tu čas se prostě v těch dokumentacích pohrabat....jako je jasný,že tu těch odborných úkonů je málo a třeba ambuvak je stále zataven v origoš obalu,...takže makat tu navždy,tak asi zakrním v této oblasti....
Jejda,to jsem se rozepsala 😲 😀

magika
30. dub 2009

Jinak

magika
30. dub 2009

...jsem chtěla napsat,že Dan má neštovice,takže je určo chytne i Mates,..ale zatím to Dan zvládá dobře,..je pupencovatej,ale nemá to zatim nějak hustě.Teploty k tomu bohužel má,ale myslím,že byl rád,že nemusí do školy. 😅 ...bojím se,jak to bude snášet Maty,...s tou jeho atop.kůží 😝

magika
30. dub 2009

Tady taky bouřilo,ale jen chvilku....
Jak jste psaly o těch pádech,tak mi taky Dan spadl v 6něd. z postele,...a dobrý,..ale taky jsem se lekla. 😨
No radši už končím nebo tady popíšu celou stránku jen já 😝
Těhule-držte se!!!

kuliskaa
1. kvě 2009

Máág ty ses nám,ale rozjela 😀 😀

Přeji nádherný prvo-májovy den 😵 😵

luzza
autor
1. kvě 2009

taky přeju hezký první máj 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
1. kvě 2009

já už se cejtim docela blbě,takže se radši moc rozepisovat nebudu... 😉