A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
17. kvě 2009

ahojte bylo suprácky
sarii jak dlouho ještě? A co Marinka?jaká je????kukadla a tak 😵
luzz je tam nějak moc dlouho sakra....jinak jsem prošmejdila rajče a holky jsou krásnoučký moooc 😵

sarii
18. kvě 2009

Luc... nevím, dle mého hrubého odhadu to tady vypadá na 14 dní...
Taky si říkám, kdy holky s Luzz pustí... Jo a koukala jsem jak husa do flaši... že jedna je možná Eliška a druhá možná Nela 😲 😕 😨 ... Mě nenapadlo, že je to příjmení 😀 😀 😀

lucenek
18. kvě 2009

sarii s tím příjmením jsem se zasmála 😀 😀 😀
Sari a jak to???Copak je s malou????? 😲 😲 😲 Doufám, že je vše ok

sayast
18. kvě 2009

ahojky holky,
tak u nas vikend strasny. nejdriv jsem se dozvedela ze mi lezi na detskym v budejovicich sestrenice, o par hodin pozdeji volali ze odvezli manzovo babi s podezrenim na mrtvici nebo nador na mozku. Nakonec potvrdili meningitidu. Lezi v Brne na infekcni jip. ale po tel nam nechteji rict a jeste jsou strasne neprijemny. ale my tam nemuzeme jentak jet, je to od nas vic jak 300 km ☹. No a vcera odvezli "tetu"-babicky sestru na plicni, nemuze dychat. tu beru jako treti babicku. a do toho vseho je doma krize a ne mala 😔 . Nejak se to vsechno hrouti ☹

Sarii, snad vas brzo pusti a bude to ok. jakto ze jsi vlastne rodila tak brzo?

s tim prijmenim jsem se zasmala,ale priznam se, ze me to taky nedocvaklo hned 😀

sarii
18. kvě 2009

Say... ty máš ale story... tak ať se všichni z široké rodiny koukaj zotavovat... A jak vy s Juli?

Luc... jak to? U nedonošeňátek se čeká na dokončený 36tt, pak váha 2 500g a samozřejmě dobrý zdr. stav. Marinka dneska povýšila z inkuboše na vyhřívané lůžko a je bez infuze 😵 . Tak snad to tak půjde dál.

sayast
18. kvě 2009

my s juli dobry, to je ted moje jediny stesticko 😵 . jeste ze ji mam 🙂

tak to je fajn ze je marinka uz bez infuzi. Kolik tedka vazi?

sarii
18. kvě 2009

Dnes naváženo 2 125g 🙂

sayast
18. kvě 2009

tak to je krasny 😵

sarii
19. kvě 2009

No co je to za nekázeň??? Kde jste kdo?

kuliskaa
19. kvě 2009

To je teda... 😖 😖

kuliskaa
19. kvě 2009

Tak tě aspoň pochválím za týdenní fotečky 😎 je to kočka úžasná!!!!!!! 😵 😵 😵

sarii
20. kvě 2009

Bré ránko...
Tý jo... Kuli... co dělá pracující o půlnoci vzhůru 😲 😀 ???
Holky, hybaj sem 😠 !!!
Copak asi Luzz??? Už by mohly být doma...

lucenek
20. kvě 2009

hojte taky myslím denně na Lůcu...už je to dlouho.....týden a dva dny od porodu

sarii
20. kvě 2009

Luc... třeba už jsou doma a nemají čas 😀

lucenek
20. kvě 2009

to je fakt i když myslím, že by se lůca aspoň nahlásila

sarii
20. kvě 2009

Hmmm... nebo Jiřan 😨

lucenek
20. kvě 2009

no právě.....ale to musí být sekec se dvěma , já měla záhul s jednim

kuliskaa
20. kvě 2009

TO TEDA JO!!...PRÁVĚ JSEM TO VČERA ŘÍKALA...NEUMÍM SI DVA A NAJEDNOU PŘEDSTAVIT 😔

sarii
20. kvě 2009

Přidávám se 😉 . Jsou tu dvoje dvojčátka a z toho už sestřičky první maminku varovaly 😀 ... jedno se řvaním skončí a druhé nasadí. Druhá dvojčátka zatím tlumí inkubátor 😀

luzza
autor
20. kvě 2009

ahoj holky moje 🙂
včera nás propustili z porodnice 🙂
zážitků mám moc a moc,že by mi nestačila stránka 😀
takže až bude chvilka,určitě se rozepíšu 😉
holky už se kroutí,tak za chvíli budou vzhůru 😉
mám pocit,že jen kojíme a přebalujeme 😀
ale holky jsou naprosto úžasné 🙂 krásně cucaj mámino mlíčko,hodně spinkají a málokdy pláčou 🙂
(i když už mi taky předvedly pár histerických minutek 😀 😀 😀 )
šestinedělí mě zasáhlo nadprůměrně 😀 já brečím častěji než oni... 😀 hrozně mě dojímá i pohled na ně 😅 😅
jsou tak křehký a maličký... jsem z nich úplně na měkko... 😵 😲
jsme ti nejšťastnější rodiče na světě 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
20. kvě 2009

holky
moc děkuju vám všem za gratulace 😵 😵 😵
zběžně jsem je zkoukla 🙂
na všechno odpovím a povyprávím v další pauze 😀 😀
jinak - s porodem strašná zkušenost 😝 😝 😝
Eliška měla Apgar 4 ☹ ,musela pak na SONO mozku...
pak ta silná žloutenka...holky byly apatický jak hadrový panenky... ☹
ale jak říkám..povyprávím později 😉
ještě jednou všem děkuju 😉

luzza
autor
20. kvě 2009

jinak k porodu...
hned po příjmu do nemocnice mi začaly silný kontrakce 😅 a hned po dvou minutách...
během dne se mi začal zvedat tlak až na 170/120... a u elišky ukazoval monitor nízký puls a apatii,takže jí ty kontrakce hodně dusily...chudinku mojí malou
nakonec se večer rozhodli pro akutní CŘ...
chtěla jsem epidurál,tak mi naši jipový lékaři poslali jednoho ze starých šikovných anesteziologů,kterej mi ho napíchl.. bohužel,jak se zdravotníkům stává,splnila jsem mizivé procento pravděpodobnosti,že epidurál není účinný... gynekolog začal řez a já málem vylítla z kůže...byla to ostrá,pronikavá bolest,která se nedala vydržet...takže mi anesteziolog začal dávkovat do žíly léky proti bolesti... ale utlumilo mě to vždycky jen na chvíli...drželi mě všichni,abych se nemrskala,že mám všude modřiny...
gynekolog nemohl operaci nijak přerušovat,navíc měly holky nějak srostlý nebo přirostlý placenty (nevím),takže musel pospíchat...cítila jsem snad všechno...
křičela jsem bolestí...nakonec mi anest. přiložil masku na uspání a já křičela i do tý masky,dokud jsem neodpadla 😝 díky těm podaným opiátům se elinka narodila úplně modrá a nedýchala...měla apgar 4,nelča byla v pohodě...
byl to pro mě nejhorší zážitek v životě

a to jsem byla velký zastánce epidurálů 🤐 🤐 🤐 já blbec!!!!!!!

pak mě odvezli na jip a holky na novor. jip

jirku ze sálu vyhodili a vzali ho zpátky,až když mě uspali.. tak stihl všechno nafotit a nahrát... pak zůstal s holkama na jipu a pěkně všechno obrečel...

luzza
autor
20. kvě 2009

pediatr na sále jirkovi řekl,že jsou to letos největší dvojčata 😀 (narodily se ve 36+5)

sarii
20. kvě 2009

Luzz... vítám tě doma a hlavně s holkama doma 😵 😵 😵 !!!
Teda, teď jsem hltala tvoje čtení 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
Chuderko, sis užila!!! A hlavně nervy a strach o holky, co??? Hlavně, že jste v pořádku 😉

lucenek
20. kvě 2009

luzz ježiši kriste 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 mám husinu i na patě jak to čtu 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
panebože ještě že je vše oká
a ty hormony se ti nedivím, máš nejkrásnější holky na světě jen bul 😵 😵 😵 😵 😵

luzza
autor
20. kvě 2009

holky moje
věřte mi,že nejsem žádnej slaboch a snažím se vydržet maximum (co se týče bolesti),ale tohle bylo vážně nesnesitelný
začali řezat v 19,50... holky se narodily ve 20,03 a 20,04... bylo to těch nejdelších 14 minut v životě...kdybych nebyla připoutaná,tak jim všem vykopu zuby
oni zkusili,jestli mě to bolí...a já řekla že ne ,sice to bolelo,ale dalo se to vydržet a nechtěla jsem vypadat jak histerka...
to jsem ale netušila,co přijde potom

jsem ráda,že je to pryč a že je elinka v pořádku...sono mozku neukázalo žádný krvácení ani ischemii,takže to je pro mě důležitý...

lucenek
20. kvě 2009

luzz jako za živa operovat je masakr.....kdy tě asi uspali?????

kuliskaa
20. kvě 2009

Proč ti luzz nedali spinál??....ale já to i tak cítila....SEŠ BORKA.... 😔 😔

kuliskaa
20. kvě 2009

Nevím která je která 😅 😅 ale ta jedna kočka vypadá ůplně jak Týnuš jak se narodila je vždy na fotkách v pravo takže tipuji Béčko,ta puclatější .....no ůůůůplně 😀 😀

kuliskaa
20. kvě 2009

jedna je celej Jiřík 😀 😀 ale i ta druhá myška ma něco z něj....jeeeeee to je radost koukat