A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

elennka
31. pro 2009

Holky vše nej do nového roku 🙂))

luzza
autor
1. led 2010

přeju všem krásné novoroční ráno 😵 😵 😵

lesnenka
1. led 2010

Taky přejem všem krásnej novoroční den.

Luzz, to já taky nechápu. To sedátko drželo jako přibitý ve vaně, nic méné Víťa se z něho jakýmsi i pro mě záhadným způsobem dostal. Na dva dny jsme teď byli u kámošky a protože Víťa ještě nechodí, tak jsem mu vzala chodítko, maj velkej barák a nemaj koberce, tak aby tam nelezl po studené podlaze a ani se mi tomu nechtělo věřit, on z něj normálně vylezl. Vůbec nechápu jak to udělal.

luzza
autor
1. led 2010

LES 😀 😀 😀 😀 😀
Víteček půjde k cirkusu 😀 😀 😀

luzza
autor
1. led 2010

lucenku
tak jaká byla služba? Myslela jsem na tebe 🙂

lucenek
1. led 2010

luzz 😵
fajná klidná..ale furt cosik museli jsme máknout ať do 11 stihnem pacienty léky pojištovny harmoše vedlejší kancelářskou robotu atd....pak se to dalo

luzza
autor
2. led 2010

lucí
tak to jsem ráda,že ste nepadali na hubu 😉

lucenek
2. led 2010

akurát dneska v půl druhé ct naštěstí ne na sál tak pak to šlo.....
máme tady nasněženo, odpo půjdem drandit s károu

luzza
autor
2. led 2010

tady je taky sněhu tři pr... 😀

lucenek
2. led 2010

luzz jééé a jezdíte ven co holky na to????to by chtělo sáňě 😵

luzza
autor
2. led 2010

lucí
sáně ještě letos nemáme 🙂 bojím se,abych děti neztratila 😀 je tu těžkej terén 😀
jinak eliška moc zimu nemusí... když vylezem ven,hned nakrčí nosík a nahlas s ním funí,jak jí leze mrazík do nosíku 😀 nelince to neva 🙂

lucenek
2. led 2010

Jo luzz to Sára dělá taky..appak si zvykne 😀
stejně to je zvláštní že obě dvě stejně v bříšku a každá naprosto jiná

luzza
autor
2. led 2010

lucí
a eliška nám krásně přibírá 😉 na délku teda ne 😀 😀 ale do šířky pěkně 😀 😀 jsou fakt jak black & white 😀

lucenek
2. led 2010

jo jo jde to vidět 😀 hlavně že jsou zdravý holky jedny okatý 😵

kuliskaa
2. led 2010

TO MUSELA BÝT SLUŽBA CO LUCÍ 😒 😒

sarii
2. led 2010

Luzz... to je teda vele-obr-klec 😲 ... A Kolik má Eli? A čím to, že se tak "spravuje"???

Lucenku... tý jo, jak tu píšeš o práci, tak se mně snad i začíná stýskat 😕 !!!

lucenek
2. led 2010

kulií no byla 😝
sarii jo? já rychle vystřízlivěla...šla bych za sna MD 😀 jako makata a mít doma tak malý dítě je fakt masakr, nechci ji šidit po noční pím 4h pak jsemme ven vařim atd.....

luzza
autor
2. led 2010

sarii
elí má asi nějaký období velkýho nárůstu váhy 😅 😅 furt byla tak droboučká a teď má pěknou pneumatiku a tváře naducaný 🙂 asi jí pomohly ty příkrmy 😕 😅

sarii
2. led 2010

Luzz... Mari právě taky. Byla takový nedochůdče a teď je spíš širší než delší 😉 ... Ale já jsem ráda.

luzza
autor
2. led 2010

sarii
tak to jsem ráda i za vás 🙂 😉 😉 😀

sarii
3. led 2010

Luzz... parádní 😵 😵 😵 ! Eli je pěkně rozesmátá 😉 ... Teď ti zase nastane tvrdá rachota, co? Jirka ti odjede makat...

kuliskaa
3. led 2010

HOLKÝ KUK DO ALBA ...ANEB JAK NÁM SKVĚLE ZAČAL NOVÝ ROK 😎 😎

sarii
3. led 2010

Kuli... čeho to je následek 😲 😲 😲 ????????????????????????????????????????????

luzza
autor
3. led 2010

jééžiš kulíku jak tó?? 😨 😨

luzza
autor
3. led 2010

sarii
přesně tak 😒 poslední večer s taťkou... od zítra tu zase válčíme samy...

sarii
5. led 2010

No Kuli... nakukuju... žádné vysvětlení 😕 😕 😕

lucenek
5. led 2010

Kulií teda co dělala týnka? že beztak skákala ze stolu nebo tak něco?

sarii
5. led 2010

Luzz... a už nosíš metál? Měla bys a na dobře viditelným místě 😉 😉 😉 !!! Myslím na tebe dost často. Já mít dvě princezny, tak nevím... a navíc máš Domču!!! A s ním se musíš učit nebo alespoň dohlídnout a tak...

kuliskaa
5. led 2010

No jaksi jsme se sešli 4 v koupelně já,segra,týnka a pes... my se malovali a pes ležel zamnou týnka se malovala taky vedle mě... a já se snažila minout týnku na židličce a zároven abych nešlápla na psa- na psa jsem šlápla tím že se pohnul vyrvalo se mi asi 50chlupů 😖 a týnku jsem ještě z té stoličky strčila spadla a smála se nic jí nebylo ráno nevztala ☹ ☹ a my nebyli doma ještě, má něco pohmožděné ve vnitřním kotníku prostě jí píchá v klenbě-NIC VÁŽNÉHO 😒 😉 RTG NORMA