A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
12. srp 2010

my se hlásíme nemocní celá family, nejdřív hany pak gojgy a včil já neb jsem před enní rpochodila noc s gojgy na rukách neb blila a horečkovala, tak jsme naspala 2 hodiny a pak už sem se cítila nemocně no....tak mám před sebou dvě noční...opravdu luxus, musím to zmáknout.
zítra dojde postel tak se těšim až gojgy bude v ní nynat

luzza
autor
12. srp 2010

lucíčku
kam mám poslat tu fotku? dej mi odkaz, prosím 😀 😀
a taky chci vidět tu postel!!! vyfoť ji! 😀
doufám, že vám bude brzy líp ☹

povodně se nám bohužel nevyhnuly... my bydlíme naštěstí na kopci, takže voda nám zaplavila jen sklep, jak tekla z lesů...ale ségra je opět vytopená 😢 (markvartice) měli půl metru v přízemku 😒 přišli o ledničku, pračku a utopili auto...teda snad ho dají do kupy...

lucenek
12. srp 2010

luzz časopis maminka, myslím že webkymaj maminka.cz ale nevím to jistě.... 😉
fotnu až tu bude...sem KO zítra by ji měli dovézt
vám se tež furt sere...segra byla vytopená před rokem ne????to je kurva maras......

luzza
autor
12. srp 2010

lucí
ségra už je vytopená potřetí za poslední 2 roky 😒
loni se jim valila voda i oknama...letos to bylo níž...no... i když na piču to je také 😒
barák je samozřejmě na tak mediálně známém místě neprodejnej 😒 no a beztak na něj mají hypotéku...prostě taková bezvýchodná situace...nevím, jestli se to dá nějak řešit...

lucenek
12. srp 2010

tývole no to je teda maras.... ☹ ☹ ☹
dneska tě před vodou neuchrání nic..a pojistí to někdo když je to v zátopovce????asi taky ne...no tak to nezbývá nic jiného než se modlit

luzza
autor
12. srp 2010

lucí
pojistku maj, ale do maximální výše 200 tis... na víc to nejde...

jinak
ségra je opět pod vodou 🤐 😔
já jela odpoledne pro jirku, v autě holky...a zpátky už jsme se nedostali...bydlíme v jílovém u děčína a rozvodnil se potok a utrhl se břeh i se silnicí...takže sme museli jet zpátky...ale v ústí se vylilo labe, takže jsme jeli směr sněžník, abychom se dostali nějak domů...dorazili sme domů po sedmé hodině večer...ted jirka venku dělá opatření proti vodě se sousedama...děs..

lucenek
13. srp 2010

lucíčku ajaj 200litrů je nif....spotřebiče omítky.....maras......
a u vás dobrý???,hroznýýý....hlavně at jste v pořádku

luzza
autor
17. srp 2010

tak cesta od baráku dopadla takto

luzza
autor
17. srp 2010

ale díky trojkolce projedem všude

lucenek
17. srp 2010

luzz týjo holky maj teda káru 😵 a ještěže to odnesla jen cesta ne majetek nebo dokonce životy.....

luzza
autor
17. srp 2010

lucí my měli zatopený jen sklep...ale ostatní jsou na tom hůř 😒

lucenek
18. srp 2010

ajaj...fakt příroda se nás chce zabvit , si to nedovedu a ani nechi představit ☹

sarii
24. srp 2010

Ahoooj...

Luzz... děti rostou 😵 a manžíl se mi zdá nějaký pohublý 😅 ...

Magg... jak v práci? A co domek? Už bydlíte???

luzza
autor
24. srp 2010

sarii
to se ti fakt jen zdá 😉 😀 a co ty?? co Mari??

sarii
24. srp 2010

Luzz... no fakt, sluší mu to 😉 . Napíšu večer, letíme ven...

lucenek
24. srp 2010

čus bus segruše jakpakse máte????
u nás dobrý mohlo by být líp....ale nu což...gojgyna stagnuje s jídlem...má 11,4kg 😠

sarii
25. srp 2010

Včera nějak nebyl čas...

Mar ještě nechodí. Teda za ruku jo, ale sama ani krok 🙄 ... už mě to moří. Jí velice dobře 😀 . Na nočník si neřekne 🙄 . A aby jedla lžičkou SAMA kaši nebo něco, tak to taky nee. Kamarádky kluk už zvládá tohle všechno 😲 ... Jestli já jsem něco neprojela 😕 ...

Luc... co Sárinka? Jako nechce jíst? Si vybírá?

luzza
autor
27. srp 2010

ahoj sestruše 🙂
naše aktuální váha na 15 měsících je
Nela 12,150
Elča 11,500

lucenek
27. srp 2010

luzz to jsou holky bytelnější než gojgy...a jak jsou velikýýýýý 😅 😅 😅 co jim dáváš? nepodsouvám jim náhodou STH???? 😀 😀 😀
sarii mno má vybírací období bombonky a maso.....tak je to boj do ní něco dostat ale nechci na silu...tak vyčkávám.....

luzza
autor
27. srp 2010

lucí 😀 😀 😀 žádný STH.. 😀 😀
prostě dobře jedí a k tomu každou chvíli kojím 😝 ale chci je už odstavit 😖
nosej oblečení 86 a je jim tip ťop 😅

příklad dnešního jídelníčku 😅
snídaně : chleba,máslo, šunka, rajče
sváča : jogurt, banán
Oběd : bramborová kaše,ryba
sváča :ovocná přesnídávka, piškoty
večeře : rýžová kaše s ovocem

snědí všeho plnou misku, jsou fakt rozežraný...

během dne maj ještě minimálně 4 kojení 😝

luzza
autor
27. srp 2010

a k tomu vždycky užerou pár lžic taky z našich jídel 🤐

luzza
autor
27. srp 2010

jinak botičky maj 22 a 23...
jak jsou vysoký nevím...

lucenek
28. srp 2010

ehm, gojgy mi plave v 86 ale kalhoty máme 92 a na zimu určo ještě budem mít....botky, ještě tip top 22 ale už mám koupený 23 podzimní a bačkůrandy
kojeníčko to je něco...mě bylo líto moc jak sem gojgy odstavila, ale nešlo byla jsem ko, bolesti hlavy nemožnost vzít si něco permoš unavená vlasy, nehty pleť ani nemluvím......aůe odstavila jsem ji v 9m a 18 ti dneech ty to budeš mít horší......

luzza
autor
28. srp 2010

lucí
vůbec nevím jak na to ☹ ☹ ☹
vlasy mi padaj furt, nehty hrůza...na ksichtě hnědý skvrny...no a na hlavu už občas žeru brufen 😒 prostě děs.. už bych ráda přestala, ale holky dělaj hrozný scény, tak fakt nevím ☹

luzza
autor
28. srp 2010

lucí
na fotkách gojgy vypadá veliká...a nijak vyhublá není...vypadá krásně 🙂 a ty kukadla 😨 😀 😀 😀 😵
domča vážil ve dvou letech 12 kg, takže mi ta její váha připadá ok 😉
podle našich holek se nestresuj, oni nejsou klasický měřítko... jsou do možňákovic rodu a oni jsou tam všichni takový 😝 😀

lucenek
28. srp 2010

lucíčku super fígel:
přelep si bradavky náplastmi do kříže tak, jak to bývý v těch kreslených pohádkách......ten křížek z náplastí a že má mami bebí a moc to bolí.
ono zase přestat dřív má v tomhle fakt výhodu.....

lucenek
30. srp 2010

haloooo je tu někdo? brrr to je kosa....mě přijde že léto skončilo v červenci

luzza
autor
12. zář 2010

dneska byl krásnej slunečnej den 🙂 a holky furt vyhlížely u plotu souseda Kikiho 😉 🙂

lucenek
17. zář 2010

Lucíčku Kiki je pes?
šmíračky malé..... 😀
my jdem dnes na scuk ze zdrávky s prcečkama......

luzza
autor
17. zář 2010

Kiki je Kristian 😀 😀 jsou mu 4 😉 ale pejsek je tam taky 😀 😀 a jmenuje se Viki 😀 😀 😀 😀