A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
30. bře 2009

sarii
u nás zatím neprší,ale je tam docela kosa 😠
chůvičky si necháme koupit 😉
tak chlapi sice vymalovali,ale ten bordel tady 😖
tak si zdřímnu a dopol přijde mamka,tak se do toho dáme... 😝
hlavně že je vymalováno 🙂

sarii
30. bře 2009

Luzz... Ty moc nic nedělej... už to chlaď 😀 😀 😀 Spíš hoď fota...
Mně se na koupi chůvičky nabídla ségra 😉 , ale mám si vybrat... tak jdu juknout, jak vypadají v reálu... aby to nebyly krávy velký...

luzza
autor
30. bře 2009

sarii
tak to jo 😉

luzza
autor
31. bře 2009

holky
nevím,jestli se nám nezasekl teploměr,ale venku je O'C 😨 😨 😨 😨

sarii
31. bře 2009

Bré jitro...

Luzz... nezasekl 😨 ... u nás taky... místama je šedivec 😲 ...

luzza
autor
31. bře 2009

jaro dorazilo 😀
máme 15 stupňů,slunečno 😎 😀
mamka u nás gruntuje po malování...chudinka

magika
31. bře 2009

Ahojda mamulky,těhulky setrušulky...
Kámošce se včera taky narodilo mimi,tak jsem z toho taky moc nespala,..před dvěma lety přišla o dvojčátka,tak jí to moc přeju 😵
Tady sice krapet svítí,ale je 8 st.njn,Vysočina...
Děcka já vám ty pupky závidím,ale dala jsem se do boje z tuky a se školou,tak nemůžu mít vše.
Kdyby neklapl ten Hradec,tak asi půjdu na ARJIP do Ústí..Luzz,..nevíš,jak to tam funguje a jak je to náročné???
Sarri,..jak se jinak máš? Jezdíš na kontroly do Chrud. nebo u vás v Pardu?My ted budem v práci malovat,tak máme stop stav,...to bude opravdu p*del 😝

sarii
31. bře 2009

Nazdár Mag...
No to je dost, že sem zavítáš 🙂 Já se mám fajn. Paráda.
Na kontroly chodím v Cr a tak se vždy stavím v práci 😵 . Malování je good... hlavně pro ostatní odd., když máte stop stav 😀 .
A podávej info, co škola a co hubnutí... A co dovolená? Kam letos?

luzza
autor
31. bře 2009

maginko
já mám ARIP dělaný u nás v ústí 😅 tam taky pracuju 😅
mám ho z roku 2003... 😉

luzza
autor
1. dub 2009

bréé ránko 🙂
holky, ten náš malej model dostal včera novou jarní bundu,tak v ní samozřejmě dnes šel do školy...
přijde mi srandovní,jak se desetiletej kluk vzhlíží v zrcadle a kochá se pohledem na vlastní tělo 😀
je taková khaki z toho drsnýho plátna a má plno kapes...
kdyby šel pěšky,tak by umrznul,páč je fakt slabá,ale v autě to je fuk 😉
jsem zvědavá,jak se budou módit holky 😅

sarii
1. dub 2009

Krásný den...

Luzz... taky jsme byly takové... Pro krásu všechno 😀 😀 😀

elennka
1. dub 2009

ahojda sestruše, hlásím že žiju, ale je toho teď nějak moc, takže nemám na nic čas. Jinak mám - 10,5 kg, no ještě mě čeká nějakých 17 kg... a potom hurá do snažení.. 😵

magika
1. dub 2009

Nazdárek :o)
Šári...no tojo,všechny zombíci budou chuděry na standardech 😝
Hubnutí malinko stagnuje,ale prý je to normální,že se to pak zpomalí,hlavně prý vytrvat 😀
Do školy mám připravené studijní materiály a za 14 dní jedu na přípravný kurz.
Dovolená letos teda nevim,nevim,...chtěla jsem Řecko nebo Slovensko,...se ještě uvidí.Nebo taky do p******....budem potřebovat kačky 😝 ...nějak nám odumírá auto a tak jestli v červnu neprojde technickou musíme koupiti jiné 😝
Luzz...no jako u nás právě žádný není,leda někde tam jak bydlí Dašule bo v Brně.
A navíc v Ústí mám tchyni,takže bych nemusela spát pod mostem 😀
Ahoj Elen....taky hubneš? 🙂 ...nebuj,však pak do toho vlítnete jedna radost 😵

magika
1. dub 2009

Luzz....Danovi je 7 a dnes nechtěl bílé trenky s žirafou,..jako by se někde slíkal 😀

luzza
autor
1. dub 2009

maginko
holky co dělají v ústí arip mají ubytovnu přímo v areálu 😉 😉 takže i kdyby tchýně bydlela jinde,tak NO PROBLEM
a ty trenky mě pobavily 😀 😀 domča už by nevzal slipy 😀 přijdou mu už tak 2 roky trapný,takže jen trenkuje

luzza
autor
1. dub 2009

maginko,elí
jste dobrý,že hubnete,moc vám fandím 🙂 🙂 🙂
doufám,že mi pak poradíte 😉

magika
1. dub 2009

Luzz 😀 😀 ...jo on taky trenkuje,ale bílá barva je "teploušská"!!!!!...ted se u nich vůbec rozšířilo slovo Gay,teplouš, a takový podobný,... 😠 ..a když za mnou přijel kamarád-gay,tak jsem mu vysvětlovala,že na tom není nic špatnýho,že prostě jen nedokáže mít vztah se ženou,...a Dan...tak to jsem teda taky gej 😀 😀 😀 😀 ...ženský jsou hrozný,ani nasvačit mě ve škole nenechaj 😀 😀 😀

lucenek
1. dub 2009

týjo holky vás teda číst 😀 😀 😀
se tu mlátim smíchy
žirafí trenky, teploušská bílá barva 😀 😀 😀
juj ještě , že mám gojgy
jinak ji fešákuju jak to jen jde hanymu vracejí za daně takže koupime golfinky a oblečko z nextu nový..ale už třeba na 2-3 roky, nějakou teplákajdu, co dýl užije..no a hany to cvakne...sem se taky rozšoupla 😀

kuliskaa
3. dub 2009

Coo éé holky?? 😀 😀 zvládám školení i vás...kde stéé 😲 😲

magika
3. dub 2009

Ahojda,dneska bylo kráásně,ač jsem byla po noční,tak jsem spala jen chvilku,byla by škoda prospat den 🙂
Lucenek..taky jsem jim nakoupila Nextík za daně 😀 ..ale věř,že čím bude Gojgy starší,tak bude taky vybíravá 😀 ..a docela mám strach,že třeba kluci budou chtít něco jako punk nebo metaláci a tak,...i když je fakt,že ted letí jakési EMO styl a tak,takže kdoví jako to bude za pár let 😀 😀 😀

lucenek
4. dub 2009

hojec byla jsem včera kalit
je mi bluvno, hlava bolí...ale funguju
jo a gojgy chrápe už 2 noci v kuse mazec že? 😀
mag no to je fakt, ale dokud neprostestuje 😀 😀 😀
kulíku , jaké školení?
Luzzinko kdepak jsi?

kuliskaa
4. dub 2009

Jdu do pojištovny 😉 teda jestli to dám 😒 😒

sarii
4. dub 2009

Hezký den...

Kuli... tý mede 😲 ... povídej... do jaké..., od kdy..., na jakou pozici...??? No, šup s tím ven 😵 😉 🙂

kuliskaa
4. dub 2009

Generali 😉 1kancíkl jen já sama a práce na stole od šéfky 😝 tlačím 3dny rozumy a ještě po-út 🤐 😔 moc mi to neleze... ale máme supr produkt na rozjezd 🙂 🙂

sarii
4. dub 2009

Kuli... tak obrovská gratulace, ať se ti práce líbí 😵 😵 😵 !!!

kuliskaa
4. dub 2009

😅 😅 dík... aji bych měnila

kuliskaa
5. dub 2009

Ahojky při krásné neděličce 😵 😵

Dneska jsme zahájili sběr moče za 24h 🙄 děs u malého dítěte...ale co už ráno máme odběry pak musím malé na dovču vyrobit pas to zas bude ty úřady 😖 pak fuk malou na hlídání a škola 😔

Luzzi hlas se...jsem na nervy nebo už jsme tetky????????, 😨 😨 😀 😀 😀 😀

elennka
5. dub 2009

Tak brouzdám po koníkovi a v jednom z témat najdu toto ☹(((

Chudák kačka... ☹(

katy.m:
holky,jdu se tady s Váma rozloučit,protože se tady již neukážu,teda alespoň né nějakou chvíli,než vše přebolí.

Ve středu v noci mě přepadly kontrakce a začala jsem krvácet.Diagnoza v nemocnici byla krutá a jasná.Abort ve 24tt
Prý to již nešlo zachránit. Odvezli mě na porodní sál,kde jsem čekala,až se mi připraví porodní cesty.Bolest to bylo neskutečná,kontrakce jsem měla co 3 min asi 4 hodiny.Díky mému skvělému manželovi,který mě celou tu dobu držel pevně za ruku a celé to prožíval se mnou,jsem to ale zvládla.V sedm hodin ráno mi napíchli epidural a píchli mi plodovou vodu.V 8:54 se narodila holčička ,pak mi opět píchli plodovou vodu a v 8:56 se narodil chlapeček.Byli to velcí bojovníci,ale bohužel svůj boj prohráli,protože ještě neměli plně vyvinuté plícní sklípky,které se vyvinou až 25týdnu.
Zabalili nám je do peřinek a nechali je u nás,dokud jim nedoťukala srdíčka.
Byli nádherní a teď to neskutečně bolí,mám v sobě prázdno

Procházíme si peklem,prý máme vyhledat psychologickou pomoc
holky,jdu se tady s Váma rozloučit,protože se tady již neukážu,teda alespoň né nějakou chvíli,než vše přebolí.

luzza
autor
6. dub 2009

holky
nebojte,jen nám nešel internet... 😉
jsem pořád 3 v 1 😉
teď jedu pryč,odpo napíšu podrobnosti 😉

magika
6. dub 2009

Čágoš...
Kuli gratulace k novému místu
Ellen,...je to velmi smutné,ale bohužel se to děje... ☹
Holky těhulky,už se vám to bíží 🙂
Lucí..kalit jdu v sobotu,mám v neděli narozky,takže už zas budu o krok blíže 30ce...28 😲
Hele,jak se chystáte na Vellikonoce?...já teda nic moc.Vajíček pár obarvím,výzdobu nic moc-tedy žádnou...ale zase mám za sebou jarní úklid,takže to se cení 😀 ...určo něco upeču...pokus o beránka a o mazanec,taky dort-pže to vychází v tandemu s těmi narozkami...nějaký zlatý déšt do vázy a nazdar bazar...
Jo to kdybych měla holčičku,tož bych malovala vajec víc.Takhle kluci donesou... 😵
Jinak Dan má ode dneška teplotu a i sousední školu zavřeli,pač mají půlka dětí spálu a druhá neštovice...my zatím nic,ale objevila jsem tři flíčky,...tak uvidíme,jestli se neosype víc. 😝