A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

magika
17. říj 2008

Ahoj babenkyy 😲
No co toto?Já mám teda taky vypráskańou noční 😝
Kulí,hlavně,že to dopadlo jakž takž 😝
Luzz....drž se babulko,moc na vás myslím!!!!!!!!

dckami
18. říj 2008

ahoj,
volala jsem Luzz, leží na nadstandardu, stále krvácí, ale méně než včera. Mimi jsou v pořádku, mají srdeční akci. Chtějí si jí tam nechat týden, což se jí vůbec nelíbí 😒

lucenek
18. říj 2008

chápou ale pro mimísky musí vydržet
kulií tak co ten tvůj brácha?????

elennka
19. říj 2008

ahojda.. zdravím.. od pátku jsme byli v Ostravě... takže mám opět zážitků a jsem unavená.... ale bylo super..................
Jinak myslím na Luzz... ale určo bude vše v poho... 😉

kuliskaa
19. říj 2008

Ahoj,jsem psala jen rozbil hlavou sklo,žije,ale nejvíc mě sere že neřídil on....pořád se ptám a stalo by se to kdyby řídil on? Říkal že by tu nebyl kdyby řídil on že takovou situaci řeší rychleji .......a bylo ..... ☹ ☹

kuliskaa
19. říj 2008

Kamion jim nedal přednost a vjeli pod něho..........

magika
19. říj 2008

A hojda
Doufám,že se máte už všechny líp.U nás dobrý.Děcka jsem uložila,honí mě mlsná,ale nic tu nemám,tož mi nezbyde nic jinýho,než si udělat těstovinový salát 🤐 😵

kuliskaa
19. říj 2008

Ty se máš,já jsem furd špatný ☹ ☹

kuliskaa
20. říj 2008

Ahoj,dneska jsem odvezla segru na tu operaci a teta odjela včera na výměnu kloubu dneska opět psycho den,zabíjíme prase malá je ve školce 🙂

magika
20. říj 2008

Ahojík Kulí
S e máte,prasátko 😵
Já budu muset na poštu,ale nechce se mi tam 😝
Jinak mám obavy,jestli jsme nenaletěli....zadali jsme firmě plastová okna a podepsali smlouvu a dali zálohú 20litrů...mělo to být hotové do konce září a nic a je skoro konec října a nebere nám ten týpek ani telefony 🙄 🙄 🙄 ...přitom ten kluk je známej a nikdy bych do něj neřekla,že je podrazák ☹ ....Smlouvu jsem prozkoumala a je v ní vše správně,takže jsem nepodepsala nic špatného,mám i doklad o té záloze....tak nevím,jak se to vyvine 🤐

dckami
20. říj 2008

ahoj,
psala mi Luzz, je na tom blbě, hlavně psychicky. Dneska ráno byla na utz, hematom pod prckama se zvětšil, ale dvojčata jsou OK. Takže tam zůstává a bojí se o ně. Všechny vás pozdravuje.

kuliskaa
20. říj 2008

jj mě psala včera,chce domůůůů 😒 😒

jj Mag prasátko nenavídím ten pach vývarů a ovarů 😝

lucenek
20. říj 2008

ahoj
bobek luzz musí vydržet holka jedna ale chybí tu co?
dckami děkujeme za pravidelné info 😉
luzz a s čím jde ségra na opraci??

kuliskaa
20. říj 2008

Jako moje segra ? Myslíš 😀 😀 už jsem psala berou jí vejcovod má jen jeden už......víc budu vědět za chvíli....pak umělé ...

kudynek
20. říj 2008

Ahojky Kuli, dneska frcim na utz 😉 , jsem zvedava na foliky, ale bojim se aby tam vubec nejaky byl ☹

kuliskaa
20. říj 2008

No Kudy já už je 12 DC neměla už byly na cestě...když nejsou neznamená to jen anovul. může už být tekutina v děloze na to se ptej 😉

Ségra už se probrala ale nic moc mi neřekla 😒

kudynek
20. říj 2008

Teda kuli ted jsem z toho nepochopila ani Ň 😅 . Ja prave mela hned po prvnim kole 23 a 17 mm, ale nejak se etd bojim ze treba nebudou. Ale proc by nebyly, ze jo, kdyz minule jo 🙂 🙂 🙂 Jsem poprckana,no 😅 . Tolik bych chtela mimi, ted hned 🙂

kuliskaa
20. říj 2008

Co jsi nepochopila? Já měla 3cykly kolem 18,6mm vždy ten 10-11den ,ted jsem byla 12DC a už byly folíky popraskané,páč jsem měla v děloze tekutinku málo,ale bylo-to je :když prasknou folíky ....hápeš 😀 proběhlo to dřív,mnoo 😅 😅 mám cyklus na prd......takže to možná vyšlo no anebo zase PRD 😔

medvide1
20. říj 2008

Ahoj holky prominte že vam sem lezu ale potřebuju poradit...bojim se abych nebyla mimoděložne tehu...měla bych mit ovulku 1.11. a když předtím mame nechráněny styk tak se muže stat že bych mohla mim mimo děožní??nebo mužem sexovat a nemusim se toho bat??nejak nevim a prot vas prsim o radu děkuju a prominte za tak trapne otázky..

kudynek
21. říj 2008

Jo taaaak ahaaa KUliiii, chapu jasan. Promin. Tak zpravy od gyndare, foliky sice jsou ale zadny dominantni, dokonce mi doporucil laparoskopii a nebo pak IVF, no jsem naprosto hyn teda. Dostala jsem dalsi CLostill a k tomu Siofor, ze prej se to tak dela a uvidi se. Ted asi bude dlouhej cyklus a zda se spis anovulacni, nez ovulacni. Je mi hrozne ☹

dckami
21. říj 2008

krásné ráno,
konečně mám lepší zprávy od Luzz: břicho už jí vůbec nebolí špiní jen minimálně. Domů jí zatím nepustí. Dnes nemá žádné vyšetření, pouze klidový den a zítra se uvidí.
Tak snad se blíská na lepší časy.... 😉

elennka
21. říj 2008

ahojda... zdravím z práce... odcházím kolem poledne, čeká mě magnetická rezonance... ☹ Všem pěkný den
Dckami... díky za dobré zprávy od Luzz... myslím na ni.. a na její mimuška...

magika
21. říj 2008

Ahojda
Medvídě...vůbec se nemusíš bát,riziko mimoděložního těhu jsou ve tvém případě,jako u každé zdravé maminy. 😉
To je fajne ,že je Luzz lépe.
Kulí a jak to vypadá u vás?? 😉
Lucíku,co Gojgánečka? 😵

medvide1
21. říj 2008

magika:ahoj tak to jsem nepochopila..☹vím že tam to riziko je ale ptam se spíš kdy muže vzniknout??Estli takhle brzy před ovu a nebo jak se to vajco uvolní tak potom jak se uvolni a neni třeba dostatečně popohnáno do dělohy??

kuliskaa
21. říj 2008

Jo mě taky Kudy : oplodnění na misce 😝 doufám že nebude třeba

Mag: u nás segra je po laparce,zatím se ještě může snažit normálně 😵 jinak malá nemocná a já dělám a dělám 😉

kuliskaa
22. říj 2008

Tak jsme v noci prodělali 40C,nyní vyčkáváme až přijede lékař ☹ ☹ kurwa co se ještě stane...?? 😢

dckami
22. říj 2008

Kuli, neboj, dětičky s z toho rychle dostanou.

Před chvílí jsem volala LUZZ, už je bez bolestí, opět jí nedělali žádný utz,jenom tam leží a odpočívá. Doufá, že jí zítra pustí domů, protože tam bude její lékařka z Pronatalu. Tak uvidíme, dám vám samozřejmě vědět.
😵

kuliskaa
22. říj 2008

Jj díky 😉

magika
22. říj 2008

Ahojda...tak okna nám budou konečně dělat 3.11....to bude bordelu,ale aspoň si uklidím na Vánoce.. 😝
Těším se na Luzz 😵
Kulí...atˇjste brzo zdraví!!

lucenek
22. říj 2008

mag gojgy zlobí už týden se mi v noci budí a řve a ne a ne spát jen se chce nosit povykuje a když jí položím tak ryčí ☹