A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
29. lis 2008

kokino je sladkost univerzálně...mám 2 čokolády, kaštany, 2 horalky, piguina a chipsy 😀

kuliskaa
29. lis 2008

Lucí chutě máš jako já ale ne jen nyní ale celoživotně 😀 😀

A ten výlet no jsou to kur-wy černééé 😝 😝 🙄

kuliskaa
29. lis 2008

Holky mám pořád pocit na čůrání...Luzz co tam psala Katy??-i u inseminace může nastat OHSS????? 😕 😕

luzza
autor
29. lis 2008

ty sis píchala injekce???

luzza
autor
30. lis 2008

holky
šla jsem mýt okna k domčovi a on mi říká : no mami,doufám,že u toho mytí nebudeš otvírat na mě ty okna!!!
a já na to : a můžeš mi poradit,jak jinak bych je umyla z druhý strany????
a dominik : tak je běž umýt z venku...

kuliskaa
30. lis 2008

Pregnyl,do zadku.

lucenek
30. lis 2008

luzz 😀 😀 😀 tk to nemá chybu 😀

kuliskaa
30. lis 2008

Joo tak to je jak u nás,díky přebalovacímu pultu myju okno z koupelny z venku 😀 😀 😀

lucenek
30. lis 2008

kulí za chvíli na něm budeš přebalovat prcka

luzza
autor
30. lis 2008

lucí
no není to blb?? 😅 😅
kulí
já myslím při stimulaci...
pregnyl je jen na uvolnění vajíčka...
jestli sis před tím nepíchala několik dní gonal nebo něco podobnýho,tak ti žádnej OHSS nehrozí...
ten vzniká,když ti tam dozrává hodně vajíček,tím,že si pravidelně pícháš ty léky (nemyslím Pregnyl)
takže klid

lucenek
30. lis 2008

luzz je to jen chlap 😀

kuliskaa
30. lis 2008

Nee...uff....

Holky ptala se mě jedna kočka jestli může být poz.test z utrogestanu nebo pregnylu...může že?? Je také po Iui něco kolem týdne...

luzza
autor
30. lis 2008

holky
dovoluji si vám oznámit za lesněnku,že se jí před chvílí narodil císařským řezem chlapeček
V Í T E Č E K 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
2950g a 50cm

kuliskaa
30. lis 2008

coooooooo ůůůžžžžžžžžž?????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲

JÁ ZE SRDCE GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luzza
autor
30. lis 2008

o 14 dní dřív 😉

elennka
30. lis 2008

Gratulujuuuuuu 😉 😉 😉 😉

kuliskaa
30. lis 2008

Krásné fotky Lucíí 😵 😵 gojgy je kus baby 😀 😀

lucenek
30. lis 2008

tý jo les ty holka jedna tys to zmákla 😵 😵 😵
luzz půjkeš nám vyfotit vítečka že jo?????

luzza
autor
30. lis 2008

lucí zajdu za les co nejdřív 🙂

kuliskaa
30. lis 2008

To jooo.....zbožnuji Vítečkýýý 😵 😵

kuliskaa
1. pro 2008

Čau babenky... 🙂

magika
1. pro 2008

Nazdárek...gratuluji Les...Fakt moc,moc..
Holky já jdu ve ct na gyndu,pač začalo bolet sexování.Mám zavedenou tu Mirenu a manža dnes říkal,že ji asi při sexu cítí ☹ ...tak nevim...a i mi bolí bříško.Jestli mi tam bude dělat rotyku,tak si ji nechám vyndat a nebu brát nic,pač jsem za Mirenu vyhodila 5700 a mám ji od června 😝
A když otěhotním,tak nic no,tak bude taky Víteček 😀 nebo Lucinka 😀

luzza
autor
1. pro 2008

maginko
a na tu Mirenu se nevztahuje nějaká záruka??? 😨 😨 😨
to o ty peníze přijdeš??? 😨 😨 😨
to snad nééé 😕

kuliskaa
1. pro 2008

Já měla taky tělísko,ale volila jsem to levnější a šlo po 3měsících také ven 😒

magika
1. pro 2008

Luzz...tak to vůbec netuším,vůbec mi nenapadlo se na to ptát...ale mám někde schovanou účtenku a i leták,tak to musím najít.
Jinak Daneček se dnes vrátil a já zjistila,že má plnou hlavu hnidů 😲 😲 😲 😲 ....veš žádnou,ale hned jsem ho sjela strojkem a umyla orthosanem a ted jsem vybrala zbytek hnidů...je naštěstí kluk a světlovlasej,tak mu to šlo dobře vidět.Mě svědí taky celý tělo,jestli to chytnu já s vlasama do půli zad,tak mi jebne ☹ ☹ ☹

luzza
autor
1. pro 2008

maginko
vši už máme za sebou 😖 😝 ve škole to bylo jeden čas furt... co 100% zabírá proti těm zmutovaným potvorám je barva na vlasy...jakákoli... ty bestie co byly u nás nereagovaly na nic...ortosan,difusil,ani ty francouzský drahý-teď už nevím název... tak kdybys někdy měla větší problém,vzpomeň si na tu barvu na vlasy!!!

s tím tělískem - to přece není možný,že ty prachy vyhodíš oknem!!! Koukej zjistit,jak je to s tou zárukou!!!
na plombu v zubu máš záruku taky 😀 😀 tak proč ne na tělísko!!! 😕

magika
1. pro 2008

Luzz....a jdu si barvit vlasy 😀 ...ne fakt,barvu tu mám koupenou už měsíc a nemůžu se furt odhodlat...tak dnešek je jasnej 😀
Na to tělísko se fakt zeptám 😅 😕

luzza
autor
1. pro 2008

magí
ono nejen že tou barvou zabiješ hnidy a vši,ale ty kurvy na ty barvený vlasy nejdou!!! 😅 😅 😅 takže nových se nedočkáš 😉

kuliskaa
1. pro 2008

I melírek je na vši 😵

lucenek
1. pro 2008

luzz teda to jsem nevěděla
jinak gopjgy je slečnááá máme náušky, sice ryčela..byli jsme nastřelit, a byl tam hany a já trpěla a ryčela v čekárně.....ale prej ryčela jen proto , že ji uvazovali do plíny, nastřelení ani nepípla..ale mě to tak nepřišlo, ali věděl, že budu hysterčit tak mě chctěl uklidnit no.....
luzz vítečka máš??????