A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
25. pro 2008

ahoj sestrušky moje 🙂 trochu jsem doplnila oba albumy 😉
Vánoce jsou krásný 😵 😵 😵
jdu odpočívat,jsem nějaká přežraná 😀 😀

magika
25. pro 2008

Ahojda..Lucí klouzačka stála 2999+200 poštovný,ale v krámě stojí ta samá od Smoby skoro 4 litry.Tak jsme ji objednali radši přes net.
Děti dostaly letos tolik dárků,až se mi to zdálo hodně 🤐 ...jenže mají dvě babičky a dědy,dvš prababičky a dědy,bohatého strejdu a další strejdy a tety 😝
Matyáš ještě ulítává na mluvícím nářadíčku a Hurvínkovi na péru 😀 ...Dan dostal od bráchy šíleně obrovskej samopal,z čehoš teda radost nemám,ale co nadělám 😝 ...pak má jeřáb na ovládání,robota na ovl.helikoptéru na ovládání
A jinak jsem pžežraná taky 😠
Luzz,krásná fota pupíků a mašle jsou bombaa 🙂

luzza
autor
26. pro 2008

maginko
my domčovi letos dali (jen?) 13 dárků... ale jsou to věci už docela drahý,takže se jeho dárky vyšplhali skoro k pěti tisícům a to mi přijde na jedno dítě dost.. 😉
dneska jsme objeli pár příbuzných a tam dostal spoustu dalších dárků... a to ještě pojedem k našim na chalupu a k ségře a bráchovi 😝 😝 Takže já moc pro to nákupní šílenství nejsem...některý lidi vážně blázněj 😖
ale ten samopal by domčus daníkovi určitě záviděl 😀 😀 😀 😀 😀

magika
27. pro 2008

Zdravím z mé předposlední denní na chíře.Najednou je mi to docela líto,že tu končím,ale budu sem za holkama chodit.A třeba se za ten rok a půl vrátím 🙂
Luzz....Domča by záviděl,ale ty určo ne 😀 😀 ,ale už jsem z něj vyndala baterky 😀
Jinak...co chystáte všeci na Silvestra??My jen posezení se sousedy 🙂
Mojí mamku bere děsně žlučník a tak jí musím donutit,aby si k nám šla na chíru na pár dní lehnout...fakt už od včera blindí a je jí děsně zle ☹

sarii
27. pro 2008

Ahojda holky,
jak čtu, vánoce všude proběhly v pohodě a je mi jasné, že s dětmi je to bomba.
Luzz, supr mašle!!!
Mag, věřím, že vaše děti měly hromadu dárků... Předposlední šichtu oplakej 😢 , na chíře je dobře. A pozdravuj holky 😉 !!!

elennka
27. pro 2008

hojda sestruše.. dneska jsme byli trochu utrácet, koupila jsem si něco málo v ikei 🙂 a byla jsem pozvaná na obídek 😎 😎

kuliskaa
27. pro 2008

Holky já jsem přišla dneska v 6 ráno z pařby 😲 😲 😲 😲

kuliskaa
27. pro 2008

Luzz super mašle ty bys mohla změnit název alba na BUDE NÁS PĚT 😀 😀 😀

lucenek
28. pro 2008

čau segry
kulií máš recht
kde stéééé
maginko to je teda cena...ae chtěla bych pro gojgynku na chajdec pak třeba koupim použitou levnějc

kuliskaa
28. pro 2008

Bolí mě bříško a je mi furd špatně.....doufám že nebudu na Silvestra ve špitále ☹ ☹ jednou už jsem byla hned po Novém roce ☹

magika
28. pro 2008

Ahojdaaaaa
Šárko,moc vám to na svatebních fotkách sluší 🙂 ...ještě jsem si vzala směnu navíc,tak jdu ještě 30.12.den.Je tam fakt super parta.
Jinak dnes mamka byla u nás v nemocnici-tlačí jí pravé podžebří,je jí špatně,zvracela a na stolici objeila krev... ☹ ☹ ...mám o ní strach...ale na uz nic nenašli-má teda trochu zvětšená játra,ale CRP má 6,leuko 11 a trochy vyšší sedimku...v moči jí teda našli krev,leuko,ketolátky...ale jinak nic...takže po Novém roce jí budu muset objednat na kolono,gastro a gyndu...myslela jsem,že to má žlučník,pže jí už párkrát zlobil.Nebo renální kolika,ale matou mě ty krevní výsledky...nevíte,co by to mohlo být??? 😕

magika
28. pro 2008

Ta krev by mohla být i z hemoroidů,pač jich má dost,ale jinak fakt teda nevim,co s ní. 😝

kuliskaa
29. pro 2008

DĚVČÁTKA PF JEN PRO VÁS KONÍKOVKY U MĚ V ALBU 😉 😉

lucenek
29. pro 2008

mag a budou dělat i ercp, vzhledem ke zvětšeným játrům a ketolátkám???

luzza
autor
29. pro 2008

maginko
to je mi líto,že máš starosti s maminkou...
doufám,že se to všechno samo urovná...

luzza
autor
29. pro 2008

jsem ráda,že se vám líbí mašle 😀
a s tím názvem máš kuli pravdu 😀

luzza
autor
29. pro 2008

jinak se mi zdá,že začínám cítit,jak se dvojčátka hýbou 😅

elennka
29. pro 2008

ahojda holky... zítra odjíždím na Slovensko.. na krátkou dovču. Mag je mě líto, že tvoje mamča má zdravotní problémy ☹((
Všem hodně štěstíčkaaaa.....................

kuliskaa
29. pro 2008

Mám noooo Luz....zatím, ale beze změny 😒 😀 😀

lucenek
30. pro 2008

luzz to je krásný bublání že???počkej na kopance.... 😵 😵 😵
já chci taky tohle znova cítit 😵 😵 😵

luzza
autor
30. pro 2008

lucí
je to zatím jen občas,ale vždycky mi to zvedne náladu 🙂 🙂 🙂 je to prostě nádhera 😵 😵 😵

lucenek
30. pro 2008

jo jo to víím taky to tak bylo u mě přesně 14.2 ve 23.00 krásnej valentýn 😵

luzza
autor
30. pro 2008

jinak my zítra ráno vyrážíme na chajdu... 🙂
oslavíme tam silvestra,takže už teď vám všem přeju ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 😵 😵 😵
máme spoustu rachejtlí,Dominik už se nemůže dočkat 😅
buďte na sebe všechny moc opatrné!!!
pa pa 😉

luzza
autor
30. pro 2008

jéé lucí
ty jsi tu??? 😅 😅 😅

luzza
autor
30. pro 2008

už se těším na 8.ledna na 3D!!! 😅 ať víme,co má to naše béčko mezi nožkama 😀

lucenek
30. pro 2008

luzz odskakuju od gojgy už válí sudy je teda nápor na hlídání fretka moje 😀
8.1 budu jezdit rychlou takže čekám sms v práci nám vzali net híááázli takže to nebudud dlouho vědět

kuliskaa
31. pro 2008

Nez se zranim otvirakem, nez se zpiju bavorakem, za strizliva pisu zpravy, hodne stesti, lasky, zdravi!!! 😀 😀 😀 2009

magika
31. pro 2008

ŠTˇASTNÝ NOVÝ ROK 2009 PŘEJÍ MYŠÁCI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Čekáme na ta´tku,pač jede z práce,Matyáš usnul ted a Dany zatím drží.

Holky moje,at se nám všem v tom Novém roce daří,vy co si přejete otěhotnět-at vám to vyjde dle vašich představ,vy co si přejete cokooiv jiného at se vám splní i ta nejtajnější přání!!!!!

I LOVE YOU 😵

magika
1. led 2009

Nazdárek,jak je??? 🙂 🙂
Kde jste????Jak jste slavili??
My jsme normálně půlnoc zaspali,já ,manža i Dany 🙂 ..tak jsme si tukli až ráno 😀

lucenek
2. led 2009

Holkýýý taky vem vše nej hlavně spolnění tajných přáníček
my si tukly a hany šel pak do hospy a já spát byla jsem fakt grogy a gojgy ten randál zaspala což nechápu jelikož se budí když třeba spláchnu hajzlík 😅