A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
23. zář 2008

kuli
asi 18 tisíc...
ale jinde holky zaplatí za stejné věci i 30...

lucenek
23. zář 2008

ahoj holky
sáruša mě stála 4 kazy 😲 zvládla jsem dnes jen dav zbytek další týden 😝
bojim bojim...
cena miminka je nevyčíslitelná, ale tež to ty ku.vy mohly dělat zadara jako iui

maja3.s
23. zář 2008

ahoj holky...moc vás všechny zdravím....doufám,že neva,že sem takhle "vpadám" Zatím jsem diskuzi moc důkladně nepročítala,takže nevím přesně,jak daleko jste....já mám za sebou 1x neúspěšnou IUI, 1x nativní cyklus IVF(teda spíš s minimální stimulací Fostimonem) a od zítřka začínám se Synarelem na 1.regulerní IVF cyklus. Jinak chodím do CARu v Brně na obilňáku...mám ale pocit,že ty ceny se zas až o tolik v různých centrech neliší(teda aspon tam,kde jsem se koukala).

luzza
autor
23. zář 2008

majo
zkus omrknout stránky IVF a budeš hodně překvapená...píšem si tam s holkama už hodně dlouho a ty ceny se liší někdy NAPROSTO zásadně...

dasule
23. zář 2008

Luzzi ty chodím k soukromníkovi? 😀

maja3.s
23. zář 2008

Luzza....já procházela hlavně centra v Brně a ve Zlíně...nikde jinde jsem to nezjišťovala....no a abych řekla pravdu,tak úplně podrobně jsem to taky nepočítala, zaměřím se na to,až budu uvažovat o změně CARu. Ale spíš mi přišlo,že ceny se sice liší- nějaký výkon je třeba dražší než na obilňáku,ale něco je zas trošku výhodnější, takže ve výsledku mi to přijde "skoro stejné. Nás ted na Obilnáku stál nativ 21tis.

luzza
autor
23. zář 2008

maji
jak říkám,v diskuzích o IVF se seznámíš s holkama ze všech CARu v republice...
taky jsem si dlouho myslela,že ve finále to vyjde skoro nastejno,ale nakonec jsem koukala,jaký jsou velký rozdíly..
ale většina holek chodí stejně tam,kde to maj nejblíž... 😉
i kdyby je to jinde vyšlo levněji...
takže to máš fuk 😉
hlavně aby přišel úspěch!!! peníze tě pak už tolik nezajímaj... 🙂

maja3.s
23. zář 2008

holky...a do kam chodíte vy?A jste spokojené?

maja3.s
23. zář 2008

Jo...to je pravda...člověk se vždycky snaží najít ten nejbižší CAR...i když, my to máme nejblíž do Zlína...ale jelikož mě ho celkem dost lidí vymlouvala, rozhodli jsme se pro Brno a to pro obilnák,protože jsem si říkala,že to není soukromé centrum,tak tam třeba zas až tolik moc o peníze nepůjde 🙂 Sice to není zas taková dálka-jedna cesta asi 100km,ale i tak je to dost časově náročné.

luzza
autor
23. zář 2008

maji
100 kiláků je ještě dobré... a obilňák holky chválí 😉
my jezdíme taky asi 100 kiláků do pražského pronatalu,má sice v teplicích pobočku (což máme asi 25 km) ale tam jezdíme jen na kontoly,ultrazvuky,pro léky a tak...na OPU a na ET jsme byli museli di prahy...

maja3.s
23. zář 2008

a jak jsi ted daleko ty? Myslím, jestli stimuluješ nebo už máš mimouše u sebe 😉

luzza
autor
23. zář 2008

jsem 5.den od ET 😉
14.září jsem byla na OPU (z 25 folíků bylo 18 vajíček) 16 se jich oplodnilo a 15 přežilo prodlouženou kultivaci
18.září mi 2 zavedli a 13 bratříčků zamrazili...
tak teď čekám...
beru prednison,magnézium a utrogestan...

k tomu mám zánět močáku a od pátku beru ATB,takže docela pech ☹

luzza
autor
23. zář 2008

stimulovala jsem gonalem,pak k tomu orgalutran...

maja3.s
23. zář 2008

Jéééé....tak to je krásný, tolik vajíček, to mně se teda nepoštěstí.
Teda to je fakt pech ten zánět močáku...taky na to dost často trpím a není co zvávidět ani za normálních okolnosti,natož tak po tom všem. Ale uričtě to bude v poho a bojovníčci zabojují 😉
Jinak já mám dlouhý protokol....ted baštím antiko,od zítřka začínám s Synarelem a pak si budu píchan Puregon...tak jsem zvědavá,jak zareaguju tentokrát.

luzza
autor
23. zář 2008

maji
tak budu moc držet palce 😉 🙂 🙂
no jinak,to víš že mám strach,co ten zánět a ATB udělali s mrňousema 😔
uvidíme 😉

maja3.s
23. zář 2008

Luzza....já ted koukla na tvé album....vy máte tak velkého syna??Vypadáte děsně mladě...to mě teda fakt tak trochu překvapilo 😀
No jinach chápu, že máš o mrnouse strach...co ti na to řekli v CARu?

luzza
autor
23. zář 2008

že se uvidí... 😒

luzza
autor
23. zář 2008

jo jo 🙂
nikyho jsem měla ve 21 letech 😉

maja3.s
23. zář 2008

tak určitě bude vše o.k. i když to tě asi moc neuklidní...takže...prostě držím pěsti...

luzza
autor
23. zář 2008

díky 😉

luzza
autor
23. zář 2008

lucíku
s tím zubařem tě lituju
z toho mám doslova hrůůůzu!!!!!

lucenek
23. zář 2008

holky byl to dědula a krásně mi u vrtání zpíval...a prej myslete na to jak to bylo fajné když jste děcko dělali 😀 😀 😀

luzza
autor
23. zář 2008

lucí
no to si děláš prdel 😀 😀 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
23. zář 2008

lucí
můžeš mi poradit???
potřebovala bych něco na obnovení správný poševní flóry...
budu asi po těch ATB komplet vymlácená...
mám pocit,že přímo na to něco prodávají 😕

lucenek
23. zář 2008

luzz prdel si nedělám fakticky 😀
uf....teda tos mě dostala to nevím ale na obnovení je čistý bílý jogurt janetkou dovnitř a když si moc nateklá tak nasadit na janetku odsávací cévku zkrátit namazat mezošem a zavést a stříknout

luzza
autor
23. zář 2008

fakt??
to už jsem taky někde slyšela... 😕 🙂
no já počkám až po dobrání ATB a pak udělám jogurtovou kůru 😉
hlavně abych se nespletla a neléčila se jahodovým floriánem 😀 😀

lucenek
23. zář 2008

luzz a jiřan papá džahodová jogurt? bys mu mohla gurmánsky naservírovat 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
23. zář 2008

lucíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀

lucenek
23. zář 2008

noooo co myslíš že zkusil hany? akurát já měla alergii na latex použili jsme ten kroužek od durexu a měla jsem ju jak opavián ani cévku jsem tam nemohla pro otok dát...a jogurt zabral i na toto

luzza
autor
23. zář 2008

fákt?? 😅 😅
no to je sranda 😀 😀 😀