A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
29. kvě 2009

ahoj elíí 😀 😀 😀
díky 😉 🙂

luzza
autor
29. kvě 2009

holky
máte někdo zkušenost s kapičkami sab simplex??

elennka
29. kvě 2009

kapičky používá moje sestra pro malou a jsou nadmíru spokojeni a kapky malé naštěstí chutnají.. a pomáhají 🙂

luzza
autor
29. kvě 2009

elí
zjisti jak často je dává a kolik... 🙂
mám je doma,ale nemám zkušenost...
holky mají pravidelně po večerním kojení tak hodinovou koliku ☹ ,kdy jsou fakt fialový a tlačej a funěj a bulej...
tak ho chci vyzkoušet 😉

elennka
29. kvě 2009

ségra dává pravidelně mezi jídlem pár kapek na dudlík.. ještě se jí optám a písnu ti..
jinak http://elennka.rajce.idnes.cz/, jsou tam nové fotečky..Přihlašovací jméno a heslo písnu do IP.. 😵

lucenek
29. kvě 2009

luzz sabik se dává před kojením na zneutralizování kys. mléčné teda té pěny, ale myslím, že moc od koliky nepomůžou pokud původcem koliky není plynatost, to spíš probiotika. Já měla dávat do sunaru 5-10 kjapek, před kojením cca 5 kapek...před každým

kuliskaa
29. kvě 2009

Já beru sab od těhu...takže malá od doby co byla v bříšku.......dodnes obě trpíme...ale jedině Sab!! po narození jsem jí davala 5 kapek po kojení a sobě před kojením....měla taky koliky...řvala bolesí..pokud jsme ho neměli 😔

lucenek
30. kvě 2009

dobré ráno tutaj je hnus leje a leje a já musim do obchodu a s gojgy bo hany je na chatě a odmaravenčuje celý vnitřek......takže pajada

luzza
autor
30. kvě 2009

ahoj holky
tak sabík zabral 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 holky spaly klidně jak medvídci 😅 😅 😅 😅 a šíleně u toho prděly 😀 😀 😀
jen si nejsem jistá tím dávkováním... v návodu píšou 15 kapek před kojením...ale mě se to zdá dost...to by byla lahvička za chvíli prázdná... 😕
a taky nevím,jak dlouho se dá ten sab používat... je to nějak omezený??? nebo se může dávat dlouhodobě??

lucenek
30. kvě 2009

luzz sára ho má už 10 měsícu denně a oká dávám spíš preventivně do sunaru aby to nepěnilo 😀 a to máš recht lahvička hned prázdná....těch 15 bych dávala až do flašky kdybych dávala sunar....

luzza
autor
30. kvě 2009

lucíku,takže kolik jich mám dávat před kojením??? 5 ??

sarii
30. kvě 2009

Ahojda...
tak my taky po kontrole u Dr.a taky krásně přibíráme 😵 . Kapičky máme též doma + ještě Maltofer, ty až od 4 týdnů... A nám Sab Simplex předepsala 3x denně 8 kapek při potížích 😉

luzza
autor
30. kvě 2009

jé sarii 😅 tak díky 🙂

luzza
autor
30. kvě 2009

holky,
tak jsme vyhrály 🙂 😉
děkujeme všem,kdo nám posílal hlasy 😉 🙂
http://decinsky.denik.cz/miminka/hlasovali-jste...

lucenek
31. kvě 2009

luzz congratulation, byly jste bezkonkurenčně nejlepší 😵 😵 😵

luzza
autor
31. kvě 2009

lucí
no jak jinak 😀 😀 😀 😀

lucenek
31. kvě 2009

týjo luzz až te´d!!! mi došlo že máš 3 děti 😅 😅 😅 jako fakt mačo jsem 😀

luzza
autor
31. kvě 2009

lucí
to jsem vysloužilá matka,co??? 😀 😀 😀

luzza
autor
31. kvě 2009

holky si daly šlofíka před koupáním...já něco pojím a na hodinku si zdřímnu 😉
zítra nám jde už taťka do práce,tak už budeme válčit samy 😉

sarii
31. kvě 2009

Luzz... tak hodně zdaru!!! Já budu už taky sama ☹

luzza
autor
1. čer 2009

ahoj holky 🙂
tak dneska musím ty naše čubinky pochválit 🙂
kojila jsem ve 23 hod a vzbudily se ve 4 hod,to se jen napapaly a vstávaly v 8 hod 😅 takže jsem odpočatá 😉
ráno jsme se jen převlíkly,napapaly,pomazlily a už zase spinkáme 🙂

luzza
autor
1. čer 2009

tak nám právě doručili naušničky 😅 jsou překrásný 😵 večer dodám foto 😉

luzza
autor
1. čer 2009
lucenek
2. čer 2009

popinky malé ještě jsou žluťoučké...ale za chvíli budou jako broskvičky..gojgy byla celých 6týdnů taková "opálená"

sarii
2. čer 2009

Ahoj...
Hlásím, že celkem v poho... 😉 Stíhám, zvládám 😉

luzza
autor
2. čer 2009

lucí
jo jo,jsou to moji citrónci 😀
sarii
docela to jde,viď? 😅 ale po taťkovi se nám stýská... 🙂
jezdí domů mezi pátou a šestou...tak je ňuchňá aspoň večer a v půl osmé koupeme 😵 tak si jich snad stihne užít 😀 v noci ho totiž šetřej 😀 ,nechaj ho normálně vyspat 😠 😀

luzza
autor
2. čer 2009
luzza
autor
2. čer 2009

sakra,nejde to načíst 😠 🙄
zkusím to znova
http://www.ceskesperky.cz/UserFiles/Image/detsk...

luzza
autor
2. čer 2009

tak bohužel ta stránka nejde zkopírovat ☹