A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
10. pro 2010

@magika ježíš luciáš teda si taky užíváš.....Sára je dalekozraká, ale prej všechny děti do tří let jsou ,ale chodíme na oční taky
tak držím pěsti ať se nic nepotvrdí
Jo Mk je droga nooooo fejs je moc otevřenej

magika
10. pro 2010

No a to dneska v noci jsem letěla v půl 2 k mamce, pže měla tak hustou blindící chřipku, že na hajzli omdlela a rozšvihla si bradu a vyhodila sanici a narazila rameno,...ještě, že chirurg bydlí pod ní 🙂 I když jsem už uvažovala, že vemu z práce dom šití a zašiju případné rány já,..pže s tim furt někoho otravovat 😀 ..to už je letos snad popátý.
Naštestí je mamka v poho... ted čekám, kdy to chytnu já,..pže už to měly obě děti, manža, ted mamka 😲

lucenek
10. pro 2010

@magika tývado magíš....ty máš lajf..ješzě že to je okááááá

magika
10. pro 2010

@lucenek 🙂 Já už to musím brát s nadhledem, jinak by mi jeblo 😲 😀
Jinak je fajne, že se gogjy vylůlala na nočník 🙂 My ro měli takhle s Danečkem,...ale ten zas chtěl do plenky kadit,..a trvalo to sand do tří let 😲

lucenek
10. pro 2010

@magika jj to je fakt...nesmíš si to tak brát...hlavně že se nic horšího nestalo 😉 a seš dobrá, že umíš šít 🙂

magika
10. pro 2010

@lucenek ..no my šijem v práci fakt denně,..respektive šije doktor,ale když je fičák a je potřeba tyhle povrchový rány došít, tak došíváme i my 🙂 a zbytek mám odkoukaný .-)..ale stejně by se ode mně nikdo doma šít nenechal,..se bojej i nabrání krve 😀 😀 😀

lucenek
10. pro 2010

@magika já jednou šila quintona jeden vpich....ale my moc nešijem leda centrálky, quintony....

magika
10. pro 2010

@lucenek ..no to u nás si centrály choděj píchat Áráci 😀
Jinak děda,...jak je na tom Aru v Hradci,..tak už zjistili,...od čeho to má,...on má totiž velkou hiátovou hernii a tak má ten reflux a vrací se mu jídlo a zřejmě došlo k aspiraci do plic a od toho ten záně t a ta plíseň 😝
Tak ho léčej,..léčba docela zabírá, ale nevím, zda se chytně zpět ta plíce ,aby mohl dýchat sám,...má ted trášu....nevíš,..za jak dlouho by mu jí mohli vyndat? a bude moc potom ,mluvit?

lucenek
10. pro 2010

@magika ááá trášu bože to nesnáším 😝 😝 😝 trachču když tak 😀
jj my dekanylujem a cca den dva trvá než se rozmluví, event pokud není porušený hlasivkový nerv, ten jsme měli u jednoho pacienta, tak melou všeci a jak 😉

lucenek
10. pro 2010

@magika asi ji vyndaj až bude sputum negaivní bez teplot a bude si sám odkašlávat apříjmat potravu, to jsou naše kritéria

magika
10. pro 2010

@lucenek Tak výraz trachču neznám 😀 😀 😀 😀 ..jinak dík za info,...no uvidíme, co bude, jestli bude,...ale děda je bojovník 😵

lucenek
10. pro 2010

tý tráša jak to slyším bleju velebnosti 😀 😀 😀
děda to dá......pevně věřim.....

luzza
autor
10. pro 2010

jééééé ahooooj maginkooooo 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 no to je doooost 😵 😵 😵 😵

tak konkurz pro nás nedopadl dobře, vybrali si jiného kandidáta, s vyšším vzděláním.. 😒
ale bereme to statečně.. 😉

lucenek
11. pro 2010

@luzza chjo......škoda

luzza
autor
11. pro 2010

dnes je nám 17.měsíců 😉

luzza
autor
11. pro 2010

jsem debil!!!!!!!!!!!!!! 19.měsíců!!!!!!!!!!!!!!

lucenek
12. pro 2010

@luzza já si říkala že mi to nějak nesedí 😀

magika
13. pro 2010

@luzza Tak gratulujem 🙂))) Helejá už taky ztrácím pojem o čase 😀....tuhle jsem říkala někomu, že Dandovi bude v lednu 7 a ono mu bude 9 😀 😀 😀

lucenek
13. pro 2010

@luzza
@magika
všecko nejleší Lucenkům

magika
13. pro 2010

Mno joooo,..jsme tu samé Luciány 😀 ...tož vše nej babulky :-*

luzza
autor
13. pro 2010

vše néééj 😀 😀 😀

kuliskaa
18. pro 2010
luzza
autor
20. pro 2010

ahoj všem
nemám moc náladu ☹ sekali jsme zeď v chodbě a obýváku ☹ nevím, jak to přežiju...všude tuny prachu ☹ a kotel zatím v provozu není ☹ byl problém s novým kouřovodem a plno dalších nepředpokládaných komplikací 😝 asi se z toho poseru 😝 uklízím furt jak cvok, ale nebere to konce..zítra mi přijde pomoct mamka...
ještě že jsou děti zdravý.. a je mír

luzza
autor
20. pro 2010

chci malej teplaj byt v paneláku 🙄

kuliskaa
21. pro 2010

Luzzi bud ještě aj tak ráda, nám to prdlo a to na silvestra... 😉

kuliskaa
21. pro 2010

Naše Vánoční focení..♥

luzza
autor
21. pro 2010
luzza
autor
22. pro 2010

už topíme 😵 😵 😉 😉

elennka
22. pro 2010

Holky moc zdravím... jsem tu hodně dlouho nebyla.. ale je u mě stále při stálém.. jen nejsem aktivní snažilka... musím se prokousat tím, co jste napsaly 🙂

luzza
autor
24. pro 2010

KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM, KOČENKY MOJE 😵 😵 😵 😵