A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
31. říj 2008

modi 😀
každá máme svoje nervíky 😀 😀 😀

magika
31. říj 2008

Ahojda lásky
Tak do Ústí jsme nakonec nejeli,jsme z toho smutný,akle děti chrchlají a já nechci riskovat,že zas dostanou něco horšího 🙄
Jinak vítám Vion-zvládám to jakž takž,ale teda,co jsem souhlasila z půl úvazkem,tak mě pěkně zneužívají 🙄 ..mám mít 7 služeb do měsíce a v září jich bylo 11 a třeba na listop.jich mám 12 🙄 ...ale já jsem si ted vzlala paragraf,nemám prostě hlídání a poslední dobou jsem padala na hubu a nemíním se kvůli praci dopracovat ke kolapsu 🙄 ..jsme taky akciovka a chybí tolik sestr,že si ani nelajsnou někoho nepřijmout,mám teda bohužel smlouvu na dobu určitou,ale mi to neva.Dělám na chíře,ted to tam je samá diabet.gangrena a generalisované tumory střev a podobně.Lidi blázní,věčně přepichujem centrál..je to mazecccc 😔 ...alejinak mě práce baví 😵
Luzz....ty to samo zvládneš a miminka taky,prostě to jsou určo obě Luzzinky 😀 ...ten sex si vynahradíte jinak
😀 😀 😀 😀
Kuli...chudák rybička,já taky nemám zkušenosti s akvaristikou 😒

luzza
autor
31. říj 2008

magí
jirka říkal,že "holky" tam prostě toho jeho pinďoura nechtějí 😀 😀 😀
ani se za to na ně nezlobí 😉 😀 😀
ale myslím,že já do konce těhu budu mít rakovinu plic (z toho kou..í 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

lucenek
31. říj 2008

ahoj mag tebe jsem dlouho neviděla správně nenech si nasrat na hlavu....máš v prvé řadě děti si máma potom sestra 😉

lucenek
31. říj 2008

luzz nebudeš...neboj 😀 😀 😀 😀 😀 třeba ti jen nabydle sval na pravačce 😀

luzza
autor
31. říj 2008

lucí
myslíš kulturistka s prohulenejma plícema??? 😀 😀 😀 😀

kuliskaa
31. říj 2008

čau baby jsem off,a jdu na ranní takže pá+ještě noční u rybek,mám o ně strach ☹

lucenek
31. říj 2008

luzz jooooo co myslíš že já mám imrvére povlak na mandlích nebo valím pinokia 😀 😀 😀
kulií a to máte mořskou vodu????

kuliskaa
31. říj 2008

nee sladkovodní.....

lucenek
31. říj 2008

ahá no víš osudu nezabráníš ☹

kuliskaa
31. říj 2008

mylíš že mořské jsou na chov lepší??...

kuliskaa
1. lis 2008

Dobréééééééé ránkoooooooo 😵

Ryby žijou a já pádím 😉

kuliskaa
1. lis 2008

Už jsem z práce doma a tady mrtvo 😕

lucenek
1. lis 2008

Luzzinko koukám na ty koťátka a teda krásně rostou....se nenaděješ a budeš rodit já se tak těším a půjdeš na 3D????

kuliskaa
1. lis 2008

Luz krásné zprávy i fotečky 😵 😵

lucenek
1. lis 2008

kulí myslímm že mořské asi ne udržet mořskou vodu v domácích podmínkách je mazec, ale já tomu prd rozumím

luzza
autor
1. lis 2008

ahoj kočky 🙂
dneska jsme měli hodně hektickej den,takže jsem koníka vůbec nestíhala...
a zítra mi přijede náštěva,takže ještě dodělávám guláš a snažím se to tu trochu pofackovat...
jen jsem vám nafotila nové fotečky a už zase zdrhám...
pak si vás dočtu 😉
hezký večer všem 🙂

jinak na 3D bych určitě chtěla 😉 🙂

kuliskaa
2. lis 2008

Včera jsem si tady pozvala odborníka co má doma přes 1000l 😕 rybek všelijakých ale chove jen sladkovodní....tak mi trošku helfnul v pondělí za týden je výplata tak jdu na nákupy a bude to naše nová rodina,hlavně určitě se to min. o 3 rozroste 😵

Luzz tvé 3Dé bude určitě luxusní a nezapomenutelné!!-za mě to ještě nebylo ☹ aspon mám nádherné utz 😵

Lucinko jak ta tvoje rodina ? co brácha? zlobí furd? a segra? v poho se zdravíčkem??

Zdravím Dášulinku a Ellku pa kočinky ....U NÁS JE NÁDHERNÉ POČASÍČKO!! 😎 😎

elennka
2. lis 2008

V Brně je přijatelně, včera bylo lépe. Jinak všechny zdravím.. Jo v úterý jdu na tu gyndu, tak jsem zvědavá, co pro mě doktor vymyslí 😉

kuliskaa
2. lis 2008

Elí pěkná fotka 😵

No já půjdu taky brzo na gyndu asi tento týden 😒

elennka
2. lis 2008

Díky, kterou fotku myslíš 😉 😉
Jinak já bych se měla na gyndě domlouvat na injekcích, tak jsem zvědavá 🤐

viona
2. lis 2008

Ahoj,
tak mám za sebou první denní po dvou letech 😝 ,uf,zvládla jsem to,byla jsem docela překvapená,jak moc věcí člověk dělá automaticky,moc jsem toho nezapomněla 😉 ,bála jsem se,že už nebudu umět takový ty technický věci,budu hledat,kde co je a ono to jde 😀 v poledne mi přišlo,že jsem snad ani nikdy doma ty roky nebyla,už jen dopilovat pár novinek apod. a bude to,asi jsem vadná,ale mě to v tý práci bavilo,bude to příjemný zpestření na mateřský a ještě vydělám pár kaček 😵
Magiko,díky za přivítání,teda poloviční úvazek a ještě s dvěma dětma,smekám před tebou klobouk,nedivím se,že máš toho plný kecky,já zůstanu u toho čtvtúvazku a bude to tak akorát.
Luzz,moc hezký fotečky dvojčátek,ještě je tam máš krásně oba(obě 😀 )vidět,za pár dní už se ti tam na ten snímek tak pěkně vejít nebudou,jak porostou,co jména,už jste přemýšleli?Já vim,ještě je brzo 😕 🙂 Ptala jsem se ti na tu kolegyňku,ale u nás nedělá,sem moc nepomohla,co...?
Hezký den všem 🙂

kuliskaa
2. lis 2008

Tak jen tak dál Vion....

Ell tady v pase 😉

lucenek
2. lis 2008

ahoj vion a kde děláš? je to o tom že do práce si jdeš od dětiček vysloveně odpočinout 😀
kulií brácha stejnej trotl, ségra v poho už končí dědický tak sem zvědavá 11.11 tam jdem

luzza
autor
2. lis 2008

ahoh prdelky
návštěva už nám vypadla,takže mám chvilku free 😉 😀
vion
to jsi šikulka,žes to zvládla 😉 no žádnej debil,nééé??? 😀 😀
tak ta káťa asi dělá někde jinde...
nad jménama už jsme přemýšleli..pro kluky MATOUŠ a JAKUB a pro holčinky AGÁTKA a nevíme 😀 😀 😀

luzza
autor
2. lis 2008

domča s jirkou si šli zahrát na PC nějaký hovadiny 😀 😀
mexickej guláš se fakt poved 🙂 na večer nic moc nezbylo 😀 ale já jsem ráda,že návštěvě chutnal 😉
nechtělo se mi nic péct ke kafi,tak jsem uděla jen narychlo puding s piškotama a jahodama 😝
jsem z té návštěvy docela unavená...
jen sem zapla myčku a musela jsem se tu natáhnout na gauč 😝
a dávám relax 😵 😵

lucenek
2. lis 2008

luzz já moc chtěla Amálku ale hany si ťukal na čelo....

luzza
autor
2. lis 2008

amálka mi taky neprošla... tak nevím,co k tý agátce 😨 😕 ☹

elennka
2. lis 2008

Kuli 😉 😉
Jinak ke jménům, mě se líbí Elen, Zoe, Gita, Nella a z chlapeckých Alex, Adam, klasické Tomáš 🙂)

kuliskaa
2. lis 2008

Dívčí:Amy,Emma,Šarlota,Karolina,Lea,Tea,Natalka,Vanesa,Anička,Agátka

Klučičí:Tomáš 😉 Leon,Vít. Můj chce: Dominik anebo Denis

Lůz Agátka ti stačí a ted se rozhodni na klukem: BUDE TO PÁÁÁR!! 😉 😵 😵