A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

magika
13. led 2009

Ahoj Šárko a ahoj všichni 😀
Já taky poctivě čtu,ale pořád někde lítám a nemám čas.
Šári,už jsem na LDN,ale není tam žádná jiná práce,než utírat zadky 😀 Až to půjde,vrátím se na chíru 😀 a jak se cítíš??Necháte si říct,co to bude?? 😵
Luzz...budeš mít plný dům dětí 😅

lucenek
13. led 2009

hojec jsem zde... 😀

luzza
autor
13. led 2009

ahoj kočky
od rána mi je zle 😝 😝 😝
nevím z čeho...
doufám,že to brzy přejde 😒

lucenek
13. led 2009

luzz od žaludku nebo celkově????? 😲

magika
13. led 2009

Luzz....jujda,radši hajej,jez jen lehce a kdyby něco,tak šup k Mudrovi
😲

sarii
13. led 2009

Nazdar Mag... 😲 jé, tak ty už zařezáváš na LDN... a jak, dobrý? Já si takovou práci vůbec nedokážu představit. Vím, jak jsme byly rádi, když tam někdo šel... Možná je tam větší klid... nejsou akutní příjmy, operanti a to věčné hlídání špatných lidí... A taky jsi psala, že mamka půjde na kdejaké vyšetření... už někde byla?
Luzz... bacha na sebe 😉 ...
Jinak já si to užívám. Chodím cvičit, plavat... pohoda. Jediná nevýhoda je míň peněz.

lucenek
13. led 2009

sarii je ale pro prcka cokoli hlavně že bude mít milující mámu 😉
luzz co ty??? 😲

luzza
autor
13. led 2009

ahoj holky
je mi furt blbě ☹
jen ležím a občas zvracím...
možná jsem včera něco blbýho snědla
doufám,že to do zítřka přejde...
protože v půl šestý ráno jdu s prckama na ty srdíčka

magika
14. led 2009

Ahojda
Sari,tak mamka měla nakonec akutní zánět ledvina ten žlučák ji bral ze stresu,pže tam nic nemá.Tak se léčí u Šandy 😀 -jsme ji tam s Malinou dokopaly
Luzz...myslim na tebe 🙂
Luciku,co Gojgy?Co už umí?? 😀
Kuli,kde jsii??? 😲

luzza
autor
14. led 2009

ahoj holky
dnes ráno jsme na srdíčka nejeli...
celou noc mi bylo zle a zvracela jsem 😖
brali mě hrozný křeče do žaludku 😖
strašně jsem se bála o prcky,aby se jim nic nestalo ☹
takže jsem ráno byla úplně KO
přeobjednali jsme se na pondělí...
teď už mi je líp,snědla jsem rohlík a piju první hrnek čaje 😉
mám žaludek jak na vodě ale se včerejškem se to nedá srovnat... 😉
teď tu jen ležím jak čuník před porážkou 🙂

lucenek
14. led 2009

luzz to je fajn že je ti líp...... 😵

luzza
autor
14. led 2009

už je to "skoro" OK 😉

lucenek
14. led 2009

luzzinko to je fajn

magika
15. led 2009

Ahojda 😀
Dany jde dnes prvně se školou bruslit,ještě na tom nestál,ale prý není jediný.Tak jsem zvědavá,jak dopadne. 🤐
Jinak jsem od Nového roku zhubla skoro 4 kila 😵 ...Tak ještě 20 a vlétě jdu k moři do bikin 😀

luzza
autor
15. led 2009

dneska už jsem se v pohodě vyspala a manža asi taky,protože zaspal a budila jsem ho až já 😀
špatně už mi není,tak jsem šťastná jak blecha 😵 😵 jen mám ten žaludek tak podrážděnej,že nemůžu nic sníst a piju jen ohřátej čaj 😅 ,protože když se napiju studenýho,tak se mi hned zvedá kufr 😝
ale už je to POHODA!!!! 😀 😀 😀 😀

sarii
15. led 2009

Ahoj holky,
Luzz... to je dobře, že už je ti líp!!! Ještě zvládnout předpokládanou chřipkovou epidemii... 😉
Mag... tý mede... 4 kila! 😲 Super, fandím ti. Plánuješ dalších 20, ale to by z tebe nic nezbylo!!! Fajn, že mamka je o.k.
Já se byla dívat na kočárky, ale vůbec nemám jasno. To bude těžký výběr. Každý prodávající chválí to své...

magika
15. led 2009

Sarii...no to mi povidej,já nemohla vybrat vůbec,ale mám x-lander-trojkolku,ale tu si nekupuj,pač po Pardubkách bys s tim nikam nevjela,má kola,jak vozy-chce to něco kompaktního do města a aby jsi se eventuelně vecpala do MHD 😅
Já jsem ted za ta kola vděčná,pač u nás na Vysočině je sněhu... 😝

luzza
autor
15. led 2009

sarii
ještě nevíte,co to bude?? 😅
maginko
jsi šikulka,klobouk dolů 😉
a jaký jsou nový info o mamince?? uniklo mi to...

sarii
15. led 2009

luzz... nevíme, necháme se překvapit. Leda by se Dr. prokec. 😀 20. ledna jdeme na genetický UZ, a když bude vše o.k., pak začnu s obstaráváním všeho pro mimi...
Mag... ve výběru mám značky Jané, Gesslein, Peg Perego a X-lander... ale stejně si myslím, že na mouchy přijdu až za provozu...

lucenek
15. led 2009

ahoj luzzinko konečně je ti fajn, hsem ráda, ale dneska v rachotě mě žal. nevolnost postihla taky 😝 😝 😝 asi mi oběd nesedl..ale bylo mi šoufl, grcno....
sarii já v 18tt měla i kočár... 😀 😀 😀 jsem křeček, na všecko......mám třeba 10 balíku plen do zásoby kdyby třeba love nebyly nebo tak..no vím jsem mačo...ale pramení to z dětství...doma se žilo od výplaty k výplatě a v lednici sádlo a hořtice...takže...tot můj komplex

luzza
autor
15. led 2009

sarii
tak to jste dobrý,že to vydržíte jako překvápko 😅
lucí
prý řádí nějaká zažívací chřipka 😝
já mám taky ráda všechno dopředu 😉 co když třeba skončím ve špitále dřív??? 😨 SICHR JE SICHR 😅
a plín máme zatím 10 balíků po 96 kusech 😉

lucenek
15. led 2009

luzz 😀 😀 😀 to jo..vy jedete ve velkým
jinak ti pošlu odkaz na megalevný plíny, zkušenost mám takže doproučuju, ale maj jen huggies a pampers..ale cena až o 150-200Kč nižší než normálně 😉

lucenek
15. led 2009

http://www.eva.cz/oddeleni/drogerie-detske-plen...

tu pokukej jsou rychlí s dodávkou až před barák 😉

luzza
autor
15. led 2009

týý jo lucíku 😨 😨
jak si na to přišla????? 😅 😅 😅 😅 😅

lucenek
15. led 2009

od sonika..kamarádky z diskuze.....fajné ne? a ještě ti daj slevu jak máš velkou objednávku

luzza
autor
15. led 2009

je to nějak časově omezený??? 😨

lucenek
15. led 2009

ne ale min týden ty normál balíky stály 180kč huggies a ted stojí 189Kč

luzza
autor
15. led 2009

no to se picnu 😅 určitě si objednáme 😉 🙂
jsi zlatíčko 😵

lucenek
15. led 2009

určo já budu nakupovat jen u nich cca 25kg balík má poštovný 200kč to se furt oplatí 😀
a není zač, mušíme si pomáhat 😀

luzza
autor
15. led 2009

děkuju 😵 😵 😵 😵