A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

elennka
2. únor 2009

ahojda holky... jsem v pořádku... 😉

lucenek
2. únor 2009

Luzzinko jka se maj hpky?
šári co vy, furt nevíte co schovává prcek mezi nožkama????

luzza
autor
2. únor 2009

elí
to je dobře 🙂
lucí
holky mě furt okopávaj...hotový agronomky 😀

magika
2. únor 2009

Nazdárek babulky
Tož jsem si kapánek odpočla,peru hadry.Tak zas budu žehlit.Tak to máte furt dokola,je tu kalamita,všude sníh.Hlavně máme službu na chodbu a nějakej chytrák napsal ceduli,at jdu jako vyhrnovat sníh...je toasi nějakej magor,pže při tomhle vichru bych odletěla a za druhý ten sníh by se tam navál zas. 🙄

magika
2. únor 2009

Jinak v Ústí jsme ani nikam nešli,jen s Vítkem na chvíli do města,ale nic jsem si nekoupila ☹ ...na to bych potřebovaůla víc času 😝

sarii
2. únor 2009

Ahoj holky...
Lucenku, stále nevíme pohlaví, to bude přeci překvapení 😵 . Luci, kde jsi koupila kočárek? Po netu nebo v kamenném obchodě?
Luzz... ty vtipálku... agronomky supr výraz!!! Jo, přibývá nám to pěkně... Pátek 13. ještě daleko, co??? Dneska jsem byla podepsat na mzdovce daně, tak jsem si na tebe, Luzz, vzpomněla 😀
Mag... adresu pošlu, seš holka hodná!!! Jo, nakupování s chlapem si ženská neužije... Na sníh prď, třeba se otočí vítr a bude vyfoukáno 😉

lucenek
2. únor 2009

Sari z druhé ruky od našeho doktora.... 😀
Mag ser na to...varioti.....
luzz no to bodu dva živly.... 😀

luzza
autor
2. únor 2009

sarii
doufám,že si taky nebyla "V POLEDNE" 😀 😀 😀

holky
já jdu smažit omelety,jirka už má hlad 😝 😝 😝

dnes jsme chtěli poslat bráchovi cédéčko do bruselu...chtěl to rychle,ale na poště sem málem omdlela 🤐
chtěli za to 800kč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak jsme to poslali obyčejně,asi za 70 kč 😝
za těch 800 to tam určitě někdo nesl pěšky 😝 😝 😀

lucenek
3. únor 2009

luzz tyvole to je mazeeec 😲 😲 😲
to teda jo pěšky 😀 😀 😀

luzza
autor
4. únor 2009

jo!
a to jsem vám zapomněla říct,že se nás ta holka za přepážkou ptala,jestli je Brusel samostatnej stát.... 😅 😅
no jak může dělat na poště???
bude zázrak,jestli to cédo brácovi dojde 😅 😅

sarii
4. únor 2009

Ahóóój...
Luzz... Historka ala CD do Bruselu... si děláš srandu!!! 😀 Ty máš teda zážitky!!! 😀

luzza
autor
4. únor 2009

sarii
je to bohužel pravda 😅 😅 😅

lucenek
4. únor 2009

luzz nkeecej
kdepak je dasule???tady něbyla pěkně dlouho sestra jedna

verlis
4. únor 2009

Ahojky holky, uz jsem tu parkrat byla, muzu se zeptat nevite nektera kolik stoji u samoplatce IUI? Diky za info 😉

lucenek
4. únor 2009

ver to netuším..spíš holčiny z repro center co tam chodí.....le i tak maj to placené pojišťovnou spíš bych si zavolala na jakouko¨li pojišťovnu

luzza
autor
4. únor 2009

verlis
vím,že v pronatalu visí v čekárně přímo ceník pro samoplátce,ale nikdy jsem to nestudovala 😉
zkusím se poptat holek,co tam jezdí a pak ti kdyžtak písnu do IP 😉

luzza
autor
4. únor 2009

lucí
taky nevím,co je s dašulí 😕 😕

verlis
4. únor 2009

luzz teeeda ty ses hodna dekuji, no prave ja asi pujdu do reprofitu a tam ze prej to nedelaji na pojistovnu ci co, ale proste cash 😠

luzza
autor
4. únor 2009

ver
máš to v IP 😉
ale každopádně bys měla vědět,že zdravotní pojišťovna hradí 6 IUI ročně,takže bys platit neměla!
ty ceny tam maj hlavně pro němčoury 😉

verlis
4. únor 2009

Aha luzz, vidis to ale kde to teda jinde udelat? 😖 Doktor posila pacienty prave jenom tam jinde si to delaji ty centra samy, takze ja nechapu, krucis, kdyz je to zadarmo, tak proc platit, ze jo 😉

magika
4. únor 2009

Nazdárek babenky :o)
Teda vy naše těhulky rostete 😵 ...to ani nebudu moct jet na dovču 😀 ...pže tu zatim porodíte 😵
Luzz...co říká Domes na tu "zradu",že nakonec dvě ségry??? 😀

lucenek
4. únor 2009

luzz no to by mě taky zajímalo co domes? 😀

luzza
autor
5. únor 2009

holky
domča skáče radostí 😅 😅 😅 jemu se líběj víc holky 😅 😅 jeho nejlepší kámoš má tříletý bráchy dvojčata
a ten kámoš ho furt strašil : to se posereš!!! 🤐 😅 že jsou to zmetci 😝 😀
tak ho domča převezl a říká mu : my budeme mít holky!!!! 😝
😀 😀 😀 😀 😀

no a co se týká jirky.... ten od prvního dne po oplodnění tvrdí,že chce domu dvě buchtičky 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
5. únor 2009

ver
je to nějaký divný...ty IUI fakt platí pojišťovna...
a nechceš zkusit jiné centrum??

magika
6. únor 2009

Ahojda,kde jste maminky? 🙂
Já dnes byla ve škole,Dádovi včera někdo ze spolužáků ukradl Tamagotchi za 6stovek,co mu dal brácha k narozkám.Vím,že to nemá nosit do školy,ale chtěl ho jen ukázat kamarádům.Ostatní si tam taky nosí hračky.Dal ho pohlídat holčině cu vedle něj sedí a odběhl a když se vrátil,tak byl fuč.Samozřejmě,že se k tomu nikdo nepřiznal a maji taky supl a ne jejich učitelku,takže jim včera ani neprohlédla aktovky 😔 ...byla tam dnes ještě jedna maminka,pže jejímu klučíkovi zas včra někdo vzal pero se Spidermanem za dvě stovky.Je hrozný,že se krade už mezi prvňákama 🙄 ...Doufám,že třeba některá maminka objeví Tamagotchi u někoho doma a vrátí ho,ale to jsem asi naivní 😢
Dan doma bečel a nedokáže pochopit,že mu ho někdo vzal.Pořád říká,mami teba tam byl kouzelník nebo duch a vzal mi ho.Myslí,že jsou všichni kamarádi a že by mu to nikdo nevzal.
Mám podezření na jednu holčinu,která se dneska úplně červenala a ani se mi nedokázala podívat do očí.Hlavně mi i říkal jeden Danův spolužák,že ji viděl,že ho bere.... ☹ ...jenže když nebyla chycená při činu nebo hned ten den,už se bude těžko něco dokazovat 😝

lucenek
6. únor 2009

Mag to je hroznýýýý
tak zajdi za maminkou té holčiny, tohle by se mělo vysvětlit...... 😖

sarii
7. únor 2009

Ahoj holky, zdravím při sobotě...
Mag... to je smutný!!! Třeba se to někde vykutálí, ale nevím, nevím... Ne každý hraje fair play ☹ 😖 😕 ... Chudák Daneček, nemůže to pochopit...
Přeji krásný víkend... užijte si ho a odpočívejte...

luzza
autor
7. únor 2009

Maginko
no to je síla 😖 😨 😨 😨
nejvíc lituju Daníka 😢
snad se to ještě nějak vyřeší 😒

lucenek
7. únor 2009

Čauec ségry
tak gojgynka dneska náhodou zopakovala mama v 16.47 😵 😵 😵
jko mazéééééc, jakmile vlastní dítě řekne mama jsem v prdeli 😅 😵
Jinak už by seděla potvuř malý gojgatý....
a co bříška kopají kopají????
Teda já furt nevím jakou autosedajdu koupit......
chtěla jsem maxi cosi tobi z toho levného odkazu co jse sem házela ale prej jak je dítko starší tak se pásy stahujou tak..že to dělá kulatá záda a ani hlavička se neopře o tu opěrku..jestli mi rozumíte....no tož ted nevim chtěla jsem britax evolva ale v tom sára nějak blbě byla..jako je brzo vím..ale musím to začít řešit.....chjoooo
Jinak držte palušky...chcem prodat byteček po mamuš....snad se podaří.....

magika
7. únor 2009

Ahokda...
Tamagoči se našeeellll,vzal mu ho jeden grázlík s tou holčinou,ale přiznali se,tak ho prý v pon donesou 😔 😝 ...tak jsem ráda 🙂
Jinak jsem měla včera noční a hned dva exity po sobě. 😲 Paní měla uzávěr břišní aorty a nedalo se s tim nic dělat. a deuhá už byla stará a byla strašně proleželá z domu a prosáklá 😝 Takže se pak málem vpila do té postele 🙄 😝
Byla jsem tam sama,pomáhala mi očška od vedle 😝