A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
9. dub 2009

Nejsou tlustý jsou skvěle připraveny opustit domek aspon víš že se nemusíš bát!!-ale přece jenom ještě aspon ze dva týdny 😉 at se jim bydlí hezky 😵 😵 Moje dítečko řádí venku dnes a denně je absolutně samostatná takže aspon v práci nemám nervy...ale klasika nepůjde a nepůjde spát 🙄 🙄

Jdu na praxi 🙂 čůůsky 😀

luzza
autor
9. dub 2009

kulíku
taky bych ráda ještě dva týdny vydržela 😉 a pak klidně ať jdou 😀 😀 😀
no jo,Týnka už je velká slečna 🙂 aspoň si užívá hezkého počasí 😉 a s tím spaním se netrap 😉 Domča byl to samý 🙂

magika
9. dub 2009

Ahojda..
Luzz...holky budou prostě bojovnice a Domes ještě před nima bude zdrhat 😀
Dan už teploty nemá,ale než jsme ho donutili polykat PNC ,to byl mazec-natahovalo ho to a 5 tbl skončilo vyflusnuých na zemi...takže jsem sehnat ještě krabku u nás v práci 😝
Matymu se taky nějak přestává chtít spát...ale nakonec se umučí 😠
Dnes jdu s kamarádkou na véču a zítra na noční..veseloooo 😵

luzza
autor
9. dub 2009

maginko
to ho lituju s tím peňákem ☹ ono je to hnus i pro dospělí...
tak si užij večeřičku 😉 pořádně si podrbejte 😉

sarii
10. dub 2009

Ahojda...

Mag... napiš jaký byl sedánek s kámoškou a co jste si daly dobrýho...Dan ať je brzy fit...

Dnes jdu na UZ, tak jsem zvědavá, jak je ten náš prťous velkej... Ale na Luzz holek mít určo nebude 😉

Krásný den, užijte si ho...

kuliskaa
10. dub 2009

HOLKY KRÁSNÉ VELINOCEEE........A HLAVNĚ MOKRÝ ŠMIGRUST A KLUKŮM BOHÁTÉ POMLÁZKY.......

KULÍÍÍK... 😵 😵 😵

luzza
autor
10. dub 2009

sarii
tak koukej napsat,jak bylo na UTZ!!!! 😅 😅 😅 😅
kulíku
vám všem doma takéééé 😀 😀 😀

sarii
10. dub 2009

Nazdááár...

Kuli... co je to "šmigrust"???

Luzz... UZ o.k. Prťous je podélně hlavičkou, má 1 500- 1 600 g a na tvrdnutí břicha jsem dostala Magnézko. Další ko za 14 dní.
To mi řekni, na co jsou ty vaše holky napojený 😀 😀 😀 ???

lucenek
10. dub 2009

sarii to je tady severomoravská specialita...označení velikonočního výprasku, prostě chlapi jdou na šmigrust 😀

luzza
autor
10. dub 2009

tak šmigrust taky neznám 😀 😀
sarii - ty taky tvrdneš??? já beru třikrát denně 2 tablety... dopoledne je pohoda...odpoledne ztvrdne tak třikrát,čtyřikrát a večer to začíná ☹ ☹ to tvrdnu hodněkrát... tak snad na mě holky nic nechystaj...
na co jsou napojený??? 😅 😅 😅 no podívej se na mě 😀 😀 😀

kuliskaa
10. dub 2009

Šmigrust je výprask na velikoce....neboli Velikonoce 😵 😵

luzza
autor
11. dub 2009

dobré ránko
měla jsem příjemný večer i noc bez tvrdnutí břicha 🙂 🙂 a přesto nemůžu od dvou hodin zabrat ☹
dneska dopoledne zajedeme nakoupit zásobu jídla 😉 a taky něco na sebe... na oběd jsme pozvaní k našim,takže to bude bez práce 🙂 bude vánoční jídlo 😀 kapr a bramborový salát 😵
a po obědě určitě padnu a usnu spánkem spravedlivým 😀 😀
takže vám všem přeju příjemnou sobotu 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
13. dub 2009

ahoj holky
užijte si hezké velikonoční pondělí 😉 🙂 🙂
domča už lítá od půl osmý po koledě 😅
my si s jírou v klidu posnídali studený dortík,vypili kávu a já se dám asi do žehlení....
jinak se cítím docela dobře 🙂 ,tak jsem ráda 🙂

lucenek
13. dub 2009

ahoj sestry
taky vám přeji krásné velikonoce a ne moc zmalované dupky 😀
luzzinko to je fajn, že máš super den 😵
žehlit taky budu ...ale až večer 😵

magika
13. dub 2009

Veselé a krásné Velikonoceeee :o))) Kluci nechodí neb Dany je stále nemocný,teplota teda nemá,ale teprv od včera,takže zítra jedem na kontrolu a do školy asi nepůjde ještě tento týden.
Manža je v práci a tak jsme doma.Včera jsem si taky upatlala k narozkám dorta,..už je skoro fuč...mizí bleskově 😀
Večer taky budu žehlit,tož na vás u toho budu myslet 😀

lucenek
13. dub 2009

jé maginko vše nej k narozkám....teda a jakej dortík???pochlub se

magika
13. dub 2009

Děkujííí...úplně jednoduchej piškotovej korpus u vnitř jsem jej promazala blumkovou marmelaádou a tvarohovým krémem se šlehačkou a dala na to ovoce-banány a hroznové víno-a druhý korpus dala navrch a zas to samé,....pak to ztuhlo v lednici a ted už není ani drobek 😀
Teda ale už je mi 28,tož ku třicítce o krok blíže 😝 ..teda jako vim,že tu jste někteří starší,ale já jsem si vzpomněla,jak mi bylo před 10lety 18 a s jakou radostí jsem si dala v hospě pifko a nemusela se bát,že je to nelegal 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
14. dub 2009

jééé,ten dortík bych si dala 😝 😀 mňam 😀
maginko klid,mě už je 32 😝

jinak jukněte k lesnence do alba 😉 víťa nám pěkně roste 🙂

sarii
14. dub 2009

Ahóóój...

Prodloužený víkend byl luxusní... pohodička pohoda...

Magiko... VŠE NEJ!!! Sim tě, mladá seš!!! A koukej přidat nová fota 😉

kuliskaa
14. dub 2009

Magi taky všechno nej 😵 😵 já jdu hned za tebou ve stejné koleji 😀 😀

Na Vitíka jsem kukala to je teda fešák... 😉 🙂

magika
14. dub 2009

Holky díkes :o))
Tak jsem přidala tři fotky,ale ještě musím přidat,mám to tam nějaký zastaralý :o) Kulí,...budeš mít taky narozky ? :o))

kuliskaa
14. dub 2009

jj 😀 😀

luzza
autor
15. dub 2009

maginko
moc hezké fotky 😵 😵 😵

magika
15. dub 2009

Luzz..jé díkes :o) Dneska jsem konečně odeslala ty slibované kuponky,tak snad dorazí :o)) a třeba se budou na něco v DM hodit. :o)
Šári...tobě jsem to taky odeslala dnes,ten kuponek na slevu v Pardu do krámu s věcma a kočárama pro mimi...taky to určo ještě upotřebíš :o)
Tak Kulíí...nevim teda,kdy je ten přesný den Tvých narozenin,každopádně Ti přeji vše nej,hlavně zdraví a taky at brzo přiletí čáp 😀

luzza
autor
16. dub 2009

maginko
dík 😉 🙂
ze mě se stává invalida 😝 bolí mě kyčle,kolena,nemůžu spát,když se otáčím,tak funím jak zvíře...spím s polštářem pod nohama,abych se ráno vešla do bot 😝 no nádhera 😅
jsem zvědavá,jak dopadnu ve středu na kontrole 😝
už se vážně těším,až budou holky venku...

sarii
16. dub 2009

Ahoj při čtvrtku...

Mag... děkuji převelice 😵

Luzz... holky si asi vybírají pěkné datum na narozeniny... co třeba na 1. máje 😀 😀 😀 ???

luzza
autor
16. dub 2009

sarii
to by bylo fajn 😅
holky od nás z práce teda tvrdí,že se narodí na čarodějnice 😀 😀 posledního dubna 😀
ale já ještě vydržím,ať se naroděj v květnu 🙂

sarii
16. dub 2009

Chi, chi, chi... na čarodky 😀 😀 😀

kuliskaa
16. dub 2009

Jsem ti říkala jako já májoví býčci budou si píííš!! 😀 😀 😵

luzza
autor
16. dub 2009

kulí
tak uvidíme 😀 😀 😀