A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
24. zář 2008

dobré ráno 🙂
nějak nemůžu spát...

elennka
24. zář 2008

dobré ráno Luzzi 🙂)) já se chystám do práce... 😉

pekika
24. zář 2008

ahoj vespolek 😉
no teda vy jste ranní ptáčata 😀
Sice když se Elenka chystala do práce, tak já už jsem seděla v zasmraďeném autobuse plné rómské omladiny ( netušila sem, že taky chodí do školy 😀 )
Mám u vás absenci - ztvrdla jsem na jiném tématu 😔
Včera měla dorazit mrška a nic 😲 Tak sem napnutá jak guma u trenek, ale zatím netestuju. Strach z toho , že tam bude jen singlovka / - mě jaxi nutí vyčkávat 😕 Sem divná co ?? 😨

elennka
24. zář 2008

já chodím na 7 h.. a mám to vlakem asi 10 min.. 😉 😉

luzza
autor
24. zář 2008

peki
koukej si udělat test!!
na tohle já nemám nervy 😠 😠

pekika
24. zář 2008

luzzi : no já už ani nevím jestli mám větší nervy z netestování, nebo z toh , že tam bude jen /
Brala sem do neděle Utroš, tak si nechci dělat moc naděje, třeba je to tím ☹
Holky mě furt štenkrují, že mi naberou krev Na Hcg, ale zatím se úúúspěšně bráním. Ale mám obavy, že už sou tak napružené nedočkavostí, že mi asi někde v rohu v šatně pustí žilou 😀 😀 A pak se budou kochat mým výsledkem a budou trýznit ony mě !!!! 😀 😀 😀 KOLEGYNĚ JEDNY !!!!!!

magika
24. zář 2008

Ahoj daaaa 🙂
Tak se opar hojí,vyloupalo se to krásně...dle rad jsem si zajela na infekční,dovela mě tam nas****,pač mi bylo řečeno,že se s tím nic moc nedělá,to bych asi musela nejspíš vypadat,jak ten člověk,jak jsem tu házela odkaz,aby mě dali něco jinýho 😠 ...no tož jsem se poctivě mazala a mažu pudrem a šlehám si teda šlehá mi sousedka B12ky 😨

magika
24. zář 2008

Dneska vařím lixusní roštěnou,mńamkyyy,už to tady voní 😵

luzza
autor
24. zář 2008

no maginko
konečně ses ozvala... 🙂
jestli už tě viděl dr z infekčního,tak už jsem klidnější... 😉
a co ten ksichtík?? už se to dál nešířilo??

luzza
autor
24. zář 2008

maginko
mňááám 😀
my máme oběd od včera...
zapečený těstoviny s kuřecím masem...
ale tu roštěnou bych si dala radši 😵 😵

magika
24. zář 2008

luzzz...nene...mám tam jen jeden pupen,vypadá to jako větší beďar 😀 a hlavně,už to nebolí-jen to ještě svědí 😝
Jsme po obídku,jsem zralá na šlofíček,ale musíme s Danem dělat úkol...čárky /////////// 😀 😀 😀 😀 ...vám by všem stačily dvě,že? 😀

luzza
autor
24. zář 2008

no asi tak magíku 😀 😀
a co jinak daník ve škole?? líbí se mu??

magika
24. zář 2008

luzz...ale jo,líbí.Ted jsem si musela jít vydejchat,pže mě při tom psaní leze na nervy....docela se na to soustředí,ale chce to mít dokonalý,jako úča,což je nemožný 😅 ...hrozně se u toho rozčiluje 😠 ..a taky máme dneska psát ještě 111111...to bude taky horor 😝

luzza
autor
24. zář 2008

maginko
to buď ráda,že je takovej cílevědomej 😅 😅
to u domči neznám... 😀

lucenek
24. zář 2008

mag teda to je dobře že je pásák na ústupu aspoň, že tak
s těma čárkama jsi mě pobavila....já už si ani nevzpomínám kdy jsme v první třídě začaly psát my...to fakt nevím a jako první jsem si mohla donést plnící pero a psát perem a ne tužkou 😵
já měla svíčkajdu ze včera z mladého bejčka a masečko se rozplývalo, akorát jsem trochu přesolila dalo se.....ale škoda no..mohlo to být dokonalé
za chvíli dorazí švagřice a bude mi dělat hlavu...konečně zase jako člověk budu vypadat 😀

magika
24. zář 2008

holky on u toho řve,fakt...nevím,co s ním 😲 ..si fakt myslí,že to bude mět hned dokonalý 😠
Jinak já jako levák,jsem to měla těžký a perem jsem mohla začít psát až pěkně zadlouho 😝

lucenek
24. zář 2008

mag teda tak to sem zvědavá jak mu to chceš vysvětli, že dokonalý to ještě dlouho nebude....no poraď aT se můžu přiučit do budoucna

luzza
autor
24. zář 2008

holky
domes je levák a dodnes píše tornádem..žádná propiska...
jo a kdyby jste viděli,co dělá s kružítkem 😖 😖 se divím,že ten učitel na matiku ještě žije 😝

luzza
autor
24. zář 2008

maginko
je vidět,že mu bude na škole hodně záležet 😔 😵

luzza
autor
24. zář 2008

lucí,tak ať se vlásky povedou a je z tebe modelína (teda modelka 😀 )

magika
24. zář 2008

Napsáno...hurááááááá 😀 😀 😀
Ale seděl tam s ním dobu manža,psali nanečisto a pak jsem ho vystřídala a loupli jsme to do písanky.Docela hezký,akorát reje na tužku.
Jinak rada asi takto....povzbuzovat,chválit... 😝
Jestli to takto bude pokračovat,tak Bohniceeee 😀
Lucí pak hod foto 😀

kuliskaa
24. zář 2008

Ahojky,Luzzi na co bereš Prednison-prosím tě...?? 😕
A to oplodnění....toliko,peněz?? 😲 😲 no ještě že tak strašně netoužíme mít druhé...... 😒

luzza
autor
24. zář 2008

kulíku
prednison berou skoro všechny holky po umělém oplodnění...
potlačuje vlastní imunitu...aby tělo nebojovalo proti tomu vloženému embryu...
tělo to bere jako něco cizího...co tam před tím nebylo...
podobný léky berou třeba lidi po transplantacích,ale mnohem silnější 😉
tak asi tak...
jinak s tou cenou za IVF jsou na tom některé holky mnohem hůř...
tahle cena je ještě přijatelná...
škoda,že bez záruky na výsledek 😒 😀

luzza
autor
24. zář 2008

magí
daník je šikulka 😉
nemusíš si dělat starosti 🙂

luzza
autor
24. zář 2008

volaly mi holky z práce...
a na mě přišel takový stesk po nich,že jsem se rozbrečela ☹
asi to bude tím utrogestanem... 😝
mluvily jsme přes půl hodiny... 🙂 jsou moc fajn 🙂 všechny... 😵

kuliskaa
24. zář 2008

Já Prednák z nám... 😉 ale myslela jsem že se hlavně před plán.těhu vysazuje 😕

lucenek
24. zář 2008

tak vlasy mám čokoládkové a lem kolem celé paly..... 😀 😀 😀
za dva tři dny to smyju no....takže vyfotím pak ju?
luzz taky by mě to rozbrečelo...fakt máte super kolektiv myslím, že nejlepší na světe a závidím 😵 luzz a co děla Domčuch s kružítkem?????sem zvědavec 😀

magika
24. zář 2008

Luzz....úplně Domču chápu,leváci to maj fakt těžký....a to jsou dneska pro léváky různý vychytávky.My jsme s manžou levý oba.Manža úplně a já levou píšu,natahuju injekce,ale třeba je zas píchám pravou a taky bych pravačkou fackovala a vybiku jsem taky hrála pravou...jsem obouruč...v manželství jen výhoda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .-...můj ex byl taky levák,ale Danek je pravák.Maty zatím bere vše do levý,tož nevim 😝
Lucí...to já mám lemy taky a kolikrát i uši a krk-když mě barví kámoška telátko 😀

lucenek
24. zář 2008

mag manža je levý úplně zase chcandim smíchy babucho
mag jenže to je kadeřnice...ale ty tmavý tak chytaj nooo tu zázračnou vodičku co ty lemy odbarní okamžitě má v práci a nevzala ji tak budu ttrapasit no

dasule
24. zář 2008

Ahoj kočky.Dnes jsem byla na kontrole,vajucha pěkně rostou,ale jsou ještě maličké,takže mi přidal Puregon z 150 na 225 a k tomu na tři dny Cetrotide,v pátek jdu na kontrolu.Ale po dnešní už zvýšené dávce cítím silnější pobolívání v oblasti vaječníku,takže mršky reagují.Jestli vše půjde dobře,v pondělí půjdu na OPU.
🙂
Luzzi co takhle zítra testík 😅 ?