A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

elennka
10. srp 2009

dobré ránko sestruše 🙂 🙂 🙂

lucenek
10. srp 2009

bré ráno
tak noc hrůza gojgadlo sebou mlela...jsme fakt umrlec po ránu....už aby šla nynat

sarii
10. srp 2009

Krásný den...

Luuz... jsi jednička!!! Často myslím na holky s dvojkama, já bych to snad nedala... kolikrát toho mám dost i takhle 😀 😀 😀

sarii
10. srp 2009

Luc... máš nácvik z nočních 😀 😀 😀

lucenek
10. srp 2009

sarii to jo..ale člověk si za dva roky fakt odvykne 😀

lucenek
10. srp 2009

luzz má naštěstí hodné holky, i když věřim, že dokážou někdy pěkně potrápit, já mít dvě dojgynky, tak jsem zaručeně v kazajce v Opavě 😀

lucenek
11. srp 2009

no dámy.......

sarii
11. srp 2009

Noo, co pak to je???

kuliskaa
11. srp 2009

čůs dámy,jen pozdravím na víc není čas... přípravy na svatbu jsou v plném proudu,zapíječka svobody byla hůůůůstáááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

Pařila jsem ze soboty od 18h do 11:40-neděle dopol. v kuse 😔 😔 😔

lucenek
11. srp 2009

ježiš kulií to bych skončila v komatu na jipce 😀
kdo se svatbuje????

kuliskaa
11. srp 2009

No to se musí s rozumem ...já v tom ještě včera lítala pač nepiju jako ták že 😖 😀 😀

Brácha se svatbuje 29.8

lucenek
11. srp 2009

jo brácha tak přeju pevné manželství a krásnou svatbičku

kuliskaa
11. srp 2009

😵 😵 dík

kuliskaa
11. srp 2009

KUKNĚTE KNÁM DO ALBA JAKÁ BUDU DRUŽIČKA??.. 😕 😀

sarii
12. srp 2009

Kuli... krásná 😵 😵 😵 ... Já nepařila rok, jsem zvědavá, jestli mi to bude ještě chutnat 😀 😀 😀

magika
12. srp 2009

Ahoj lásky,já vim,jsem nevěrnice,ale nestíhám net 😀
Jezdíme na kolech a ještě plánujem mrtě výletů...na víkend jedem za švárou do Strakonic,nejste někdo z tama? 😀
Jen máme s manžou nějakou krizovku a lezem si na nervy,..nemáte někdo radu,jak na to? 😝
Zítra máme 4 roky výročí od svatby,máme zaplacenou noc s včerním programem a snídaní v hotelu a jemu se moc nechce 😔

sarii
12. srp 2009

Mag... čus
to je taky dost... co práce a co škola??? Hele, ten hotel je prima nápad 😵 .

luzza
autor
12. srp 2009

hoj holky 🙂
tak dnešní dopoledne bylo krušné 😝 😝 Nelinka se mi posrajdila tak,že když jsem ji zvedla z lehátka,tak to na mě kapalo,takže jsem byla špinavá i já 😝 měla to úplně všude,včetně hlavy,páč jsem jí musela sundat to zesr... bodýčko přes hlavu 😝 takže jsem pak vytáhla vaničku a vykoupala ji 😝 uběhlo pár minut a zesrajdila se mi eliška 😢 😢 😢 né tak šíleně,ale měla to skrz hadry,takže jsem ji taky koupala 😝
oni si to pak nějak spletly a po tom koupání spaly 3 hodiny,pak jsem je vzbudila,páč jsme musely jít pryč😅
když se vzbudily,zvedla jsem nelinku,abych ji ukázala elišce a naklonila jsem ji bříškem dolů,aby dala ležící elišce pusinku a ona jí pozvracela 😢 😢 😢

lucenek
12. srp 2009

luzz ježiš nezlob se ale musela jsem se zasmát ...jak vidím holky jak si daj pusenku...vím není to k smíchu, ale úsměvně jsi to napsala.....

luzza
autor
12. srp 2009

lucí
teď už se tomu taky směju 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
12. srp 2009

ale objevily si svoje ručičky a furt je kroutí a dívají se na ně 😅 😅 😅 je to nádhera je u toho pozorovat 🙂 🙂 🙂 🙂
strašně mě to dojímá 😔 😵

lucenek
12. srp 2009

luzz jééééé to je nádhera ty pokorky, úplně jihnu s tebou....si vzpomenu jak se gojgy poprve vyškrábala v postýlce na nohy a začala se řechatt a třásly se jí nohy tak to byla bombáááá

luzza
autor
12. srp 2009

lucí... to jsou ty nejhezčí věci,který se můžou dít,viď??? 😅 😅 😅 😅

luzza
autor
12. srp 2009

zítra se jedeme ukázat paní doktorce z CAR 🙂 🙂 🙂 jedou s námi ještě 2 kolegyně přímo od nás z oddělení,které mají dítka také s její pomocí 😅 jedna při třetím IVF (holčička 4 měs.) a jedna po IUI (chlapeček 9 měs.)
takže to bude takové hezké setkání 🙂 dr. o nás ví a psala,že se těší 😀
naše holky budou mít na sobě bodýčka,která mají na předním díle nápis WWW.PRONATALNORD.CZ 😀 😀

lucenek
12. srp 2009

jasan to je nejkrásnější dar...
neska jsem měla rychlou, mám u sebe psa fenu yorka od pacientky co jsem vezla,byla ze Zlína tady přijela na nakrytí a děsně zle se jí udělalo, tak jsem odvezla nejdřív paní a pak psa ke mě domů 😀
jo a viděla jsem mimuško tak 3-4m po operaci čerstvě s trachčou jak plakal..a jen chrčel přes trachču....sem si pobečla bobinek malutkej.....tak moc jsem ho chtěla vzít a pochovat....týjo já nevim esli zvládnu dělat na dětském 😔

lucenek
12. srp 2009

jé luzz to je krásný.... 😵 😵 😵

luzza
autor
12. srp 2009

lucí
s tím pejskem je to dobrý 😅 😅 😅 a co s ním bude dál? 😅

s tím děťátkem mi to ani neříkej 😢 😢 😢 já vím na 100% že tohle bych nezvládala...beru tyhle věci strašně osobně 😢 😢 😢

lucenek
12. srp 2009

luzz volali mi sesstry z interny paní se tam prospí po tetanii a hypoinotoemii a zavolá a donesu ji hafika
Luzz no já se obávámmže to nedám.....já tak budlela v koutě jak čekali na výtah já snad mám ještě hormonálně 6 ti nedělí nebo co.....

kuliskaa
13. srp 2009

lucí ty jsi na dětském?? to je krásné...ale bolí někdy ch joo ☹

lucenek
13. srp 2009

kulií nejsem ale chtěla bych původně jsme makala na dospěla neurochirurgické JIP