A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
13. srp 2009

tak hafik je u paničky už...hany měl nuc krutou prej ho Nina olizovala všudé úplněěěě 😀 😀 😀

magika
13. srp 2009

Ahojík...
Tak jsme se dnes hned po ránu pohádali,tak nevim,nevim,....je i pršavo,ani nemám chut něco slavit.v 11 jdu na masáž,tak aspoŇ něco pěkného 😝
Šárri,na školu mě vzali,ale ještě nevim,zda nastoupím,pže už ted toho mám strašně moc....už ted lituju,že jsem nezůstala válet se doma na mateř.,pže je mi neustále vyčítáno,že si nechám protéct dětství svých dětí mezi prsty-...přitom se snažím jim věnovat....
Jenže stíhat do toho ještě precizně domácnost,jakože teplá večeře denně a 100% pořádek -to už jaksi nezvládám,...nemám jedinou chvilku jen pro sebe,...krom dnes té masáže. 😔
A větu,co mi dnes řekl manžel po ránu sem snad ani nemůžu napsat.... ☹ ....že jsem ***** líná...... ☹

magika
13. srp 2009

lucí,...tak to měl fakt hustou noc :o)))

lucenek
13. srp 2009

mag tývoe nekecej až tak????panebože to je maras...víš za těchto podmínek bych nikam nešla anebo šla a sama.....vážně......to je kokotina, taky pracuju a vím, že na 100%je postaráno o sáru, sice pak kmitám, páč bordel tu je...ale neřeším to, jsem ráda že gojgy nestrádala...... mag tohle mě říct hany tak mu střelim 😔

magika
13. srp 2009

Já vím,že je toho na něj taky hodně,prostě ten syndrom vyhoření u něj v dost pokročilým stavum,...pak je hnusnej na všechny kolem,..naštěstí před dětma se drží,ale jak dlouho???
Z práce odejít nemůže,pžeto bychom se museli jít pást 😝

kuliskaa
13. srp 2009

no neurochira a jip... to je mazec též 😒

sarii
13. srp 2009

Mag... ty a líná??? 😀 😀 😀 Neznám nikoho, kdo se takhle otáčí!!!

luzza
autor
13. srp 2009

ahoj holky 🙂
tak mi dnes byli za tou paní doktorkou z CARu a bylo to super 😀 😀 😀 😀
pochovala si všechny čtyři dětičky,popovídali jsme si...no byl tam hroznej šrumec a chaos 😀 tři maminky,čtyři děti,sestřičky a doktor,kterej nám z legrace vynadal,jestli by tu nemohl být chvíli klid,ale my mu řekli,že to si musí vyřídit tady s paní doktorkou 😀 😀 😀
rovnou jsme tam děti nakojili a přebalili 😀 😀
bylo to moc příjemný 😵 😵 😵
bodýčka s nápisem WWW.PRONATALNORD.CZ se jí moc líbily 😀 a poprosila o fotky v těšch bodyčkách,takže jim je pošlem 😀 😀

luzza
autor
13. srp 2009

maginko
to by to měl tvůj chlap vidět u nás 😅 😅 😅
jsem ráda,že stihnu kojit a přebalovat a trochu to tu pofackovat 😅
u nás se nekonají nejen teplé večeře,ale kolikrát nemáme ani teplý oběd 😀 😀 😀 😀
A CO! 😠 😠 😠 hlavně že jsou holky spokojený a hezky přibíraj 😀 ostatní není důležitý... jestli by chtěl jirka větší pořádek nebo teplý jídlo,já mu nebráním 😅 😅 😅 může klidně začít hned 😅 😅 😅 já si dám od něj ráda nějaký dobrý žvanec 😀 😀 😀 😀

lucenek
14. srp 2009

bré ráno jdem plovat 😀
pak cosik kupit
noooo a nachystat věci chcem jet na chajdec, aleaž v sobotu neb mám nočníkadnes,tak snad se vyspim

luzza
autor
14. srp 2009

ahoj holky 🙂
tak máme za sebou tříměsíční poradnu...
holky maj váhy Eliška 4 620 g a Nelík 5 620 g ,takže přesně o kilčo 😅
pochválil nás,že zvládám kojit dvojky 😀
pak nás naočkoval, holky byly hodný 🙂
k Nelinky šišatý hlavičce řekl,že jí máme dávat hodně na bříško, jinak to zatím žádným cvičením neřeší...prý lehká predilekce vpravo 😕
a k tomu,jak holky bídně pasou řekl,že to není žádná tragédie a do závěru napsal : hraniční hypotonický syndrom...
prý se uvidí příští měsíc,jestli se zlepšej...
na Prevenaru jsme se dohodli až na věk 7 měs...,že prý dříve je to zbytečné a můžeme pak píchnout tu lepší vakcínu 😕 moc tomu nerozumím,ale věřím mu...takže to nechám zcela na něm... 🙂

po poradně holky usnuly,tak jsme si ještě s jirkou dojeli na oběd a pak nakoupit do Tesca...holky se za celou dobu neprobudily 🙂

vrbulka
14. srp 2009

Ahojky segrušky....nějak pořád nestíhám písat,zastupuji stále za dovolené,takže jsem všude a doslova se potkávám 😝 😀

...a mám zase další smuteček...před dvěma dny mému příteli ukradli v Praze auto,byla tam spousta pro něj důležitých věcí,nemluvě o ceně auta...a navíc to auto nutně potřebuje k práci... 😔
a méme také po plánované dovolené..

Luzz holčinky jsou kusandy,jsi opravdu šikulka,že je takhle krmíš 😉
Mag,bohužel v manželově chování částečně poznávám svého otce 😠 ...hlavně nevěř,tomu co řekl,jsi skvělá a neuvěřitelně pracovitá...joo a na důkaz nepořádku ho klidně můžeš pozvat i k nám!!! To by teprve viděl!! 😀

sarii
14. srp 2009

Luzz... jsem si vzpomněla, že jste dneska měli jít k Dr. Váhy pěkný 😉 !!! A jaká šišatá hlavička? Na fotkách není nic vidět... My jdeme příští týden a jsem zvědavá na očkování, každý mě straší hroznejma reakcema 😒

luzza
autor
14. srp 2009

vrbulko
a co Natálka?? 😅 🙂

maginko
doufám,že už nejsi smutná 😢 😢 🙂 🙂

vrbulka
14. srp 2009

...no,Natálku se právě marně snažím zahnat do pelíšku,už podruhé přiťapkala zpět,nejprve musela nutně čůrat a teď klasika-bumbat.. 😀

sarii
14. srp 2009

Vrbul... to je pech s tím autem 😠 ...

luzza
autor
14. srp 2009

vrbul
domču dřív ještě začala bolet noha nebo hlava 😀 😀 😀

luzza
autor
14. srp 2009

sarii
a kolik váží Marinka? 🙂 🙂

vrbulka
14. srp 2009

ahojky Sarií,...no je to hodně složité.. 😔
...tak snad teď ,malá už opravdu ulehla 😵 ...ovšem vstal pejsánek..tedy naše miništěně - Cipísek!! 😎
...a co tvoje malinká? ..na fotečkách je jak andílek,ta ani zlobit nemůže.. 🙂

sarii
14. srp 2009

Vrbul, je fakt hodná. Jen mě trápí hemangiom, co má po celé pravé ručičce ☹ ☹ ☹ ... zvětšuje se to... Ale co, jsou horší věci.

vrbulka
14. srp 2009

Natálka má taky hemangiom! ☹

luzza
autor
14. srp 2009

holky
chodím do diskuze ivf září 2008 a tam ho má holčinka v obličeji...
chápu že je vám to líto ☹ ale musíte si opakovat,že jsou holky zdravý a šikovný zlatíčka 🙂 🙂 🙂 🙂

sarii
14. srp 2009

Vrbul... Natálka je krásná... napiš mi o tom hemangiomu něco, za informace budu ráda, nikdo mi k tomu nic moc neřekl....

sarii
14. srp 2009

Luzz... to joo, jsou horší nemoce, daleko horší...

vrbulka
14. srp 2009

...Sarií,
hemangiom má na hrudníku,rostl a zvěšoval se asi tak do jednoho roku věku,byl opravdu uplně rudý a velmi vystouplý.Velikostně asi tak 10x10 cm...Pediatrička mi řekla,že by měl asi tak do 3 let zmizet.Že se tam začnou tvořit bílá septa a postupně se vstřebá....je pravda,že od 1 roku postupně začal světlat a opravdu tam byla semtam již bílá přepážka.Ovšem ve třech letech nás stejně poslala na kožní...tam mne lékařka uklidnila,že je ještě čas,že to budeme jen sledovat,přesně jej změřila a pozvala za rok na kontrolu.Ještě mi řekla,že pokud uplně nezmizí,tak lze zbytek odstranit laserem-u nás nejblíže v Brně.....je pravda,že od těch třech let světlá velmi pomalu,ale je již jen minimálně vystouplý a barvu má již jen růžovou a velikostně asi tak 4x4 cm.pokud se mi zítra podaří uplatit Natálku aby pózovala,tak ti současný stav vyfotím..a pokud se naučím zmenšovat fotečky,tak ti ukážu i jak vypadal dříve...jo a ještě mi říkali,ať malou hlídám aby si ho neškrábala a abych ho na sluníčku mazala opalovacím krémem s vysokým faktorem..
Opravdu se neboj,já byla také vykulená,hlavně,když stále rostl...
Ale počkej až uvidíš tu fotečku,určitě se uklidníš 🙂

sarii
15. srp 2009

Ahoj...

Vrbul... moc děkuji! Ani nevíš, jak jsi mě uklidnila. Taky to opatruju, abych jí do toho neškrábla. Až bude starší, tak to bude horší uhlídat, děti všude šmejdí, padají... Noo, takže mně nezbývá nic jiného, než čekat, viď.

Luzz... jak holky?

Dneska to vypadá zase na krásný den 😵 😵 😵

luzza
autor
15. srp 2009

jé vrbulko,tak já to hned napíšu i tý holčině z diskuze IVF 🙂 je to vážně uklidňující... 🙂 🙂 🙂

vrbulka
15. srp 2009

...tak Sarií,podařilo se mi vložit do alba alespoň fotečku,jak to vypadá nyní,tedy v 5 letech,stálo mne to nanuka,holt nic není zadarmo 😅 , není to moc kvalitně nafocené,ale chtěla jsem aby jsi viděla to světlání formou přepážek...ještě se pokusím dohledat foto z dřívějši doby,to bohužel v počítači nemám...
Luzzinko,klidně to té holčině napiš..... 😵

sarii
15. srp 2009

Vrbul, moc dík, vypadá to na malý flíček 😉

Luzz... kdyby ta holčina z IVF chtěla, klíďo ať mi napíše... by jsme byly ve spojení, jako jak se to vyvíjí a co na to Dr...

lucenek
17. srp 2009

brej den
kecky 😀