A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
13. pro 2009

taky všem lucinkám vše nej 😀 😀 😀

sarii - tak koukám že marinka váží jako naše elis 😅
lucí - no snad ta uzlinka nic nebude...

lucenek
13. pro 2009

Luzz určo, 🙂 a co holkám pod stromeček máte vymyšleno????

luzza
autor
13. pro 2009

sedátka do vany, nočníky, kostky, kroužky, světlušky, hrníčky, vodolepky, hračky do vany, hadry... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucenek
13. pro 2009

wau...týjo vše dvakrátto je preněz 😲

luzza
autor
13. pro 2009

lucí
nekupovali jsme to najednou... 😉 to už v průběhu posledních tří měsíců 😉

luzza
autor
13. pro 2009

s tou uzlinou... eliška měla dvakrát absces po očkování TBC... tak mě napadlo,jestli to nemůže být od toho... 😕

lucenek
13. pro 2009

luzz možný to je
já dárky kupovalaod srpna průběžně.....jinak bych se picla

sarii
13. pro 2009

Luuz... to je Eli oproti Nelče drobínek...

Lucenku... Synflorix má být od nového roku zdarma, ale pro děti narozené od srpna tohoto roku...

lucenek
13. pro 2009

sarii jo? někde psali že pro všechny, kteří začnou s první dávkou od r 2010...tož v tom aby se čert vyznal 😝

luzza
autor
13. pro 2009

lucí
ne ne
doktor nám dal jeden synflorix už letos a druhý v lednu,aby nám pojišťovna přispěla na oba...

lucenek
13. pro 2009

tož tak ted tomu nerozumim vůbec 😀
neva v lednu jsem tož uvidíme 😀

sarii
13. pro 2009

Aha... tak já nevím, mně to takhle vylíčila Dr. Ale já Mar chtěla dát oočkovat tak jako tak, tak to neřeším, zase takovej majlant to nestojí...

luzza
autor
14. pro 2009

sarii
jó,je to tak jak říkáš!!!! mě to řekli stejně!!!! 😅
já myslím jen ten příspěvek 1000 kč na jakékoliv nepovinné očko 😉 kdybych nechala naočkovat holky až v lednu,za letošní rok by mi pojišťovna nepřispěla na žádný očko,páč jin ý neměly... 😉

lucenek
15. pro 2009

čuste segry
jsem po noční zasek chuťovky, ale jinak tomu u nás nikdy nebylo.... 😝

luzza
autor
15. pro 2009

chuděro...

lucenek
16. pro 2009

Ták dneska jsme byly nasosat vánoční atmošku do centra, maj tam živej betlém kovářské městečko a dobový kolotoč, tak jsme parkli v človíčkově, dětský megakout ráno tam nikodo nebýl 😵 😵 😵 a juchali sjme dom, pocestě mi gojgy usla a poo už nespala, hodinu a půl rajtovala v postýlce tak jsme šly ven za segruší na cafo a čekám kdy mo moje milované gojgy padne páč já padám a ráno denní 😝

luzza
autor
17. pro 2009

jé lucí,to muselo být hezký 😵 😵
gojgy snad padne 😉 😀 a přeju klidnou denní 😉

lesnenka
17. pro 2009

Přeju hezký den a že tady v Ústí je opravdu nádherně.

Luzz, prosím tě, jak jsi psala, že budete plavat v mořské vodě,můžu vědět kde to je?

Jinak u nás asi nic nového moc není. Napečeno, taky ještě nemáme. Ještě, že jsme se nedávno stěhovali, tak alespoň úklid mám z krku.

Vítkovi se moc chodit zatím nechce, ale už umí slézt a vylézt na gauč a postel, takže už se dostane úplně všude.

luzza
autor
17. pro 2009

les
to plavání je v poliklinice 😉 u rybníka 😉

luzza
autor
17. pro 2009

holky
poraďte mi někdo recepty na dobrý kašičky na noc,neinstantní,ale doma dělaný...
ty instantní mi při dvojičkách mizej přímo před očima a jsou dost drahý... 1 krabici kaše mám na 2 a půl dne...
tak bych jim chtěla zkusit vařit nějakou dobrou doma...
navíc už dvě jsme vyhodily,páč jogurtovou od SUNARKY nechtěj a OBILNOU s ovoci od HAMI taky ne... 😠
všeobecně maj rádi kaši bez ovoce... přitom ovoce k svačině zbaštěj jak nic...
ujížděj hlavně na rýžových od SUNARKY a od NUTROŠE... ale nechci,aby jedly jen instant...
jak to máte s kašičkama vy???

sarii
17. pro 2009

Hoja hoj...

Lucenku... stíháš všechno 😉 .

Luzz... no jo, to ti krabice mizej v tu ránu!!! Snad jsou tady nějaké recepty...http://www.kojeni.net/recepty/index.php... ale myslím, že peníze v jídle teď přímo poletí 😕...

sarii
17. pro 2009

Luzz... když přijdeš na nějaké recepty, tak dej echo 😉 .

lucenek
17. pro 2009

hopjte kočičandy
Luzz já kupuju Sára má kaši jen jednou denně na véču.....takže mám krabku na týden
ani jsem nezkoušela vařit nějaké tož neporadim , jo udělala sem gojgy puding a ništ je celá máma, taky jsem to nežrala 😀 😀 😀

luzza
autor
17. pro 2009

děkuju kočenky moje 😉 😀

lesnenka
17. pro 2009

Luzz, já jsem mu vařila, tak maximálně krupicocou, jinak máme taky instantní. Měl ji jen občas. Že by po kaši líp spal mi nepřijde a dřív hodně přibíral i bez nich. Teď jí má taky jen k večeři a střídám to s mlíkem. Víťa sní všechno, takže u nás žádnej problém s jídlem zatím není. 🙂

lucenek
18. pro 2009

Luzz no kočičkám tak do roku bych tak dávala ty kaše, ale víš jak co mamina to názor, gojg by mohla třeba chleba s lučinou a tak....ale kaše je kkaše

luzza
autor
18. pro 2009

holky
já už to vidím tak,že stejně zase nakoupím zásobu těch instantních 😝 😀

les
eliška je rozhodně po mě!!! taky sežere všechno 😀 😀 😀 ale nelča je vybíravá a všechno spíš degustuje,než ochutnává 😀 😀 😀 je hodně opatrná 😀

sarii
18. pro 2009

Luzz, prej degustuje 😀 😀 😀 ... Hmm, když jim chutnají, co 😉 ... anebo je řezat 😉 .

sarii
18. pro 2009

Jéé, teď jsem si to po sobě přečetla... Jako ty kaše říznout 😉 , nee řezat děti 😀 😀 😀 ...

luzza
autor
19. pro 2009

sarii
krásně si to napsala 😀 😀 😀