A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

sarii
24. únor 2010

Ahoj...

Luc... Mar má hemangiom... už je v léčbě a lepší se to, ikdyž ještě je to vidět... Ale měla to fakt ošklivý 😝 ...

Hanco... e-univerzita.eu... Zaregistruješ se, vybereš si tíma z nabídky, zaplatíš poplatek, otevře se ti studijní materiál, pak je za tím test, který vyplníš. Na něj máš určilý časový limit a pokud ho vyplníš správně, obdržíš certifikát. Tedy, vytiskneš si ho. A tuším, že máš jednu opravnou zkoušku zdarma.

kuliskaa
25. únor 2010

Márinko malá co to máš bobásku malý 😔 😔 Sári jaké to může mít ještě následky nebo průběh tohle to.... mišánek... 😨

sarii
26. únor 2010

Kuli... to už je teď krásný! No, hlavní, že to nezasahuje do svalů a kosti... Kuli, jezdíme do Motola na onkologii, kdybys viděla, jak to mají jiný děti... třeba v obličejíčku, velký jak vlašský ořech. A vůbec, když tam vidím ty nemocný děti, je mi smutno 😔 😔 😔...

magika
28. únor 2010

Ahojda ,..teda Šárii, chuděrka malá,ale hlavně, že se to lepší....
Já jsem opět bez práce, neb si tam doktorka sehnala sestru na plný úvazek a mně sprostě vyšoupla.Hlavně, že mi slíbila, že počká, než mi skončí mateřská... ☹
Tak ted už zůstanu ty tři měsíce doma. Mateřská mi končí 1.6.-tak nevím,asi se vrátím do nemocnice....Jinde nikde moc práce není,....

lucenek
28. únor 2010

magiíí nekecej??? 😲 😲 😲 to je hnus..a řekla ti to aspon s předstihem???a kam bys šla???

elennka
28. únor 2010

holky přeju pěkný den.. hlásím, že žiju.. v práci je toho na posr.. a zase jsem nemocná, už po druhé během měsíce ☹(
mag.. je to škoda s tou prací...

lucenek
28. únor 2010

elií tytež furt makáš co...? 😖

sarii
28. únor 2010

Mag... a ty jsi měla slíbeno, že tam půjdeš po mateřský? To je od ní dost blbý 😠 !

elennka
1. bře 2010

Luci, no nějak tak s tou prací 😒

lucenek
1. bře 2010

elií já tež furt a březen ani nemluvim 😒

magika
1. bře 2010

Lucí,..právě, že mě vykopla ze dne na den, o to větší to byl šok :O( 🙄 ...a před 3 týdny mi řekla, že se mniou počítají,...fakt nechápu,..
Elen,..budu se muset zeptat zpátky v nemocnici,...
Šárii,..jj měla,... ☹ ,...ty po Marince půjdeš zpět nebo hned prubnete druhý? A co ten Hemáč,..je to už lepší ??

sarii
2. bře 2010

Mag... asi budeme zkoušet druhý, a se dvěma dětma se tam už asi nevrátím. Snad tady taky někde něco seženu, na 8.

Máš nějaký nový vlasy, ne?

lucenek
2. bře 2010

mag to je hnus toto.... fakt a kde žes to byla????no do špitlu....ale zas bude víc peněz za tu bídu....no......
sarii chápu vidět dětinky jak to maj jinde a samo o osbě nápis dětská onkologie ...fakt mazec...Marinka je kočenda statečná.... 🙂

kuliskaa
2. bře 2010

MAGČÓ UŽÍVEJ HOLKA JÁ JSEM TAK RÁDA DOMA KONČÍ MI ZA 14 DNÍ 😔 NATÁHLA JSEM SI KANC DOMŮ A BUKAŘÍM 😀

lucenek
10. bře 2010

čus segruše jak se máte, jdu do rachoty ted mám takovej napraskanej fičák 😝

giorgina
10. bře 2010

devcatka, dotaz mimo tema: pravidelne sleduju ordinaci v ruzove zahrade a tam se objevuje stale pokyn: nakrizit x jednotek krve - co to znamena?

lucenek
11. bře 2010

giorgino 😀
divej vemeš pacientovi krev na křížák-křížovou zkoušku a pošleš na krevní banku tam otestujou krev, určí krevní skuponu a podle ní event podle hladiny protilátek vydají krev, ta přijde na oddělení na daného pacienta nachystáš křížící set, který dělá lékaž a je další kontrolou správnosti krevní konzervy, serum anti A a anti B, vyjde ti na kartě výsledek a po schválení lékařem můžeš aplikovat, sampzřejmě se provede biolog. zkouška, nechaš kapat chvíli krev zastavíš, čekáš jestli je pac. ok, před tím změříš TK, puls...a je to

sayast
11. bře 2010

hezky vecer 🙂
mam dotazek,mohli byste mi poradit. posilala jsem zadost o prodlouzeni registrace,uz jsou to 2 mesice a nic. nemate nekdo kontakt na brno? za nic na svete ho nemuzu najit ☹. mam totiz hruzu jestli to neztratila posta, ja totiz nemam podaci listek 😢 . posilala jsem to doporucene
moc dekuju

sayast
12. bře 2010

tak uz jsem to nasla. kdyby nekdo potreboval si to taky overit:
Informační telefonní linka 543 559 354 v pracovních dnech od 7.00 do 15.30

lucenek
14. bře 2010

segry teda to je účast.......
say, super, že ses dovolala mě hovor stál megalove, maj tam jednu babu a nedá se tam vůbec dovolat 😝

sayast
14. bře 2010

luc,ja se dovolala na tu infolinku hned a byli prijemny 🙂

lucenek
14. bře 2010

jo tak asi rozšířili řady, neb tam byla jedna baba a věčně obsazeno....

sayast
14. bře 2010

asi toho uz maji moc 😀

a jak to zvladas luc?

lucenek
15. bře 2010

no ti povim na oytek ted..písnu ti služby co mám ju?
N-NN-DDN-DD-N--
fajné že 😝

sayast
15. bře 2010

no, tak to je krasny teda ☹. mas pak aspon nejaky volno? jeste ze mas podporu v manzelovi.

luzza
autor
16. bře 2010

holky
jen tak v rychlosti 🙂 🙂
NELINKA NÁM ZAČALA CHODIT 😅 😅 😅

kuliskaa
17. bře 2010

Holky jsou Božííí .... 😎 😎

My slavíme 4 ročky 😵 😵 😵 😵

lucenek
22. bře 2010

luzz nekecej, to není možnýýýýýýý 😲 😲 😲 😲 😲 sára až 25.12 čili v roce a půl.....
tývado Nelča je nějaké torpedo ne?????

lucenek
23. bře 2010

Tak kuliíku gratulujem už máš doma velkou holku co?

kuliskaa
23. bře 2010

JOO MÁM JE SKVĚLAA 😵 😵