A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
4. kvě 2009

ahoj holky
hlásím se až teď,páč nemám na PC ani pomyšlení... jsem psychicky na dně...
jeden doktor mě ráno přijmul a druhý o dvě hodiny později mě propustil s tím,že mi kromě těch otoků nic není a můžu rodit klidně až za 3 týdny... a to že budou holky už veliký prý nevadí,tak se vyndají císařem...
a navíc mi řekl,ať si seženu jinou nemocnici,páč se tu od 23.května maluje (což vím,proto jsem měla doporučení k hospitalizaci už teď).
řekla jsem mu,že jsem s jeho kolegou domluvená jinak a on byl striktní,že tu máme nějaký pravidla a dnes rozhoduje on...byl to takovej mladej,malej,brejlatej...i sestřička valila oči a říkala mu,že jsem už 14 let zaměstnanec týhle nemocnice,že se snad dohodneme a on ji prostě ignoroval a pozval dál další pacientku.
moje doktorka tam bude až ve čtvrtek a dnes jsem neměla sílu jí volat.. prostě jsem to obrečela a nemám náladu vůbec na nic... 😢 😢 😢

lucenek
4. kvě 2009

tyvole luzzz tak to je maras
to bych nenechala jen tak
bych voalala rovnou řediteli nemocnice a stěžovala si na postup
pičus jeden 😠 😠 😠

luzza
autor
4. kvě 2009

děkuju moc lucíku za podporu... ale dneska mám vážně ubrečenej den 😢 😢
tak se na mě nezlobte 😒
ozvu se později

lucenek
4. kvě 2009

luzz jasan chápu to 😔
fakt pičus megajeblý

sarii
4. kvě 2009

Ahoj...

Luzz... myslím na tebe celej den, jak se připravuješ a tak... No to mě po.er 😲 😲 😲 . To je fakt blbý! Už proto, že tam děláš, že jsou holky velký, že jsi to tak měla domluvený a vůbec... A to hledání si jiné nemocnice kvůli malování... Přijde mi to přinejmenším podivné jednání 😠
A nebreč 😉 !!!

kuliskaa
4. kvě 2009

No to je bombá Luz...kokot drevený....hlavně se opatruj!! 😉

lucenek
4. kvě 2009

navrhuji doktora zabít -pochcat a zahrabat

vrbulka
5. kvě 2009

ahojky,
luzz,je mi to moc líto,čekala jsem uplně jinou zprávičku....ten doktor je fakt debil..!!! s pomstou co navrhuje lucenek souhlasím.. 😀 A určitě bych to nenechala jen tak a dala o sobě vědět.Určitě zavolej tomu lékaři co to máš s ním domluvené.Postěžuj si všem lékařům a sestrám z té nemocnice co znáš!! Ono se to už samo přes drbny dostane na správná místa!! A nebo začni na gyndě otravovat...klidně bych stále tomu doktorovi volala,že mne něco bolí,že mám vysoký tlak,že mi otekla noha,že zvracím..a nevím co ještě,třeba mu dojde trpělivost a přijme tě!!
Škoda,že nemáš mé ledviny,mám stále proteinurii a to bys šla na císaře raz dva 🙂 Moc bych ti chtěla pomoct,ale bydlíš hodně daleko,ale zkusím se zeptat své kamarádky gynekoložky,pracuje U Apolináře..

magika..no moc manželských párů,pokud vím,v Háji nemáme,ale chodím tam vypomáhat opravdu jen vyjímečně,ale pokud jsou na LDN A v přízemí a leží na sociálních lůžkách,tak možná znám i tvé sestřenky.Ale to by musela být opravdu veliká náhoda.Jedna by byla totiž i má spolužačka ze základní školy.

magika
5. kvě 2009

Ahojda
Luzz,..tak to je teda fakt mazec,...to byl opravdu blb na entou 🙄 ...moc na vás myslím,fakt se držte!
Vrbul,...ano jsou na soc.lůžkách :o) To budeš určo znát Míšu a i Verunku :o)...Svět je malý......

luzza
autor
5. kvě 2009

holky
hrozně ste mě s těma reakcema na toho magora rozesmály 😀 😀 😀 to vám děkuju 😅 😅 😅

luzza
autor
5. kvě 2009

a tady je další pokračování...

představte si,ráno mi volali z porodnický ambulance,že mi vyšly nějak blbě výsledky krve a že mám přijet už ve čtvrtek na kontrolu!!!! a že budu jezdit minimálně dvakrát v týdnu 😨
a k tomu si mám vyběhávat interní předop. vyšetření...
mám dojem,že se asi posrali (omlouvám se) ale já sotva lezu a teď budu furt někde lítat..
včera mi bylo tak blbě (asi z nervů) že břicho jsem měla jak kámen každou chvilku...

luzza
autor
5. kvě 2009

jinak holky nebojte 😉
tomu doktorovi jsem udělala takovou reklamu,že se teď o něm baví i na jinejch odděleních... 😀 (je vám jasný,že jsem si ještě něco přimyslela,abych ho úplně znemožnila 😉 😀 ) a už se to pěkně nese špitálem a několik lidí už mi nabídlo pomoc 😉 🙂
jó,kdo jinému jámu kopá.... 😉

vrbulka
5. kvě 2009

ahojky luzz,jsem moc ráda,že jsme tě rozesmály.. 🙂
připojuji se narychlo z práce před přesunem do jiné práce 🙂 Je moc dobře,že jsi toho doktora předvedla v těch nejlepších barvách !! 😀 😀 A vždy při přenosu informací se holt stane,že se nějaká ta skutečnost přidá a přibarví 😀
Jinak jsem dnes zatím neměla čas se někoho zeptat,ale teď dorází někdo,kdo by mi mohl poradit,pak hned písnu...

Magiko..tak jsem to uhodla dobře!..znám obě sestřenky a Michala je má spolužačka ze základky a její manžel také! Verunku znám od malého miminka a pak už i jako servírku z rodinné restaurace....znala jsem i tetu,docházela k nám na ambulanci ☹ ...babičku a dědu jsem však naposledy viděla v Háji asi před měsícem,vypomáhala jsem teď na jiném oddělení-LDN C.. ☹ 🙂
zatím pa

kuliskaa
5. kvě 2009

Lůzz nabídni mu že ho urychleně pojistím,že brzy u něj dojde k úrazu 😀 😀 😀

luzza
autor
6. kvě 2009

kulíku
dobrý nápad 😅 😅 😅 😅

luzza
autor
6. kvě 2009

tak abych nemusela na odběry kvůli předoperačnímu vyš. jirka mě ráno odebral a zkumavky odvezl k nám do práce 😉 takže ještě že mám doma takovýho univerzílního pomocníka 😀
a ušetřila jsem cestu 😝 😀

sarii
6. kvě 2009

Ahóóój...
Luzz... cože 😕 ??? Manža ti vzal krev 😲 ??? Tak to je borec 😵 !!! Zítra máš KO???

luzza
autor
6. kvě 2009

sarii
manža studoval záchranáře,aby nemusel na vojnu...ale pak se hned na to vyprdl a zůstal u elektriky...zdravotnictví není pro něj 😉 to byl jen takovej útěk 😉
jo jo,zítra monitor a kontrolu...

sarii
6. kvě 2009

Luzz... aha 😉 Třeba si tě tam zítra nechají 😨 ???

luzza
autor
6. kvě 2009

zítra jedu bez věcí...
moc tomu nevěřím... 😒
a kdyžtak se pro ně vrátím... 😉

lucenek
6. kvě 2009

to máš fajn luzz...hany by kolaboval 😀

luzza
autor
6. kvě 2009

holky!
celý den mi drnčí telefon a furt mi někdo volá,jestli už rodím...
já už ty telefony nezvedám...ale jsou idioti,co to nepochopěj a tak mi volaj pětkrát do hodiny a zkoušej to,jestli to náhodou nezvednu...
v šest večer už jsem se rozbrečela a jirka mi ten telefon vypnul,ať si lidi políběj šos 😝 😝

magika
6. kvě 2009

Luzz....jo tak to znám,...je to úpe šílený,když se lidi ptaj furt dokola 😝 ...Dany jsem přenášela asi 10dní a už to bylo na vraždu 🙄 ...s Matym jsem je převezla neb jsem rodila o dva tt dřív 😀 -každopádně si to vysvětluj tak,že prostě mrtě dlouho trvalo,než jste holky do pupenda nahnaly a tak si to chtěj užít co nejdýl 😀 ...holt se parádějí 😅

luzza
autor
7. kvě 2009

dobré ránko sestřindy 🙂
maginko-ať se klidně paráděj,ale ať už mi proboha nikdo nevolá 😝

sarii
7. kvě 2009

Dobré ráno...

Luzz... ať ti KO dopadne dobře!!! A hlavně jen samý příjemný personál 😉 😉 😉

luzza
autor
7. kvě 2009

sarii
já už radši v nic nedoufám 😉 😀

luzza
autor
7. kvě 2009

holky
tak já se loučím,jedu na ten monitor a na kontrolu 😉
tak zatím pa pa 😉

lucenek
7. kvě 2009

luzz tfuj tfuj

magika
7. kvě 2009

Luzz..jj tfuj a tfuj a tfuj 🙂

luzza
autor
7. kvě 2009

ahoj holky...
ráno jsem vyjela v devět a v pět jsem dorazila domů
ráno mi natáčeli monitor...řekli že se jednomu miminku daří špatně,takže mi odebrali krev a do 12 hod jsem byla na monitoru... pak mě odpojili,že mám přijít ve 2 hod na další monitor,jestli se to nezlepší a oni stávkovaly holčinky obě...srdíčka jim ťukaly pomaleji,než by měli...takže mě tam další hodinu natáčeli
pak se holky umoudřily,probraly se a začaly tam vyvádět a to se doktorům už líbilo,že mám tedy přijet v pondělí...

na to už se ale náš jipovej doktor nasral a zavolal tam,jestli jim to přijde normální,abych lítala sem a tam!!! A taky vynadal tomu mladýmu kreténovi za to pondělí,jak se to chová k zaměstnancům !
Pak si moje doktorka došla prohlídnout ty záznamy z monitoru a řekla,že je to k hospitalizaci...

takže jsme se dohodli na pondělí na příjem a že to bude zařízený,že mě tentokrát domů nikdo nepošle
a kdybych se necítila přes víkend dobře,můžu přijít i přes víkend.

tak to je story z naší velký krajský nemocnice...