A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
14. zář 2008

sem zde hlásím příchod...
kde stééé segruše????? 😀

kuliskaa
14. zář 2008

čáááu já taky 😵 😵 😵

kuliskaa
14. zář 2008

Tak jo Lucí,brzy tě navštívíme!! Teda jako já a malá 😉 v úterý a čtvrtek mám šichty tak to nějak vymyslím,dnes mám padla manžílek navařil výborné karbošky a okurkový salátek no žůůůžo...... 😝 😝 😝

Nevím,nějak cítím že to včera vyšlo.... 😅 😅 to je asi blbost,ale nějak v podvědomí.... 😕 🤐

kuliskaa
14. zář 2008

Luzzi děkuji ti že tam není to zdravotní-a sestřičky jsme asi všechny 😀 😀 díííky
A pevně věřím že od zítřka jsi V.T.O.M!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

lucenek
14. zář 2008

kulií proč tam nemělo být zdravotní???????vždyt přece to povolání se tak jmenuje??? 😲 😲 😲

lucenek
14. zář 2008

jo popsala jsem porod tak kuněte

kuliskaa
14. zář 2008

Tak já bych sem nepatřila ☹

lucenek
14. zář 2008

kulií dyt je to fuk ne..... 😉 sou maličkosti

kuliskaa
14. zář 2008

...ale víš jak,hned se cítím lépe....... 😎

elennka
14. zář 2008

ahojda holky.. hlásím návrat z dovči a pěknou kosu... udělala jsem si bohužel jeden malý úraz, ale během pár dní by to mělo být ok 😒

luzza
autor
14. zář 2008

AHÓJ HOKY 🙂 🙂

luzza
autor
14. zář 2008

jsem se vyspala do růžova 🙂

luzza
autor
14. zář 2008

jinak tam byla s námi ještě dárkyně...taková holčina...prý jí to poradila kamarádka...jak si vydělat peníze...a tak se rovnou docenta zeptala,za jak dlouho může zase přijít... 😨 😨 asi to pojala jako slušnou brigádu 😝 😝
myslela si,že jsme všechny dárkyně... 😖 a když jsme jí řekli,že se chystáme na IVF,neměla ani tušení,co to je 🤐

luzza
autor
14. zář 2008

v úterý si máme zavolat,jak to s našema prďolkama vypadá,kolik jich přežilo a tak 😉 🙂

dasule
14. zář 2008

Luzzi,tak to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! 😵 Bolelo to? 😅

luzza
autor
14. zář 2008

jsem spala... 😀 tak ne...
potom trochu jo,ale žádný drama 😉

dasule
14. zář 2008

ok 😉 Já mám Puregon zatím v ledničce 😀 ale počítám,že od středy začnu 😉 Ségra za necelé tři týdny rodí....mám strach 😀

lucenek
14. zář 2008

ahoooj luzz teda tak to je fajn že to máš zasebou v úterý podat hláško uju? četla jsem že ve folíkách si vedla bezkonkurenčně..no ty si prostě třída, já to říkam furt tolik vajuch kolik se ti urodilo..... 😵
elí a cos dělala? doufám že nemáš gyps nebo tak něco
dasul z čeho že rodí? nebo ze stimulace?
jdu žehlit mám tu koš a full 😝

elennka
14. zář 2008

Lucenek: jsem si málem zlomila prstík... mám pohmožděný levý prsteníček, mám dlahu.. pár dní to bude bolet.. to víš, dělala jsem blbosti na pařbě..

kuliskaa
14. zář 2008

Luzz co není tvoje nebo vaše?-spermie nebo vajíčka? psala jsi pražáci... 😅 😅

lucenek
14. zář 2008

elí a cos dělala? že ty ses nezbedo točila kolem tyče 😀 😀 😀
kuliíku myslím že poražáci jsou doktoři embryologové poslali to do prahy a dělaj to tam 😉

luzza
autor
14. zář 2008

kuli
vajíčka jsou moje a spermoši jsou jirky...
pražáčci myslím to,že jsou počatí v praze a taky jsme je tam zatím nechali 😉
tak proto 🙂

kuliskaa
14. zář 2008

NO SEM SI MYSLÉL!! 😀 😀

kuliskaa
14. zář 2008

Napsala mi zuz že jsou "sestřičky co by chtěly dětičky" zamknuty...... 😉 tááák a jedem s čistým štítem 😀 😀 😀 čím jak nejvíce těhu sester!!! 😝 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
15. zář 2008

dobré ráno 🙂

elennka
15. zář 2008

no vzala jsem opěradlo židle, když jsem dělala blbosti...njn za blbost se platí. Jinak mě všechno bolí ☹((
Byla to náročná dovča

luzza
autor
15. zář 2008

elí
tak to bys potřebovala ještě jednu 😀 😀

luzza
autor
15. zář 2008

severní čechy hlásí 9 stupňů - zataženo
takže se jdu ještě zachumlat a dáchnout si...
ta noc byla náročná 😖 (břicho bolelo jak sviňa)

lucenek
15. zář 2008

no elí přesně druhou dovču ale tentokrát bez karambolů
luzz sev. morava hlasí hnusavo a kosa jak cyp 😀 nemám teploměr 😝

kuliskaa
15. zář 2008

Ahoj prďky 😀
No tak Elí,to nemyslíš vážně!!-to chce nějaké Bulháry ,Egypt nebo něco teplejšího coo 😨 😨
Jdu k mudr.nebyla jsem tam 100% jako obvodní,pak malé k mudr.pro potvrzení do školky a pak jedu do prááááce PRO SMLOUVU NA PERSONÁLNÍ.....včera jsem byla úspěšně přijata,byla jsem na zkouškách 😝 není to tam sranda vám povím!