Aah Bra podprsenka. Máte zkušenosti?

eveluska
25. zář 2011

Ahojky, máte někdo onu "zázračnou" podprsenku Aah bra? Je dobrá? stačí jedna nebo nosíte dvě přes sebe? Je to opravdu dost pevný i na sport, např. běhání? A jakou máte velikost - např. velikost 70B, trička 36/38, spíš 38, S nebo M, ale kvůli ramenům spíš M - byla by dobrá velikost S (u podprsenky snad ramena nehrajou roli, doufám 🙂 )? Díky za názory a osobní zkušenosti 😉

hojda
26. zář 2011

Já bych řekla, že je to obyčejná podprsenka, nevím, nic zvláštního na ní nevidím. Mrkni jestli nemáš v okolí jejich obchod, abys jí mohla vyzkoušet.

andelka
26. zář 2011

Já mám pocit že jsem ji snad včera viděla v Intersparu - aspoň teda nějakou ceduli AahBra vykukující z regálu, ale podívat jsem se nebyla, jestli tam opravdu byla.

levandule_vanilkova
26. zář 2011

Taky jsem jí viděla v Intersparu. Koukala jsem na ní a nepřišla mi ničím zvláštní, možná tak na ten sport je dobrá, ale nechápu jak by si ji mohl vzít někdo třeba pod šaty nebo tílko - nesnáším, když mi koukají ramínka. A žádnej push-up efekt ti taky nevytvoří 😒

adelka89
26. zář 2011

ja ji teda nemam, ale koupila si ji mamca protoze ma velka prsa a problem s tim sehnat dobrou podprsenku. Jednu z tech 3 mi mamca dala a musim rict, ze i kdyz teleshoping fakt nemusim toto me docela prekvapilo, je to fakt pevny material a prsa vypadaji hezky, taky nemam rada kdyz mi couhaji raminka z podprsenky, takze ji nosim vesmes na doma. Vzdycky si uplne odpocinu od raminek a podprsenky, ktera at je sebelepsi tak proste nekde tlaci 🙂 cena je teda premrstena,ale podprsenka se mi libi 🙂a co se tyce velikost normalne ted po porodu nosim M a ta podprsenka je L a myslim, ze i kdyz budu mit vel S tak mi bude dobra, velke rozdily ve velikostecha asi nebudou. (jo a prsa mam DD a klidne bych sla s tou podprsenkou i behat)