Agentury na hlídání dětí - Praha (4)

hlavinka
12. srp 2009

Ahoj holky, vyuzily jste nektera nekoho na hlidani deti v Praze (4)? Muzete nejakou agenturu doporucit? Diky moc, hezky den 🙂

mikulka
13. srp 2009

prohledej net, snad najdeš...

hlavinka
autor
13. srp 2009

jojo, diky, to jsem nejaky nasla, coz o to, ale nemam reference a o ty mi jde 😒

miarosa
2. led 2012

@hlavinka ahoj, sice je to po dlouhé době, našla si něco?

piskle89
3. led 2012

Ahoj holky, jestli můžu poradit, možná to bude trochu subjektivní názor, ale řeknu ho. Dělám chůvu v Praze. Dělala jsem pod agenturami i bez agentur. Dle mého názoru jsou agentury strašně drahé a ta kvalita chův tak není nejlepší. Příklad: za hodinu v agentuře dáte minimálně 150kč (chůvy projdou počátečními testy, některé musí mít kurz první pomoci atd.), když si najdete chůvu přes internet zaplatíte cca 100kč za hodinu, chůvu si můžete proklepnout, nesepisujete žádnou smlouvu, takže ji můžeme okamžitě vyhodit. Dle mého odpovídají na inzeráty studentky, to bych také požadovala - pedagogika, psychologie, učitelství, lékařství. Požadovala bych taky kurz první pomoci, dá se sehnat za cca 300kč, což není tak moc a požadovala bych výpis z trestního rejstříku a dosažené vzdělání. Já když jsem dělala přes agenturu, tak se mi stalo, že mi třeba 4 měsíce nazaplatili..rodina zaplatila peníze a já je nedostala :/ nyní dělám přes agenturu Jonatan, tam jsem dělala i psychotesty a nutností je právě kurz první pomoci.

martinaho1
29. led 2012

Dobry den, hledam nejhodnejsi chuvu pro naseho 2- leteho chlapecka, potrebujeme hlidani na utery a ctvrtek 7-14:30. Nemuzete nahodou nebo nemate nekoho, koho by jste doporucila? Dekuji.

freetree
5. črc 2013

Dobrý den,
omlouvám se, pokud tento příspěvek nepatří právě sem, ale říkala jsem si, že práve na Vás, maminky, bych se mohla obrátit.
Sháním přivýdělek ke své práci v MŠ. Mám moc ráda práci s dětmi všech věkových kategorii. V práci se především setkávám s dětmi ve věku od 2 do 4 let, ale samozřejmě pro mě není překážkou pohlídat i dítě starší či mladší. Mé časové možnosti jsou: Po - Pá od 16:30 hod + víkendy. Kladné reference mohu samozřejmě na požádání dodat.
Nabídky prosím piště do zpráv nebo na email: waldmannovav@seznam.cz.
Předem moc děkuji.

ldemeterova
16. říj 2013

Zkuste některou z ověřených hodných tet na našich inzertních stránkách 😉