Akce a slevy v obchodech přehledně na jednom místě

erika2012
10. dub 2013

Ahoj,
koukni na web kupi.cz: http://www.kupi.cz?u=sa4lp

Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě.
Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.
Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz?u=sa4lp

llluckaaa
10. dub 2013

Což takhle strčit ten tvůj odkaz do některé z diskuzí, jak ušetřit, jak si přivydělat, jak ti přivydělat nebo jak jánevimcoještě... Snad není potřeba zakládat novou diskuzi kvůli něčemu, co je tady už všudemožně 😒

berenika39
10. dub 2013

a na co se ptáš?
kupi je velmi primitivní marketingový tah, lidi jak pipi shánějí další ovce na všech forech a diskusích a mailech a přivádí jim další a další klikače, sledovače reklam. s vidinou , že když budou aktivní, dostanou korunu. jednu. a tu můžou použít, jen když k ní přidají další tisíc svých. otevři oči. kopírovat jejich hlášky do diskusí...ok, sem ne. dík.

llluckaaa
10. dub 2013

@berenika39 Nevím, na co se ptá dotyčná, ale já bych se jí chtěla zeptat, kolik Eur jí kápne za každou ulovenou dušičku 😀

berenika39
10. dub 2013

@llluckaaa centů jsi chtěla říct? klasika, chvíli budou klikat, lákat, pak bude s kupi amen a peníze k výplatě budpu na papíře.

llluckaaa
10. dub 2013

@berenika39 A ty víš, kolik to je? Se divím, že se všem vyplatí pořád sem vkládat odkazy 😕

berenika39
10. dub 2013

@llluckaaa nevyplatí. jen to vypadá, že by se mohlo vyplatit. časem. a ono časem nic nebude. prostě se zaregistruješ, dostáváš maily, kde jsou všechny slevy , akční letáky. když pořád odkaz někam cpeš, a to pozor - nesmíš projevit vlastní iniciativu, musíš kopírovat jejich tykací hlášky - proto tu jsou všehcny stejné - tak můžeš získat až tisíc korun. ale má to háček. nepíšou kdy. no, nikdo ti nedá tolik, co ti kupi slíbí. je mi líto, jak všechny tyhle ermaily, revoluční příjmy a kupi a spol zneužívají naivity lidí.

llluckaaa
10. dub 2013

@berenika39 Takže je to pořád dokola a žádná velká novinka 😒 Je to dost otravné, jak se tu každou chvilku něco podobného objeví 😝

lv
11. dub 2013

@llluckaaa
@berenika39 už zase..jednu dobu už kupi trochu odpadlo - měla jsem připomínky k paní, že je to tu 10x za den, že už to všichni víme, kde můžeme získat bezva tipy na o kačku levnější mlíko, docela se do mě pustila..a zas.

evitaa
11. dub 2013

@lv Je pravda, že si tam člověk najde slevu, kterou potřebuje. Ovšem tyhle vtěrky to nedělají, aby někomu pomohly, ale aby pomohly jen samy sobě. Je to hrozný. Není to ani 14 dní (možná jen týden), co tu byla stejná diskuze. Ale to nikoho nezajímá, že zakládá duplicitní diskuzi, protože by nezískal body. Takže vzkaz ode mě pro erika2012 - jdi se vnucovat jinam, ale pochybuju, že tě někde uvítají s otevřenou náručí!!!!!!!

evitaa
11. dub 2013

@llluckaaa Sbírají se tam tzv. kupíky. Za každý den,když se tam podíváš, dostaneš jednoho. Ale když nalákáš nějakou naivní dušinku přes svůj odkaz, dostaneš jich 25. Aby člověk získal poukázku do Tesca na 200,-, musí mít 2000 kupíků. Spočítej si, jak dlouho bys je sbírala, kdybys neotravovala a neházela odkazy. Každopádně tam najdeš všechny akční letáky. Můžeš si zadat i jednotlivý produkt (třeba pleny) a vyhledají se veškeré akce. Podívej se, ale do vyhledávače dej jen www.kupi.cz 😉 Přece nebudem podporovat tyhle otravky!

llluckaaa
11. dub 2013

@evitaa Však já už se na tu stránku dívala (a samozřejmě na tu základní, ne z odkazů tady, abych někoho v tomto podporovala 😀 ). Pro mě to nemá smysl, já si zvykla na www.akcniceny.cz a podle nich dělám nákupní seznam pro manžela 😉