Aké máte skúsenosti s navigáciami do auta?

susik77
6. kvě 2008

Ahojte, ake mate skusenosti s navigaciou?My planujeme kupit, manzel ma dost naroky, napr. aby dlho vydrz. baterka, aby tam boli mapy celej europy, aby sa dala dat lahko dole, aby nezakryvala vyhlad, jednoduche ovladanie, aby rozpoznala uzavierku a nasla vhodnu trasu

kubaka
21. led 2010

marusko - aháááá -dírka na nabíječku, tomu rozumím. 😀 díky 😀

babatko37
30. čer 2010

Ahojte. Aké parametre by mala mať navigácia? Zatiaľ som zistila, že je rozdiel v rozsahu máp. Či ukazuje jazdné pruhy, to by som chcela. Z toho, čo som tu čítala, tak asi je možnosť sprievodného slova. Viete mi odporúčať nejakú konkrétnu značku? Ako je to s aktualizáciou? Manžel bude mať sviatok, chcela by som mu kúpiť navigáciu, a neviem, kde začať. Ďakujem.

babatko37
30. čer 2010

@sophie1981 ahoj, aký typ navigácie presne máte? Ste stále spokojní? Ako je to s aktualizáciou máp? Ďakujem,
Marta

sophie1981
30. čer 2010

@babatko37 ahoj....my mame garmin nuvy......sme spokojny.....cestovali sme s nim z Londyna na svk, do Viedne, sli sme par krat, stale inou nastavenou trasou a uplne v pohode..v Londyne uplne super, poznalo kazdu ulicu.....mame v nom mapy celej europy, pravdu povediac sme v nom mapy este neaktualizovali......takze ked sme sli naposledy tak uz nepoznalo dialnicu pri Svite, PP.....ale inac super...o dva tyzdne ho poziciavame mm znamemu idu do chorvatska, tak ti dam vediet ako upseli tamtou stranou.... 😉

kubaka
30. čer 2010

já jsem zakoupila nový TomTom IQ routes za 3500,- a maximální spokojenost. Centrem Prahy projedu jako ďábel, neztratím se v jednosměrkách. V životě jsem se do centra neodvážila.
určitě by měla ukazovat pruhy, kam se zařadit, kde zůstat, průvodní slovo je snad samozřejmost. ty tomtomky snad jsou nejlépe řešené. Aspoň se to obecně tvrdí. Já začínají řidič teda na ni spoléhám a zavedla mě vždycky spolehlivě.
Půl roku máte aktualizace přes internet zdarma a pak je to nějak zpoplatnělé.

babatko37
22. říj 2010

Neviete mi poradit, ci maju Nokie s navigaciou aj jazdne pruhy? Ak nie, ktore mobily ich maju? Dakujem.