Akné. Víte, jak ho účinně zamaskovat?

konik88
19. zář 2009

Po vysazení HA mám strašné broblémy s pletí. Nevíte, jak účině akné zamaskovat? V pondělí jdu na chemický pealing a laser, ale potřebovala bych dneska večer mít dobrou pleť. Pokud znáte nějaký trik, tak prosím poraďte.

suki
19. zář 2009

Ahoj konik, s maskováním ti moc neporadím, ale chtěla bych ti doporučit konopnou mast na Akné z lékárny, Sice to trvá tak tři měsíce než jsou vidět výsledky...asi je to individuální, ale je fakt super. MP naprosto valéčila akné a to měl fakt celkem hodně 😉

Jinak já používám Alcinu kosmetiku a je super a myslím, že Vichi vyrábí kryc makeup na akné 😉 Zeptej se v lékarně 🙂

konik88
autor
19. zář 2009

Ten makeup od Vichy jsem měla, byl docela dobrej. Bohužel dneska už nic takového neseženu. No budu to muset přžít tak, jak jsem.

konik88
autor
8. kvě 2011

Chtěla bych obnovit diskusi a zeptat se, co Vám na akné pomohlo. Mám to opravdu šílené a ani kosmetička ani doktorka mi nikdy moc nepomohli.

ssimmikk
8. srp 2011

@konik88 tak to jsme na tom stejně a taky by mě docela zajímalo co na to, ani tak se mi nedělá akné, ale spíš rudy flek, ten začne mokvat nebo jak to říct a pak mám flekatej ksicht a barevnej, blééé

vojtisek2007
8. srp 2011

@ssimmikk ahoj, asi máme stejnej problém 😠 😠 😠 spíš než akné mokvající flek, na kterém se udělá strup, kterej já samo sloupnu a pak mi z toho lije krev a asi i hnis...a zvětšuje se to a zvětšuje....pomáhá mi mastička co mám na exém na ruce - je s kortikoidy - tudíž na předpis - ale večer strhnu ten strup a namáznu řádně mastičkou -pak když to zopakuju 2-3 dny po sobě - samo s tím, že přes den si to nereju !!!!! - mám pokoj - dělá se mi to na bradě a je to teda vopruz, páč v horších případech mám flek i třeba 2xm, mokvající hnus.... 😝 😝 😝 😝 . Jinak konopná mastička z lékárny mi nepomohla....a jstli je něco přímo na tohle netuším, já zkusila tu mastičku s kortikoidy co mám....triamcinolon - či tak nějak se to jmenuje....

ssimmikk
8. srp 2011

@vojtisek2007 no tak to jsme na tom úplně stejně, taky na bradě a stejně jak popisuješ, už nevím co s tím, zda na kožním by mi něco dali nebo nevím ☹

vojtisek2007
8. srp 2011

@ssimmikk no asi tě nepotěším,ale přímo na tohle mi na kožním nic nedali a sama od sebe jsem zkusila tu mast co mám na ruce...zkusit to můžeš, třeba pochodíš líp, u nás je kožní na baterky....ono by asi stačilo to nerejpat...

ssimmikk
9. srp 2011

@vojtisek2007 i když to nerejpu, tak se mi to dělá stejný a pokud z toho tu vodu nevymačkám,tak se mi hned vedle toho udělá další a fuert dokola ☹

vojtisek2007
9. srp 2011

@ssimmikk ještě mi docela pomáhá taková hnědá mastička z lékárny - aknekolor - hodně vysušuje, já to přes den třeba propíchnu jen špendlíkem, aby měla kudy ta voda pryč, snažím se to moc nerejt 😔 a když jsem doma, tak si tam máznu vrstvu toho aknekoloru.....

eliiis
9. srp 2011

Ráda pomůžu s problematickou pletí. Vyzkoušení zdarma před koupí. Pište do IP. 😉

andilek85
2. črc 2019

@konik88 můžu poradit jak se zbavit akné a jiných neduhů pro tělo 🙂 přírodní kosmetikou mě moc pomohla napište mi do zpravy jak Vás najdu na fb nebo vy mě

zelenaesmolda
11. srp 2019

@andilek85
ta diskuze je stara 10 let :D