Ako kúpiť bezpečne auto z bazáru?

susik77
25. led 2008

Ahojte, chceme si kupit ojazdene auto ale dost sa bojime, ze bude kradnute 😒 Najradsej by sme chceli predvadzacie. Poradte, ako to zabezpecit, aby to bolo ok...

maruskalvodova
28. zář 2015

vzít s sebou někoho, kdo autům rozumí :D já tak měla kamaráda a mám krásnou mazdu z áček

rosestic
29. zář 2015

Ellca, osobně zkušenost nemám, ale kolega si odtama už auto bral. Sice nevím, jestli mu ho tahali z DU nebo odkaď, ale kdyby to byli podvodníci, tak by si od nich auto nebral, takže můžeš být v klidu. Asi 🙂

fojtek
12. říj 2015

@rosestic
Taky nemám zkušenost, ale šéf si od nich bral dvě auto do práce a ty byly prý z autosalonu, takže vlastně funglofky za dobrý prachy.

vojta35
25. únor 2016

Před Vánocemi jsme byli vybírat auto v AAA, konkrétně fiat punto. Byli jsme domluvení s kamarádem který pracuje v servisu, že mu ho tam dovezeme na prohlídku. První kus byl na první pohled hezký ale pod kapatou to byla hrůza děs. Druhý už obstál, kamarád nás seznám s investicemi a jeli jsme zpět do bazaru. Dali jsme akontaci 70% a splátky na 18 měsíců. Přeplatíme necelých 16tis. Je opravdu důležité nechat auto před koupí důkladně prohlédnout.

matylin
23. bře 2016
Uživatel matylin je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od matylin.

vojta35 - máte krásný úvěr. Liší se to podle výše akontace nebo čistě podle velikosti/doby splátek?

budulinek15
26. únor 2017

Sice je tento příspěvek už starý, ale kdyby si to ještě někdo četl ... Mám takový pocit, že se dá každé auto prověřit podle VINU, i co se týče bouraček a tuším i kilometry, pokud je to například škoda tak u výrobce, otázka asi jak staré atd, to by sis musela zjistit...My jsme vzali sebou kamaráda od manžela, který je automechanik a vybírali jsme v různých bazáčích, nakonec jsme vybrali u áček, je pravda, že od soukromé osoby je to kolikrát hodně levnější, ale myslím si, že je tam taky dost velká pravděpodobnost, že je to takový krám, že s tím nedojedeš ani kilometr :/

verak81
20. lis 2017

Ja by som verila velkym bazarom, su kontrolovany, maju skusenosti v kontrole povodu aj velky vyber vozidiel.