Ako skladovať veci po detoch?

adamkofjo
6. črc 2010

ahojte, mam taky mensi problem , byvame v 3 izb. byte a niako sa mi nahromadilo oblecenie po detoch , tolko som odkladala , odkladala az mam z toho doma plne styri obrovske vrecia detskeho oblecenia, a to som asi polovicu este pozicala , no neviem co s tym mam robit, decka su uz velke , a stale rastu veci po nich pribuda, je mi luto to vyhodit, a kedze este planujem prirastok do rodiny, zatial sa vsak nedari, snad to uz raz pride, tak to nechcem vyhadzovat aby som potom znovu nemusela kupovat , len ma trapi ako tie vsetky veci ukladnit aby sa neznicili, poukladala som to vsetko do velkych igelitovych . vriec, dala som do toho mydlo ale kedze to stoji uzavrete v izbe, neluftuje sa to, aj ked tam denne vetram , zacinam sa obavat ci som spravila dobre, ak mate niektora z vas niaku skusenost ako najlepsie uskladnit take mnozstvo veci na dlhsiu dobu budem vdacna za kazdu radu, lebo fakt netusim kam to dat, skrine mam plne, perinaky tiez, tak fakt netusim co by bolo najvhodnejsie a zas dlho to v tych igelitovych vreciach drzat nemozem, asi by mi to zatuchlo a mohla by som to vsetko vyhodit rovno do kontajnera . rozmyslala som este dat to do krabic a na skrinu ale to asi tiez neni najlepsie riesienie tam sa zas velmi prasi, tak baby radte dakujem za kazdu odpoved

jakoubka
6. črc 2010

Ahoj,

Mně se osvědčily vakuové pytle 😉 Vleze sem tam toho spousta 😉

saratop88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moodie
12. říj 2018

@jakoubka Souhlas, s těma mám také dobré zkušenosti 😉👍