Ako vičistiť škvrny od oleja?

hejdita
4. bře 2008

prosim o radu.....
ja nepouzivam detsky olej pretoze sa mi mala po tom vyhádzala......pouzivam slnecnicovy olej z lekarne.....pouziva sa aj na masaze.....
neviete ako vycistit tieto skvrny? skusala som vsetko mozne, uz ma len napada kuchynsky odmastovac......ale neviem ci je to ta spravna volba......dakujem 😕

klbikes
4. bře 2008

neskusila si vanish???
Mne pomoze na vsetko....ked je moc spinave pradlo, necham na tom naliaty vanish......
Ale na slnecnicovy olej......neviem......

aponchie
4. bře 2008

vyhodit 😀

atreides
4. bře 2008

já mastý dostávám dolů právě tím jarem 😉

monkula
4. bře 2008

súhlasím s atreides, Jar na škvrnu, nechať pôsobiť, opláchnuť a dať oprať...

michalag
4. bře 2008

tak s tym mam problem aj ja, mne sa podarilo vyliat olej na koberec a tiez mi to neslo, ale baby mi poradili jar a vraj je to ucinne 🙂 😉

hejdita
autor
5. bře 2008

dakujem za rady......su to take tie velke detske osusky z takej tej latky co sa pouziva na latkove pleny........ja to casto periem ale asi som to mala prat na 90 a nie na 60.......tak mi tam tie skvrny casom proste ostali a potom som si uz nevedela rady........ja som jednu priam varila na sporaku asi dve hodiny s jarom a to trochu pomohlo ale bola to ta najmenej zamastena tak som si hovovrila ci to vobec pomoze to prevarit.....a vidim ze je viac ludi co by pouzilo jar alebo iny cistiaci kuchynsky prostriedok......dakujem

a vyhadzovat nechcem su od mamči 😨 😵

ene
5. bře 2008

Hejdi, ja uz se smirila s tim, ze je mam cely zluty a uz je dodelam... Jediny co bych zkusila je nejakou dobu lazen do sava, jinak se to asi nevybeli.

zuzizuz
6. bře 2008

hejdita, ja som pred par tyzdnami bola v posteli a davala som si vitaminy, medzi ktorymi bol aj rybaci olej a praskol mi v ruke a ostriekala som s tym nase uplne novucicke v ten den navlecene postelne pradlo 🙂. No skoro ma slahlo. Na internete som urobila research a nasla som ze najlepsie je si dat do poharika jar, resp. nieco na s cim umyvas riady a starou kefkou to neriedene v pracovat do skvrny (na sucho) a potom normalne vyprat. Mne to vacsinu tej skrvny vybralo, aj ked nie vsetko, ale to bude asi preto ze som to uz predtym skusala mydlom. Najlepsie je to urobit hned potom ako sa to stane, lebo ked sa latka medzi tym dokonca aj vysusi, tak skrvna je tam viac a viac zazrana.

zindy
19. kvě 2016

Tak na koberci je to hodne neprijemny to znam, me se tam jednou vylil cely olej, no muselo to jit okamzite do cistirny! A byli jsme hodne spokojeni s jednou v Praze, Interdesing se jmenovala.

cherryann
24. čer 2016

A co ta jedlá soda, jak tady radí: http://blog.japonskapujcka.cz/2016/04/jarni-ukl... a pak ještě dočistit něčím, nepomohlo by?

smetttanov
13. črc 2016

Zindy: Cisti ta cistirna interdesing uplne kazdy koberec? doma mame jeden z konolnych vlaken

julisa88
7. srp 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

To se delaji i takove koberce?Byl drahy ne?