Aktivita v bříšku je podobná aktivitě míma po narození?

ivika18
6. únor 2010

Ahojte, nemůžu najít, jestli už tady není podobné téma, ale měla bych dotaz hlavně na mamče dvou a více dětí, jestli vaše mimča jsou stejně aktivní jak byly v těhotenství. Můj první syn byl pohodář v bříšku a je pořád, tak když vidím, jak mi teď druhý mimi v břichu řádí , tak se docela děsím, jestli to bude takový divoch i po narození.

furaha
6. únor 2010

já jsem v knihách četla, že to nesouvisí. v břiše mám kliďase, tak by mě taky zajímalo, jestli mu to zůstane...

murynka
7. únor 2010

ahojky

tak já měla v bříšku klidnou holčičku přes den kopala ale malinko a večer semnou spinkala a to má tak do ted večery spinká krásně 🙂 něco na tom bude ale nemusí to být vždy pravidlem 😎

adellaide03
7. únor 2010

Ahoj

já to mám podobně jako murynka. Malý byl i v těhotenství docela klidný a krásně v noci spinkal. Teď to zatím má tak stále.

blka
7. únor 2010

Ahojte, malý byl v bříšku kliďas. V noci spinkal a i přes den toho moc nenakopal. Nejvíc teda po sladkém, to s ním šili všichni čerti 😀 . Po narození hodně spinkal. Ale od té doby, co objevil hračky a začal objevovat svět kolem sebe, tak je to šídlo neposedny. A určitě bude hůř. Všichni mi říkají, že to bude hyperaktivní šídlo 😅 😀

crawler
7. únor 2010

sestřenka měla v břichu strašnou divošku - kopala celé dny a po narození byla jako milius - nádherně spala a je to hodná holka dodnes - takže to nesouvisí 😉

ivika18
autor
7. únor 2010

díky holky, crawler, to jsi mě uklidnila, já jsem sice četla, že to nesouvisí, ale zkušenost je zkušenost, že 😉