Aktivity na oslavu 8. narozenin

verena
9. čer 2016

Ahoj holky, prosím poraďte, jak zabavit druháčky na dětské party. Pořádáme pro syna oslavu v sobotu. Výhoda je, že máme zahradu, i když nevím, jaké bude počasí. Dětí bude tak 4 až 10, zatím nemáme moc potvrzených. Hledám něco, co lze snadno zrealizovat, děti to bude bavit a neprerazi se nám u toho. Slíbila jsem uz výrobu vlastního kamene z mikrotenaku. Napadá me ještě nějaké házení na cíl, hledání předmětů na zahradě... A jídlo 🙂. Je třeba je zabavit na 3 hod. A nechci tomu nechávat volný průběh. Prosím máte nějaké dobré zkušenosti? Za každý nápad budu vděčná...

mandala
10. čer 2016

Nevím, jestli je ve vašich možnostech, ale u nás se osvědčila klasická šipkovaná s pokladem na konci /drobné sladkosti/, pak hodně dětí na své oslavě opakovalo, protože se dětem moc líbilo 😉

zmuzle
10. čer 2016

Třeba skakani po jedné noze, pres svihalo, slslom s míčkem na lžíci, klasika pustit hudbu a hrát sochy ci mrazika ap.

naomi6
10. čer 2016

Napadá mě skákání v pytli, nebo házení míče na cíl (ko koše, do kýble), kuželky, slalom na kole/odrážedle/koloběžce, překážková dráha (lavička - přeskoč, přejdi, přeběhni, podlez). Nebo poschovávat na zahradě nějaké předměty a děti je budou hledat. Nebo jsme na dětském dnu poznávali předměty podle hmatu - dětem zavážete oči a hádají jednoduché přeměty - lžička, míček, hřeben, autíčko,.... dá se toho dělat hodně.

verena
autor
10. čer 2016

Ahoj holky,
@mandala
@zmuzle
@naomi6
Moc děkuji za tipy. Určitě něco vyuziju! Dneska jsem byla nakoupit a slitala jsem asi pět obchodu, ale mám potravu, diplomy, sladke odměny. Nasplichala jsem pet víčka na zlato pro hledání na zahradě. Taky jsem koupila balónky a toaletaky na mumii! No bude to masakr. Večer musím upéct korpusy a zítra nazdobit do tvaru termita. Synovi možná nechám vyrobit nějakou desku na prohazovani. Jsem zvědavá, jak vše zvládneme...

achjonetusim
10. čer 2016

Jsem si vzpomněla na táborový poutě 🙂 Hledali jsme třebas pusou lentilky v mouce, házeli desetníky do hrníčku v kýblu s vodou, přelejzali (nízkej) žebřík s lžíci v puse a na ní položenej pingpongovej míček, nebo nám zavázali oči a museli jsme hádat co chutnáme (marmeláda, hořčice, jogurt,...). A víš že tvýmu synovi tu oslavu hrozně závidim 😵 ? 😀

verena
autor
10. čer 2016

@achjonetusim děkuji. No ja bych zítra taky byla radši na jeho místě 🙂. Ale nechci to tam nechat zvlcet, tak musím něco vymyslet...