Alfa+ od OKG. Máte zkušenosti?

judit22
17. zář 2011

Prosím o vaše zkušenosti s bylinným přípravkem Alfa+ od OKG na podporu imunity, opravdu to tak záračně funguje nebo jsou to vyhozené peníze?

hanule05
17. zář 2011

Ahoj,
od poloviny loňského roku jsem dávala alfu starší dceři (a po pár kapkách i té mladší), ale bohužel žádné zlepšení u nás neproběhlo (starší promarodila skoro celý rok - co nastoupila do školky). Nevím, třeba je to potřeba brát delší dobu (anebo je to naprd), ale je to strašně drahý, jak jsem ji dávala oboum holkách, tak lahvička byla hned pryč. Takže už ho nebereme.

romcovaklarka
20. zář 2011

@judit22 Ahoj, mně řekla doktorka alergoložka, odbornice na atopák, že je to k ničemu a pro miminko to může být i škodlivé. A já jí věřím. Podle mě tahají z lidí peníze a pokud tomu někdo věří, může mu to třeba pomoct, protože psychika dělá hodně.

A k tomu očkování (co čtu u tebe ve statusu), zkus si pokud možno ještě dnes sehnat Thuyu Occidentalis (homeopatikum) 9CH a dávej denně 5 kuliček až do 5. dne po očku, nám to poradili před hexou, mělo by to působit proti nežádoucím účinkům očka a kdyby nic, tak to aspoň neuškodí 🙂

naige
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dvojka
10. únor 2012

u nás jen vyhozené peníze 🙄 a to jsem se nechala prodejkyní ukecat a koupila hned flaštičky dvě.takže za sebe nedoporučuju a malým dětem už vůbec né.Mladší dcera po nich měla šílený průjmy. 😠 .jedna lahvička mně přišla na 810 kč,jelikož jsem nebyla registrovaná.

dvojka
10. únor 2012

@naige -jenže za registraci se taky cáluje a jelikož se nám produkt neosvědčil nemělo cenu se tudíž registrovat.

naige
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dvojka
10. únor 2012

to je přesně ono,paní od které jsem produkty měla taky stále okecávala😀.Chápu je to váš kšeft.My jsme to takhle dlouho používat nemohli jelikož malá by snad zemřela díky těm průjmům,nejdříve prodejkyně snad od oka upravovala dávky,beztak bez efektu,protože malá měla křeče nadále a ty průjmy no hrůza na to vzpomínat.Pak aby toho nebylo málo doporučila koupit zas jiný produkt,ale řekni která z mamin by utratila další částku když už by se jednou spápila.
Věřim nebo aspon chci věřit že tyto produkty některým lidem pomůžou,stejně tak jako jiný produkty od jinýho výrobce.Nám na posílení imunity pomohl jen a jen čas a také uoravený jídelníček a změna životního stylu.Né vždy jsou bylinky kupomoci a já jsem toho důkazem taky.
Píšu jen naší zkušenost s tímto produktem za mě nedoporučuju s tím už nelze nic udělat.

mates22
10. únor 2012

i u nás to absolutně nefungovalo

berenika39
10. únor 2012

@dvojka špatná zkušenost taky zkušenost. příště budeš opatrnější , pro chod těchhle rychlokvašných firem stačí, aby si každý koupil jednou - vyzkoušel. do roka a do dne z nich bude jiná firma - stejné výrobky pod jiným jménem, zase nalákají pár lidí, každý to poprvé vyzkouší, a tak pořád dokola. uznej, kdyby něco takového, co funguje na ekzem a nadváhu existovalo, nebylo by tolik exematiků a obezních ....rozum do hrsti.

mates22
13. únor 2012

@berenika39 tahle firma existuje už docela dlouho a znám maminku, která si to chválí, ale jinak naprostej souhlas, je to založený na tom, že člověk to vyzkouší a 90% lidí už znovu nekoupí.

akinan
22. črc 2013

Firma co vím je na trhu 12 let. Dlouhodobě Alfa dceři imunitu o moc nezlepšila, ale nemuseli jsme jít trhat mandle a několikrát se nám podařilo předejít píchání uší. To bylo prokazatelné. Takže na imunitu jsme zkoušely jiné produkty od OKG.

Imunitu dceři nastartovaly až produkty, které užívala víc jak cca 4 měsíce poctivě i několikrát denně. Vydržely jsme a nemocnost se zkracovala, už nebyla doma 14 dnů, ale týden, pak už stačily jen 2 dny ji nechat doma, když už na ni něco šlo. Když se ve škole točila viróza tak, že hygienici opakovaně zavřeli školu a školku, tak dcera z naší obce byla jediná, kdo jezdil autobusem. Všichni lehli a to i opakovaně. Učitelky byly velmi překvapené. Pak i když jsme byli týden u tchýně, kde každý den někdo lehl na chřipku ( prababička, tchýně, švagrová, její děti …. ) tak dcera dojela domů zdravá.

At si říká kdo chce co chce, produkty této firmy nemohou být špatné, když u nás takto pomohly. Asi záleží za jakým účelem si je kdo koupí a jak často a dlouho je užívá. My je fakt brali denně více jak 4 měsíce.
Já jsem moc ráda, protože jsme vyzkoušeli kde co a stálo nás to hooodně peněz. Dokonce bylo naplánováno lékařkou, že dcera kromě trhání mandlí, bude poléčená na imunitu,… Z trhání mandlí jsem měla obrovský strach, protože dcera je citlivá na to když se jí něco dělá. Na konec jsme nemuseli ani jedno. A ( musím to zaklepat ) ted když už produkty bere jen sem tam, je zdravá 🙂