Alpinning, máte zkušenost?

kacka1992
8. kvě 2012

Ahoj holky zacla jsem chodit na alpinning a chci se zeptat jestli stím ma naka zvas zkusenosti a popripade jestli na tom neco zhubla a tak🙂 😀 😎

raci
2. zář 2012

ahoj no já na tom byla zatím jednou a byl to teda záhul 😝 😀 ale mooc mě to bavilo takže jdu zase, a kamarádka tam už chodí asi 2 měsíce a je opravdu vidět že zhubla 😉

raci
2. zář 2012

uups a teď koukám že otázka je už z května.. 😅

adamka31
22. led 2013

já byla včera poprvé a dnes mě bolí celé tělo, ale bavilo mě to. půjdu znovu.

kacka1992
autor
26. led 2013

@adamka31 chodís tam jeste?? mohly by jsme zacít spolu 🙂

kacka1992
autor
26. led 2013

@raci nevadí já na tu otazku uplne zapomela a koukla jsem se az tedka😀

adamka31
27. led 2013

chodím s kamarádkou teď jdeme ve středu na plavečák od 10. Pokud bys šla taky, musela by ses objednat, zavolat si dolů do posilky a říct, že chceš jít na alpoš ve středu od 10. Na Míšu.

lucinkafr
19. kvě 2014

@kacka1992 @raci @adamka31 holky rozhodli jsme se, že s kamarádkou začneme chodit na alpinning. Jak ho po delší době hodnotíte? Je to efektivnější než třeba nordic walking?

raci
19. kvě 2014

@lucinkafr tak s tím já bohužel neporadím, já chodila 3 měsíce a pak jsem otěhotněla a od porodu jsem ještě nezačala .. 😅 🙂

lucinkafr
19. kvě 2014

@raci a pamatuješ na ty tři měsíce? Je to náročné? Chůzi miluju, rychlá chůze mi nevadí, ale běh nemusím. Je to něco mezi tím, nebo je to spíš ta rychlá chůze? Na nordic walking bohužel nemám až tak ideální podmínky...

raci
19. kvě 2014

@lucinkafr je to taková rychlochůze s všelijakým přešlapováním, já běhání nesnáším, ale tohle se mi zdálo super, ke konci se vždycky ještě posiluje, prvních 4 cvičení byl masakr, to jsem myslela že mi vždy druhej den odumře kus těla, ale je to o tom, než si zlenivělý tělo zvykne 😉

lucinkafr
19. kvě 2014

@raci tak to bych mohla dát, já upřímně nedoběhnu ani na autobus, to radši pojedu dalším 😀 Takže to zkusím. Děkuji moc. V našem fitku píšou, že doporučují běžecké boty, nebo aspoň fitness, jaké jsi měla?

raci
19. kvě 2014

@lucinkafr já měla obyčejný botasky 😅

lucinkafr
19. kvě 2014

@raci já mám taky obyč, sice jedny běžecké bych vyhrabala, ale...aby tam ti kolem nepadli 😀 Super, to mi stačí, děkuji 🙂