Amazon.co.uk. Jak objednávat? Máte zkušenost?

hannah80
2. srp 2010

Ahoj, mate s tim nekdo zkusenosti???

danae
2. srp 2010

Pokud máš kartu umožňující platbu přes Internet a to zboží posílají do ČR, tak není vůbec v ničem problém. 😉

danae
2. srp 2010

Jo, jen si ještě zjisti, jak je to se zárukou. Já si tam kupovala čistič koberce a byla jsem upozorněna, že když výrobek opustí U.K., tak se už na něj nevztahuje záruka, takže záleží, co si budeš kupovat a jestli ti to bude stát za to, to risknout.

hannah80
autor
2. srp 2010

danae,to prave nevim jak zjistim,ze ho posilaji do CR.. Kdyz jsem se tam registrovala, taktambyla podminka,ze musi byt adresa v UK...?

lennik
8. srp 2010

@hannah80 já objednávám na amazonu už hodně dlouho knížky a dvd. jediná nevýhoda je šíleně drahé poštovné. 😝 adresu v UK to po mě nikdy nechtělo, posílají i do zahraničí.

emicka09
8. srp 2010

@hannah80 - ahoj, z amazon.co.uk objednavam sem tam dvcka a knizky, adresu v UK nemam. das zbozi do kosiku a prejdes ke kase a zadas adresu, kam to poslat - objevi se ti celkova suma i s postovnym. v teto chvili to muzes porad jeste zrusit, coz je fajn. postovne byva bohuzel docela drahe. cena se da zobrazit i v eurech. potrebujes kartu, se kterou se da platit pres internet.