Angličtina v Brně, refresh po mateřské 🙂 Poraďte

daniellka
9. dub 2010

Po čtyřech letech doma pomalu plánuji nástup do zaměstn. a rozhodla jsem se, že je pravý čas trochu "osvěžit" moje znalosti. Kdysi jsem si udělala malou státnici, angl. jsem používala občas i v zaměstnání, ale ted, po čtyřleté pauze, mám pocit, že jsem skoro všechno zapomněla, slovíčka tahám z paty a nejsem vůbec rozmluvená. Potřebovala bych jen nějaké konverzační hodiny, třeba jednou týdně, klidně někde u kafe, nevím jestli s rodilou mluvčí nebo s českým lektorem, poraďte mi. Nevím kolik nás tu je z Brna, ale nenajde se někdo kdo by se přidal? Neporadíte mi někdo nějakou osvědčenou jazykovku nebo někoho dobrého na soukr. lekce? Nechci se zapsat do kurzu angličtiny a trávit čas nad knížkami a čtením něčeho, co už umím, potřebuji opravdu jen nakopnout, osvěžit pamět, rozmluvit se, prostě dostat se do toho znova, někoho kdo mi řekne kde dělám při mluvení chybu, opraví mě a nějakou slovní zásobu a fráze mi i doplní. A taky si myslím, že je čas po mateřské trošku víc namáhat mozkové závity:🙂).
Máte někdo rady, názory, nepřidáte se? Ozvěte se, budu ráda.. 😀

dominikazr
31. srp 2016
Uživatel dominikazr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dominikazr.

@daniellka Zdravím. osobně se mi velice dobře osvědčili odpolední kurzy anglického jazyka. Jsem také z Brna a proto jsem se rozhodla navštěvovat prestižní školu na Kotlářské. Byla jsme nadšena z přístupu, který k nám byl veden. Odpolední kurzy pro mě byli hodně užitečné a naplňující. Sjs-brno.cz nabízí nejen studium anglického jazyka a tak já jsme se rozhodla oprášit i ruský jazyk a od září nastupuji na další odpolední kurz tentokráte na ruský jazyk.