Aniball, jaké byly vaše první výsledky obvodu?

aqeris
31. srp 2016

Ahoj ženy, mám jeden fakt asi dost soukromý dotaz, ale jsem prostě děsně zvědavá ženská. Vy, které jste cvičily s e-pino, nebo s aniballem, jaké byly vaše první výsledky obvodu? Přibližně? Chtěla bych jenom takový to ujištění stylu, jó dobrý, nebo průměr 🙂 asi jsem měla být chlap 🙂 záleží mi na porovnávání cm 😀

konekokira
31. srp 2016

První jsem měla 17cm obvod, pocitove bych dala víc, ale nechci se zbytečně trhnout před porodem.

aqeris
autor
1. zář 2016

@konekokira díky 😉

evulinka27
1. zář 2016

První jsem tam nemohla ani polovyfouklý balonek nacpat. Prostě to nešlo. Sex jsme ze zdravotních důvodů měli za celé těhotenství jen 2x a nějak se to tam celé stáhlo.. na 4. cvičení už mám ale 21, tak se to postupně roztahuje. Ale jela bych si svým tempem. Každá je jiná, má to tam jinak pružné a je zvyklá na "jiný" obvod svého muže, nebo při sexu už třeba někdo používá různé pomůcky a kamarády 😀 😀 😀 Myslím, že to vše ovlivńuje potom výsledek s anibalem.. A hlavně určo v tom jsou i geny, stejně jako se striemi.. někdo má kůži poddajnější a někdo prostě ne a může se na hlavu stavět..

adypro
1. zář 2016

Já asi 18 cm.
Dobrá diskuze je na emiminu, tam si píšou holky, co zrovna cvičí své poznatky.

http://www.emimino.cz/diskuse/aniball-pro-snazs...

aqeris
autor
1. zář 2016

@adypro jéé, díky

aqeris
autor
1. zář 2016

@evulinka27 určitě 😉 jen mě fakt zajímalo, jestli je mj výsledek hodně dobrej, nebo hodně špatnej a vypadá to dobře, já včera dala 22cm a myslím si, že bych zvládla s přehledem víc, ale bála bála jsem se, musím přiznat, že nejsem prvnička a rodila jsem loni v červnu, takže je ještě dost povoleno a přesně jsem věděla čím tlačit, dost mě to uklidnilo, protože loni jsem měla právě s tlačením problém

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru