Anketa: Jste pro obnovení trestu smrti?

jabber
17. čer 2008

Já jo......pár případů z poslední doby mě fakt dostává 😒 ☹

zuz11
22. čer 2008

tato tema sa vola: Anketa - jste pro obnovení trestu smrti?
ak sa nemylim tak vacsinou v ankete je to tak ze odpoviete raz a v tom jednom prispevku napisete aj preco si stojite za svojim nazorom... diskusie do anketovej temy nepatria.... skuste dat priestor aj ostatnym uzivatelkam na vyjadrenie nazoru nie ze si s tejto temy urobite pokec 🤐 🤐
vyjadrite svoj nazor s odovodnenim a bodka, tu a v tomto zlozeni aj tak viac neporiesime..... 🤐

katwind
22. čer 2008

luci, myslela jsi to tak, ze kdyby zemrel tvuj muz, ze by jsi spachala sebevrazdu? Kdyz jste nemeli deti? Nebo jsi to myslela jinak?

majina
22. čer 2008

zuz... no tak založíme nové téma!

llucinka
22. čer 2008

končím. 😉

maji: jen doufám, že mu to vysvětlíš tak dobře, abys nikdy nemusela litovat, žes vysvětlila málo. přeji z celého srdce. 😉

llucinka
22. čer 2008

kat: ano, tak nějak jsem to myslela.

llucinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mates15
22. čer 2008

souhlasim se zuz, dávám prostor jiným, protože to co se tady dovídám za názory např. od Maji, by bylo na hodně dlouhý nesouhlasy...takže raději končim.

llucinka
22. čer 2008

maji: oka, můžeme o tom referovat dál 😉

jabber
autor
22. čer 2008

Teda holky, jste to rozjely 😕 , přece se, ježiš, nebudeme hádat jen proto, že má každá jiný názor, to je snad normální, ne?

jabber
autor
22. čer 2008

majina - dobře, Jakub šel teda zřejmě dobrovolně (i když teda nesouhlasím, že si za to může sám - prostě úchylák jako Novák měl bejt dávno zajištěnej), ale kolik je případů, že dítě suše unesou....takže o tom to fakt není 😖

jabber
autor
22. čer 2008

Jinak si myslím a už jsem to tady i psala, že já přece nejsem ten, kdo mu vzal život. Jsou tady nějaká jasná pravidla a když se je rozhodnu porušit, tak jsou následky. Je to pouze a jenom jeho volba - když udělám zločin, za který můžu dostat provaz, tak prostě riskuju, že ho dostanu.

snehulienka
23. čer 2008

nie som za trest smrti ale za dozivotie s tvrdymi podmienkami pre tych ludi

bubba
23. čer 2008

to so tou volnou diskusiou ste teda super vyriesili 😀

bubba
23. čer 2008

ale preco len pre ceske pouzivatelky 😅 😅

titkovamiriam
23. čer 2008

fuuuu tak som to tu precitala a stale som za ☹

iza
23. čer 2008

tak já se zapojuji do ankety..a popravdě..NEVÍM..ale asi ne 😔 ..a to z jednoho prostého důvodu.....vše se dá zneužít...a bohužel existuje i "justiční omyl" a co pak s tím.... 😢

iza
23. čer 2008

hm a když tak nad tím přemýšlím, tak si říkám jestli by se třeba nemělo obnovit pranýřování a galeje..fakt..protože te´d jsou ty kriminály vlastně taková ulejvárna..ach jo 😎

schnek
23. čer 2008

nejsem pro, není to lidské a vždycky existuje možnost omylu. Myslím, že české právo má co dohánět a trest smrti do něj rozhodně nepatří. Jsem za přísnější tresty a za přísnější basy (ne že si vlastně udělám "dovolenou" za mřížema), ale co si budeme povídat, sebetěžší trest nenahradí škodu, kterou dotyčný způsobil (ad vražda atd)

liana
24. čer 2008

ja tiež nie som za trest smrti, lebo by to akurát tak vyriešilo problémy toho zločinca. mali by byť také tvrdé tresty ako sú v Thajsku pre drogových dílerov a som za to aby sa 15 ročné deti zodpovedali za svoje skutky nie pokarhaním alebo podmienkou či umietnením v decáku, ale pekne natvrdo na nútené práce.

pishulina
24. čer 2008

Hmm...neviem povedat jednoznacnu odpoved, pretoze, co v pripadoch justicnych omylov? A v pripadoch, ked to justicia, mocni ludia mozu akokolvek zneuzit? Tym nechcem povedat, ze zlocinci si nezasluzia takyto trest, ale je to velmi velmi diskutabilne a neviem si predstavit ako by fungoval system tak, aby nebol zneuzitelny a aby v konecnom dosledku netrpeli nevinni ludia. Ani jeden.

schnek
24. čer 2008

liana, 15letí jsou za splnění určitých podmínek postihnutelní 😉