Anketa: Jste pro obnovení trestu smrti?

jabber
17. čer 2008

Já jo......pár případů z poslední doby mě fakt dostává 😒 ☹

mirka414
17. čer 2008

myslis naprikla chlapceka z Ciech...vrazdu deti by som urcite potrestala trestom smrti!!

r.o.s.s.i.b
17. čer 2008

Já ano u vážných případů,když někoho zavražděj tak si nezasloužej žít

jabber
autor
17. čer 2008

přesně....anebo i ta Mauerová z Kuřimi - to je taky husťárna 😠

nensy
17. čer 2008

já jo u určitích případu jo

nensy
17. čer 2008

mám tam překlep určitých

aponchie
17. čer 2008

u tech co neco udelali detem neni trest je zabit ..pro ne je to vysvobozeni ja bych je potrestala uplne jinak..

lehna
17. čer 2008

za vraždu taky vražda. Já jsem pro 😒

mirip
17. čer 2008

som za, za závažné zločiny a viacnásobné vraždy zaslúžený trest 😠

jabber
autor
17. čer 2008

aponchie - no já jsem slyšela, že takový úchylák, když se dostane do vězení mezi 'normální' vrahy, tak tam moc dlouho neprežije. Já bych je taky potrestala jinak, ale to by asi zákonodárci neschválili 😀 . Trest smrti je sice pro ně moc milosrdný, to je pravda, ale je jistota, že se takový zm*d už nebude nikde potloukat, až ho po půlce za dobré chování pustí ven

mery.maja
17. čer 2008

No ja ked vidim v telke tie vselijake pripady ktore sa stavaju a nielen detickam ale aj starm ludom tak by som bola aby to bolo oko za oko,ale keby mam nad niekým stat a rozhodnut o jeho smrti asi by som to neurobila

karolinkafe
17. čer 2008

Brutalnym vrahom ANO

misicka455
17. čer 2008

Přesně tak poslední dobou je to otřesný, takže já jsem pro....

alcatko.j
17. čer 2008

Pro ty nejhorsi svinaky by byl trest smrti vysvobozenim(ac bych jim smrt prala), mnohem mnohem lepsi by bylo jim moc fyzicky ublizit, tyrat a zavrit je nekam pod zem, sulini jedni 😔 😔 😔 😔

eli77
17. čer 2008

Tak moj nazor sa asi nebude zhodovat s nazorom vacsiny...ale ja som proti...
...je to velmi tazka otazka a este tazsie sa na nu odpoveda...
...povedat ano ale len v urcitych pripadoch? A potom kto bude rozhodovat o tom ze v ktorych?!
A oko za oko ...zub za zub? Nebudeme potom aj my vrahovia?!
...ja by som urcite nikoho nedokazala poslat na smrt...

...a suhlasim s aponchie...pre takych co spachali hodne hrozny zlocin je smrt len vykupenim...
...poslat ich do vazenia ale nie do takeho ake su tu na SK..lebo tam su len ako na dovolenke...ale do takeho kde by sa museli o svoj zivot kazdy den bat!!!...

lucky.lady
17. čer 2008

Nejsem pro trest smrti. Jak píše jabber... Když se pedofil dostane do vězení mezi "normální" zločince, tak tam prožívá peklo, které by jinde nezakusil. Smrt je vysvobozením.
Zavřít, ať pěkně maká (abysme za něj ještě nemuseli platit my). A zavřít bez šance propuštění, tedy ani po půlce odpykaného trestu. Nebo mu dát trest 200let, jak se to dělá jinde ve světě 😉 to bych ho po půlce klíďo propustila 😀

malaskoricka
17. čer 2008

a naco trest smrti??
ak uz raz niekoho zabil daneho cloveka to nevrati aj tak☹dalsi "zbytocne utrateni zivot...

barabra1
17. čer 2008

Zavrazdili mi rodicov.Ano som pre obnovenie trestu smrti!

mirka414
17. čer 2008

malaskoricka mozno prevncia aby nezabil nahodou aj niekoho ineho...som za oko za oko alebo mozno makat v bani,ae nie aby normalny ludia,mozno aj pribuzny obete platili dane na zlocinca 😠 😠

melory
17. čer 2008

proti... 🤐

vojkina
17. čer 2008

U sviňáků jako je např. slovák Novák jsem PRO....a když ne trest smrti, tak ať zažívají ty nejhorší muka.

kacamar
17. čer 2008

ja jsem pro

berynka
17. čer 2008

S trestem smrti je to těžky 😒 . Asi v některých výjimečných případech bych byla pro jeho znovuzavedení. A co se jinak týká ČR, tak bych spíš řešila sazby pro určité trestné činy. Někdy je to až směšný... třeba za znásilnění 😠 !

myschka
17. čer 2008

já jsem pro, přesně jak píšete, pro vraha malého Jakuba, nebo Mauerovou, hned z fleku.
Já byla vždycky proti ale co mám malou tak jsem o tom přemýšlela a pokud by nedej bože někdo ublížil mojí holčičce chtěla bych pro něj smrt. Možná bych riskla i vězení a zabila bych ho vlastníma rukama

maryn
17. čer 2008

ja som urcite za trest smrti a najma pre vsetkych pedofilov, sama som sa stala obetou pedofila a vam poviem ze som poznacena do konca zivota, niekedy ti co ich zavrazdia maju vacsie stastie, nez ti co ostanu zit, to pochopi len ten kto nieco take prezil. ja som chvalabohu este celkom dobre obisla, ale keby sa mi stalo nieco horsie, tak si prajem radsej tu nebyt.

aponchie
17. čer 2008

hele devcata muj tchan je p....a me neudela radost ho videt viset me udela radost ho videt jak mu nekdo ublizuje jak nekdo ublizuje necemu co on ma rad..vim,ze je to krute,ale je to fakt 😝

noangel
17. čer 2008

Ano

bielanevesta
17. čer 2008

v pripade takých zrůd ako je vrah malého Jakubka najprv znásilniť, potom mučiť a potom trest smrti...nech pekne trpí 😠

mokuska
17. čer 2008

KED ma clovek vlastne deti vnima taketo veci ovela citlivejsie ako bez nich.Pri takychto obzvlast zavaznych cinoch sa clovek nedivi,ze v amerike to rodicia zoberu do valstnych ruk,asi by som tiez nieco podobne urobilo,keby ublizili mojim detom.Som jednoznacne za.

sisstin
17. čer 2008

když to vezmeme bez emocí, což jde fakt těžko..pokud jde např. o malé děti, tak já za trest smrti nejsem...přijde mi docela šílený, aby jinej člověk rozhodoval o životě a smrti druhýho..i když je to vrah 😖

jsem za doživotní tresty, aby to ten člověk už nemohl udělat znovu...ale za smrt ne..a vůbec ne za mučení, to by jsme se snížili na jeho úroven.. 😒

ale samozřejmě chápu, že ti, kterých se to osobně týká to určitě viděj jinak 😔

ankaa
17. čer 2008

Ja som za taký trest, ale len v prípade, kde je 100000%-ná istota, že to naozaj spravil ten človek!