Anketa: Jste pro obnovení trestu smrti?

jabber
17. čer 2008

Já jo......pár případů z poslední doby mě fakt dostává 😒 ☹

nobody
18. čer 2008

no řešil se tu potrat, eutanázie ... takže trest smrti nikoho asi nepřekvapí
asi tak

holt životy nevrátíme, tak je asi divný další brát ( i když se jedná o devianty a nechutný hajzly často)

aponchie
18. čer 2008

tak jo teda....
kdysi jsem studovala kriminalni psychologii v Anglii asi rok..mam seznam vsech seriovych a brutalnich vrahu jeji popisy klinicke zavery ,vypovedi atd od Alberta Fishe pres Teda Bundyho az po ty novodobe a mela jsem moznost cist veskere dostupne spisy vcetne fotografii a rekonstrukci...btw jsem rada,ze to uz nedelam pac na to nemam nervy jen jedna vec...trest mrsti je dobrej pro pobourenou spolecnost,ale jinak nema zadnej ucinek ..jako myslim tim napravnej ..apod..nechci to odborne rozepisovat nevim kdo by tomu rozumel

aponchie
18. čer 2008

omluva z apreklepy(boli me ruka)Trest smrti NE

nobody
18. čer 2008

já bych tomu nechápal --a to by mě štvalo 😀 😝

aponchie
18. čer 2008

di nekam 😀 ty by jsi to chapal az moc dobre prave a nereknu ti beztak nic ..nezaslouzis si 😀

nensy
18. čer 2008

ted koukám na ti Mauerovou to je fakt hnus

majina
18. čer 2008

O tomto tématu se těžko píše! To by chtělo diskutovat normálka... dáme sraz 😀

aponchie
18. čer 2008

ja bych koukala,ale nedovoli mi prepnout minimax

sylvka
18. čer 2008

Já říkám trestu smrti ANO.pokud vidím matku,která zabije 5 svých novorozených dětí,pokud vidím syna,který zabije svoje milující rodiče,pokud vidím týrání malého dítěte,které skončí smrtí-říkám rozhodně trestu smrti ano.
Soudy říkají že nikdo nemá právo vzít člověku život a kde ho berou oni??????

nensy
18. čer 2008

já teda taky já taky nechápu jak náká máma muže ublížit dítěti to musí bejt náká svi....

maja26
18. čer 2008

já taky koukala a zase plakala,kur... hnusné!!!Když se pak jdu podívat na tu malou berunku která mi tak někdy pije krev jak zlobí a já na ni zařvu, pak ji vydím jak je krásná když hajá tak bych se liskla a oni je týrají a nic si stoho nedělají ☹ ☹ ☹ ach jooo 😒 ?Musím jít pomucat to děcko moje když spí tak ani neprotestuje 😀

nensy
18. čer 2008

jo to máš pravdu maja

achalteke
18. čer 2008

sylvka....a tak budeme jako oni 😠

nobody
18. čer 2008

sylvka ..no a kdo ho bude vykonávat? .. přecejenom někdo musí to křeslo zapnout anebo tu injekci podat ... no možná tak nějaký vrah, jinak si nedokážu představit normálního člověka, kdo by do toho šel

eutanázii beru za přesných podmínek, ale toto .. ,,..--....

majina
18. čer 2008

Je to určitě těžké, chce to děsně moc promyslet. Ale proti nějakému týrání jsem proti.... násilí se nedá "ničit" násilím

maja26
18. čer 2008

nobody možná by to dělal někdo jko ten v tom filmu "zelená míle" z Tomem Hanksem,ten mladý bachař tomu to dělalo vyloženě dobře 😉 Takovích lidí najkdeš pár i tady a myslím,že všude na světě 😝 brrr.

maja26
18. čer 2008

chudáci ti co nemůžou mít děti a pak se v televizi musí dívat na tyhle zrůdy 😒

nobody
18. čer 2008

maja ... asi jo

majina
18. čer 2008

napadlo vás někoho že by třeba vaše dítě mohlo mít nějakou úchylku a udělalo by něco podobného??? 😅

magika
18. čer 2008

Mno jak jsem tu již psala,mně někdo zabít dítě nebo ho mučit a pak zabít...tak bych mu v rámci pomsty udělala to samé....
Vzpomínáte na kauzu zdravotní sestry,která novorozencům mačkala měkké části hlavičky a nebo je udeřila a tím je smrtelně zranila?????Bylo to tuším někdy v 50 nebo 60.letech......myslíte,že si zasloužila trest smrti????

nensy
18. čer 2008

jo to si teda myslím

magika
18. čer 2008

majina....to je opravdu hodně těžké....pořád to je potomek,ale pokud by byl vrahem.....nevím,opravdu nevím-fakt nedokážu odpovědět,zdali bych ho zavrhla.... 😔
Taky jsou tu ovšem vrazi,kteří netrpí úchylkami a vraždí....loupež,najemní vrazi,mafie.......

maja26
18. čer 2008

magika fuuuj běhá mi mráz po těle,to kdybych zjistila v porodnici že někdo dělá tak dostane trest smrti rovnou ode mě!A abych byla upřímná tak bych asi ne asi,ale určitě neuvažovala nad tím jestli jsem stejná jako ten člověk,jednou by mi někdo šáhl na dítě a končí!!!!
majina nestraš,doufám že jediná úchylka mé dcery bude v kabelkách a botech,tričkách,rtěnkách....... 😀
nad tím asi ani nechci uvažovat,to si žádný rodič nepřipustí.

kristynaw
18. čer 2008

11 stranek se mi opravdu doctat nechce..ja pro trest smrti nejsem...my jsme tem lidem zivot nedali,tak by jsme ho nemeli ani brat.. navic,je to spis pro ty pozustali nebo spolecnost,nez pro toho dotycnyho.podle me je vetsi trest dozivoti, ve vezeni to neni zadna prochazka ruzovym sadem,zvalst,pokud jsou to vrazi,atd

magika
18. čer 2008

nebo ....náš znamý heparinový vrah??????....

deniskajakubko
18. čer 2008

Ja nie som za trest smrti, ale som za to, aby si to hlavne vrahovia poriadne odpykali, aby dostali doživotie s tým, že žiadne predčasné prepustenie za dobré správanie

deniskajakubko
18. čer 2008

nedočítala som, až teraz a mám presne ten istý názor ako kristynaw 😉

majina
18. čer 2008

No jasný! já taky nechci přivolávat nic špatného, každému jen to dobré ale mluvíme tu o smrti a vemte si kdyby se jednalo o naše známé, děti, rodiče a tááák! 😖

ivana98
18. čer 2008

ja som PROTI trestu smrti 🤐

kaciska
18. čer 2008

je to každého názor ale změnili byste kdyby se to stalo ve vaší rodině...... ☹