• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Anonymní dotazník pro maminky dětí starších 2 roky

21. října 2013 
Prosím maminky o vyplnění dotazníku, dotazník se vyplňuje pro každé dítě starší 2 let zvlášť. Zabere cca 10min, jedná se o moji práci v rámci studia na VŠ, která se zaměřuje na zubní kazy u dětí. Všem maminkám moc děkuji!!
http://www.survio.com/survey/d/X3R2H8T6S5A6K6R9H
25. zář 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vyplněno 2x :slight_smile:
25. zář 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyplněno 1x
26. zář 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zizelin dotazník jsem vyplnila. Nevím tedy, jaká je hypotéza, nebo k čemu mají výsledky vést, ale u dcery potíže se zuby začaly až o dost později než ve 3 letech :sweat_smile: a určitě to souviselo s některými z uvedených možností.
26. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zizelin dotazník vyplněn, doufám, že pomůže. Jen jsem vyplnila i otázku zda mu byl udělám test před antibiotiky, že ne, ale on je nikdy neměl, tak proč by mu ho dělali :grinning: Některé věci jsem časově odhadovala, ale +- měsíc by to mělo sedět :wink:
26. zář 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky moc všem.
berynka - jde tam jen o zubní kazy do 3let věku.
aronek - budu data ručně přebírat, takže takové nesrovnalosti opravím:slight_smile:
26. zář 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyplněno 2x :slight_smile:
Jen u nás je zubní lékařská prohlídka mnohem častější než 2x ročně. Švagrová je zubařka a děti jsou na křesle každý pátek :grinning:
26. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc děkuji všem maminkám za vyplnění. Odpovědí ještě není dostatek, takže moc prosím ještě další maminky o vyplnění. Děkuji!
21. říj 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyplněno:slight_smile:
21. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek