Antikoncepce po šestinedělí. Jakou používáte?

aaabbbc
2. únor 2010

ahoj mamči, jakou antikoncepci používáte?Nekojím, ale nechce se mi polikat prášky. Není nějaká inekce?.....

shaula
2. únor 2010

Injekce jsou humus, nadělají s organismem prý pěkný cirkus. To už radši ty prášky, v nich je jen minimum hormonů. Případně nitroděložní tělísko.
Já jsem měla Azalii a pak jsem si nechala zavést tělísko.

Mmch, myslím, že taková diskuze už tu je 😉

editah222
3. únor 2010

Když nekojíš tak můžeš snad všechno ne? Náplast je dobrá alternativa prášků.
Ale určitě se tu už o antiku diskuze najde 😉

smudlinky
3. únor 2010

taky myslím, že když nekojíš můžeš cokoliv. Já kojím a jdu si pro tělísko 🙂 sice je to jednorázově dražší, ale když se to rozpočítá vyjde levněji než prášky a myslím že je i šetrnější k žaludku.

shaula
3. únor 2010

No jo, jenomže ono "všechno" je víceméně prášky nebo tělísko 😀 Když tedy pominu bariérovou antikoncepci (nepohodlné), gely a pěny (nevěřím jim) a injekce (fuj) 😀 Tak mě napadlo - hodně dávno jsem četla ještě něco o implantátu...

Smudlinky - a nejen k žaludku 😉

kocicinka
3. únor 2010

kondom, a nebo nic 😀 HA jsem nikdy nebrala, nemám to ráda- polykat nějaký pilule... 😎

petkula
3. únor 2010

Taky kondom...HA už nechci brát, po jejím vysazení jsem neměla přirozenou menstruaci (akorát po vyvolávací injekci 😖 Tělísko bych si nedala, měla bych strach, že mi pak nepůjde vytáhnout nebo že bych pak měla záněty.

kubaka
3. únor 2010

taky jsem jedině za kondom - z toho zaručeně žádné vedlejší účinky na organismus nejsou (kromě alergie na latex). Nepohodlné nám to za celých 20 let nepřišlo. Chemie je prostě chemie a strčit do sebě nějaké tělísko - fuj, ani omylem. Taky je to invaze.

shaula
3. únor 2010

No to je holt věc názoru každé 😉 Mě zas vůbec neláká představa latexu 😝 😝 😝 😅

tymothy
3. únor 2010

Já hlasuju pro pharmatex - nejlépe teda ještě v kombinaci se symptotermální metodou (samotnému pharmatexu zas až tak nedůvěřuju) 🙂
Latex taky moc nemusím a představa, že si do těla cpu nějaký umělý hormony, mě děsí.

petkula
3. únor 2010

latex taky moc nemusím ale přijde mi to jako menší zlo než hormony a tělísko...ale je to opravdu věc názoru 😵

pavlazabka
4. únor 2010

Tymothy, taky jsme se rozhodli pro Pharmatex a přesně jako ty, samotnému mu nevěřím, tak to kombinujeme s přerušovanou souloží. Tomuhle se už dá věřit nebo je to pořád risk? Máte někdo prosím zkušenost? Manžel kondom nerad a já zatím kojím, takže plodné a neplodné dny jsou pro mě záhadou.

tymothy
4. únor 2010

Pavli, já už bych tomuhle věřila. Na to, že má fungovat i samostatně... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru