Ardo Bio mražená zelenina. Kde ji sehnat v Praze?

kvakulka
3. dub 2010

Netušíte, ve kterém hypermarketu by měli Ardo Bio mraženou zeleninu? Chtěla bych z ní vařit synkovi příkrmy, ale nikde ji nemůžu sehnat.... Asi takový sortiment mají jen hypermarkety (nikoli supermarkety 😅 ).
Díky

verbalinka
4. dub 2010

Kvakulka, zkus bio obchod. Nevím, odkud jsi, ale já jsem z Modřan a máme tady bioobchod a tam ardo zeleninu maj. Kupuju ji a jsem spokojená 🙂 Lepší, než čerstvá plná chemie a zkažená, teda hlavně v zimě 🙄

ygreen
4. dub 2010

kvakulka nevím jestli je to přesně ona ale mraženou bio zeleninu mají v Globusu (na Černym mostě určitě). Kupovala jsem ji. Mají myslím klasickou směs karotka, hrášek, květák, pak něco s fazolkama a tak. Má takovej větší bílej obal s nafocenou zeleninou.

kvakulka
autor
4. dub 2010

Díky holky, Globus zkusím 😉

petja
5. dub 2010

Na Moravě zásobují Hypernovu-Ahold

kvakulka
autor
5. dub 2010

Petja- taky mě napadlo, na stránkách ARdo cosi o Hypernově je- tak to budu cílit tam, dík moc 😉

betelgeuzz
9. dub 2010

Kvakulko, tobě jde přímo o značku Ardo, nebo o mraženou biozeleninu obecně? Já jsem taky hledala, u nás třeba jsem tu Ardo nenašla vůbec, ale Spar má svoji bioznačku a v té má mraženou karotku a hrášek, Albert má taky svoji značku a v té jsem našla hrášek a ještě něco, ale to už si nepamatuji 😀

kvakulka
autor
10. dub 2010

Betel- Albert má myslím jesště kukuřici... Ardo sháním hlavně proto, že je vcelku nejlacinější a má i tu zeleninu, kterou bych chtěla dávat zatím nejčastěji- brokolici, špenát (mrkev je docela sehnatelná i čerstvá- v biokvalitě ji má za malý peníz Penny Market). Kdybys narazila na nějaký dobrý zdroj mražený biozeleniny, tak mi dej prosím vědět, budu moc ráda 😉

jmisa
10. dub 2010

Něco BIO mražené mají i v Intersparu.