Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
8. čer 2009

Ahoj Janýsku, to jsme měli včera podobný program.

Jak se těšíš na imuno? Musíte před tím vyšetřením mít pohlavní abstinenci?

janysek70
8. čer 2009

No včera jsme neabstinovali, ale na dnešek a zítřek jsem to naordinovala, aby bylo spermio fajnové.
Si spíš lámu hlavu s jídlem, máme 2 dny před vyšetřením snížit příjem tuků na minimum... 😒

leny2
8. čer 2009

To se dá, ne? Nebo nežrat. 😀

leny2
8. čer 2009

Si dělám srandu. 🙂

janysek70
8. čer 2009

Jo od rána žeru třešně, ty snad tučné nejsou, jen asi budu mi zase hňačku 😀

leny2
8. čer 2009

Taky je tady zobu. 🙂

mysicka.hk
8. čer 2009

Tak jsme doma z Arlety. Mám Synarel, Menopur a Prednison. Ode dneška sprej a zbytek až
přijde mrcha. Docela mě překvapilo že jsem v lékárně nechala necelé 2000kč.
Dostala jsem injekce na 6 dní, nemělo by jich být jednou tolik?

leny2
8. čer 2009

Ahoj Mysicko,
to si budeš ještě určitě přikupovat, to je málo na 6 dní podle mě. Synarel už stříkáš dneska? Já jsem ho stříkala, jestli si dobře vzpomínám, až když přišla mrcha.

leny2
8. čer 2009

Mysicko, jakou máš pojišťovnu, sonduju, na jakou si ji mám změnit já.

mysicka.hk
8. čer 2009

Synarel stříkám už dnes. Mám pojišťovnu min. vnitra a jsem s ní naprosto spokojená.
Pokud jsou u ní oba rodiče tak mají děti super výhody.

mysicka.hk
8. čer 2009

Tak se loučím a jedu na inventuru. Mrknu zítra po obědě až se vzbudím.

leny16
8. čer 2009

Ahojky sluníčka,
omlouvám se, ale nějak v poslední době nemám čas sem chodit, ale poctivě vás mám dočtené. Koukám, že tu byla coko, je dobře, že se nechce stresovat s testováním 😉
Věrce přeji brzké uzdravení, ještě, že jí nechali ty vaječníky a 1 vejcovod. Pozdravuj ji janýsku.
Jany a leny2- už se vám blíží, dodávání energií, jsem na vás zědavá. Ted jsem nedávno četla 1 příběh kde to pomohlo, po několika letech snažení a vyčerpaných pokusech na um. oplodnění, tak at vám to taky pomůže 🙂
myšičko a marhul- držím vám stále pěstičky 🙂
Jinak jsem dnes byla u zubaře a naštěstí mi nic nedělal, jen na dásně si mám dávat bacha. S tím jsem měla problémy už USA a tam mi dr poradil vyplachovat po každém jídle Listerinem a používat zubní nit a po 14 dnech jsem dásně měla úplně ok, tak v tom zas musím pokračovat 😉

leny2
9. čer 2009

Ahoj holky,
Leny16, taky teď nestíhám sem tak často chodit, jak se udělá hezky, tak jsme furt venku. To máš dobrý,že tě zubař netrápil, já jsem si v těhotenství docela užila ze zubama. Taky jsem zvědavá na léčitele.

Coko, jak se cítíš? Myslím na tebe.Dneska jsi 6. den po transferu.

Mysicko, a kdy máš dostat mrchu? Kdy začneš s pícháním?

Marhulinko, jaký byl první den dovolenkový?

Janýsku, co u tebe nového? Zítra už valíte směr Plzeň, jsem zvědavá na tvoje info. Měla bych ti napsat, tak ať je vše v pořádku, ale na druhou stranu by bylo lepší, kdyby na něco přišli, ne nic vážného, ale aby se to dalo přeléčit a byl problém odstraněn.

Septim, co zoubky u holek, lezou další? My jsme teď dva přední zoubky trhali, už má malej taky nový vylezlý.

leny2
9. čer 2009

Kul a Mil už na nás nemají asi čas, ale jestli nás čtou občas, tak by mohli podat zprávičky jak dětičky rostou.

mil7
9. čer 2009

Ahojky Všem,
Leny - jako by jsi věděla,že jsem si dala úkol se Vám také ozvat.Jak to jde tak se snažím Vás dočítat,myslím,že jsem zhruba v obraze,ale časík na psaní fakt není.A večery jsem úplné KO a jsem ráda,že je tady trochu klid.
Jinak my rostem krásně.Včera jsme byli na kontrole 4.měsíce,Kuba má 6190g a Terezka 5810g.Od příštího týdne začneme s příkrmama.To jsem zvědavá.Jinak jsem celkem zdraví,akorát očkování snášíme blbě.Trpí na teplotku kolem 39.Doktorka nám řekla,že můžem očkávat zoubky.Hlavně Kuba je dost nevrlej tak je to fakt docela náročný.Ale jsou to moje zlatíčka a Všem Vám přeju ať co nejdřív máte taky takové starosti,někdy je to mazec,ale oni to zese vynahradí,když se usmějou a už se s nima dá krásně povídat.Až budete plánovat další srazík tak mi určitě dejte vědět a já se budu snažit taky dorazit.
Coko - moc držím palečky a ty pořádně drž bobečky,pěkně odpočívej a nech se rozmazlovat. 😉
mysicko a marhulinko - taky držím palečky ať to vyjde.
Janýsku - hodně síly na zítřek a pak hurá do finále.To musí dopadnout.Moc ti to přeju a budeme ti Všichni držet palečky. 🙂 🙂 🙂 A Septim 😠 Vy už máte zuby jó??Tak to jste veliký holky a mrkni do IP.

mil7
9. čer 2009

Tak se tady kočky všechny mějte a já se budu snažit přijít mezi Vás častěji.Všem Vám držím palečky aťje vše OK.
Pa pa pa 😉 😉 😉

janysek70
9. čer 2009

Jéééééé Milenka na nás jukla 😵 , ahojdá 😵
Tak to už jste pořádní rarášci, toto letí.... Až budeš mít chvilku, dej nám sem nějakou fotečku, to už bude změna oproti těm novorozeneckým. Já byla s Čoko u Septim a když přinesla prďolku z postýlky, tak jsem se nestačila divit, jak jsou už holčiny veliké 😵
S tím srazíkem nevím, všechny baby tu píší: až něco dohodnete, tak to písněte a já se pokusím...., no tak to vypadá, že nebude nic, protože jaksi není, kdo by se dohadoval, všechny jen čekají a já se sama sržet nebudu 😀

mysicka.hk
9. čer 2009

Tak mrcha by měla dorazit v pondělí. První den začínám 1/2 tablety Prednisonu a 5 den 225 Menopuru.
Pak 11 den na ultrazvuk. Co ten srazík? Vyhovuje vám to spíš o víkendu, nebo ve všední den?

leny2
9. čer 2009

To jsem hezky přivolala MIL. Mil díky za info jak se máte. Jak píše Janýsek, až budeš mít chviličku, tak přidej fotečky, ať se můžem kochat.

Mysicko, to máš úplně jinak rozepsaný ten protokol, já jsem začínala píchat od 3.dne MS, ale hlavně když to bude plodný.

leny2
9. čer 2009

Janýsku, na zítra přeji pohodovou cestu a ať to hezky zvládnete.

leny16
10. čer 2009

ahoj kočky 😉 🙂 ´
přeji všem pěkný den 🙂
hlavně jsem přišla janýskovi popřát úspěšný den a pěknou cestu 🙂
zdravím mil 🙂

leny2
10. čer 2009

Ahoj holky,
Janýsek má asi vyšetření už za sebou, jsem zvědavá až nám podá zprávičky.

Čoko, už má týden za sebou, držím palečky na dvě čárečky. 🙂

marhulinka
autor
10. čer 2009

Ahooooooojky zdraví dovolenkářka 😉 🙂

marhulinka
autor
10. čer 2009

Mysicko-tak hurá do akcičky...moc moc moc držím pěstičky.... 😉 🙂

My dneska přijeli o půl čtvrté domů,měli jsme objednaného pejsana na stříhání....Pak jsem jen vybalila,nacpala pračku,připravila si žehleníčko.
Zítra jedeme po nějakých nákupech a výletíku...v pá nás čeká kontrola,už začínám lehce panikařit,aby to vše bylo o.k. a brzo jsem začala píchat 😀 😀

marhulinka
autor
10. čer 2009

Janysku-tak cooooo????? Povídej přeháněj!!!!

marhulinka
autor
10. čer 2009

Už tu asi nebudu....až zase vy jo ☹ beeeeeeeee
ale prosim prosim někdo mi písněte číslo na Coko.....já mám nový telefon a číslo nemůžu najít a nenapsala jsem si ho do notýsku 😠 😠 😠 😠 dííííííííííkyyyyyyyyyyyyyyyyyy

marhulinka
autor
10. čer 2009
mysicka.hk
10. čer 2009

Ahoj Marhulinko děkuju za držení pěstiček. Také je budu držet, moc ti to přeju,
máš toho za sebou dost a je nejvyžší čas aby se to povedlo.
Moc se bojím píchání, naštěstí mám kamarádku zdr. sestru na mateřské.
Podle toho co jste tady psali jsem myslela že budou mnohem menší.
Dneska jsme si udělali výlet do Brna na autosalon. Bylo tam moc hezkých autíček.

leny2
10. čer 2009

Ahoj Marhulinko,
to jsme se minuly,to je škoda. Ten test je dost dobrej, to je zajímavý.
Číslo na Čoko nemám.
Držím palce na kontrolu.

septim
11. čer 2009

Ahojda zeny co u vas noveho. Tobe janysku doufam ze vse dopadlo na jednicku. 😉 Nestiham docist tak vas alspon zdravim. Zitra rano odjizdim na tri dny na slovensko a bez deti ja se tak tesssiiiiiiiim 😀 😀 😀 Taky se asi nebo uz snad urcite budem stehovat, kupujeme nadherny veliky byt jeste predelat a do konce leta snad bydlime. taky se mmmmmooooooocc tesim, tady mi to leze pekne na budku, ale zase cokousek to bude mit dal na navstevy ☹ ☹ ☹ ☹