Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
18. čer 2009

Jdu nakukovat...byla jsem vygruntovat celý obýváček a balkónek...a teď ještě papkám jogurt...pak vyrážíme za R.mamčou dovézt jí vitamínky-jahůdky a třešínky...a taky něco ke kávičce:o)
Dorazíme domů asi až k večeru....

Já tě klíďo naučím fotky zmenšovat:o)

Nojo pěkně to flákáte!!! Ale zase LENY teď nemůže už nakukovat z práce,ale z domu se teď taky neozvala ☹

S Čokouškem se dneska budeme domlouvat odpolko na kávičce u Septim 😀

janysek70
18. čer 2009

No ale on tu tak nějak nikdo jiný není, maminy a tatínkové už mají jiné "starosti" a já tu kolikrát byla taky pořád sama, proto jsem začala chodit vedle....

Tu nabídku na fotky určitě beru....

A domluvte s holkama tedy něco dalšího, já přijedu, jestli tedy můžu 😉

marhulinka
autor
18. čer 2009

Jojo určo se domluví nějaký ten srázek...já budu mít víc času...ale zase když budu na neschopence?? ☹

marhulinka
autor
18. čer 2009

Tak pa pa jedeme pá a budu tu večer-pevně věřím,že ne sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janysek70
18. čer 2009

Však budeš mít vycházky.... 🙂

janysek70
18. čer 2009

Tak pááááááá a pozdravuj Čoko a Sep.... 🙂

marhulinka
autor
18. čer 2009

Hojhoj já jsem tu a vy?????????

septim
18. čer 2009

ja taky ale uz tu ted asi nikdo neni ☹

marhulinka
autor
18. čer 2009

Já jsem tu!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
18. čer 2009

Byla jsem ve sprše a teď jsem si omyla jahůdky a ještě si otevřu růžové šampíčko 😀 😀

marhulinka
autor
18. čer 2009

Sept-na zítra jsme domluvený s COKO,tak jestli můžeš taky,napiš kdy...ona ti bude nejspíš smskovat... 😉 🙂

mysicka.hk
18. čer 2009

Omlouvám se za nepřítomnost, ale včera se nám nerozběhl počítač, asi budeme muset
koupit výkonnější. Dneska byl výletíček do matičky Prahy. Tady je opravdu mrtvo.
Zítra začínám první včeličku. Bojim, bojim.

marhulinka
autor
18. čer 2009

Jak bylo v Praze???

marhulinka
autor
18. čer 2009

Copak sis dovezla nového???

Jůůů první včelička!!! Já mám zítra už šestou-to je neuvěřitelné,jak to letí!! Za týden už možná bude OPU!!!

mysicka.hk
18. čer 2009

Na Petříně mezi suvenýrama měli balónek na gumičce. Tak jsme ho koupili pro pejska.
Je z něj hotová, protože se vrací zpátky k nám a ona ho nedokáže chytit. 🙂

marhulinka
autor
18. čer 2009

Jůů pejsáčkovi taky vozíme dárečky 😉 🙂

marhulinka
autor
18. čer 2009

Krásný večer!!!

Zítra se uvidím s ČOKOUŠKEM a snad i se SEPTIM...těsím se ....

janysek70
18. čer 2009

Dobrou noc..... 🙂

marhulinka
autor
18. čer 2009

Jůůůůů Janysku dobrou 😉 🙂

leny16
18. čer 2009

ahojky děvčátka,
marhu a myšičko- holky myslím na vás, at vám to dopadne 😉marhuj, pozdravuj cokouš a septim 🙂
Dnes mi řekli, že mám těhu-cukrovku, tak jsem docela čučela 😕alespon se začnu víc krotit v jídle 😉
V po jdu do poradny pro cukrovkáře, mám ted furt samé lítání, tak se omlouvám, že nemám tolik času sem chodit. Polepším se 😔 😉

marhulinka
autor
19. čer 2009

Krásné páteční ránko🙂

LENY16-dííííííííííky 😉 S tou těhu-cukrovkou je to pech,ale je to časté...tak hold bude dietka...no a napapkáš se až po porodu 🙂 😉 Tak pak dej vědět,co ti řekli , to smíš a co ne...Pa pa pa a ozvi se...
Pozdravovat budu od všech 😉 🙂

janysek70
19. čer 2009

Hezké ráno, i když jak koukám na předpověď, tak nám dnešek i víkendík proprší..... 😒

Leny, tak konec cukrátkám a zmrzlinovým pohárkům..... A už máte jméno pro holčičku? Nafoť nám nějakou ukázku výbavičky. Pěkně se šetři, už jseš v poslední třetině zápasu.....

Marhul píchej 🙂

marhulinka
autor
19. čer 2009

Ahoj Janysku 😉

marhulinka
autor
19. čer 2009

Jojo předpověď stojí za dvě věci ☹ 😠

Já už jsem píchala-jestli myslíš včeličku... 😅

janysek70
19. čer 2009

Nazdárek, Lukáš mi vzal auto a jel k zubaři a tak jsem dnes práci v Jičíně přesunula na pondělí.... Pojedeme na návštěvu do nemocnice za babičkou

marhulinka
autor
19. čer 2009

Jo tak pracuješ chvíli doma??

marhulinka
autor
19. čer 2009

A co ložnička??

janysek70
19. čer 2009

Jj sedím u PC a piji dopolední kávu...., nějak se mi dělat nechce

Včera mi přišla ta nová skříň a nějak nebyli lidi, aby ji smontovali. Přijeli z práce a zevlovali venku a večer ty dva velké balíky donesli nahoru do ložnice a jen rozdělali a tak to zůstalo a já tam přes to lezla do postele.... a dnes je pátek a Michal má schůzi a tak se jí nedočkám ani dnes 😠

janysek70
19. čer 2009

Si tam dneska musím alespoň připojit televizi, páč to taky nikdo nedokázal, páč večer budu sama, tak si zalezu s panem noťasem do pelíšku a budu jedním očkem koukat na telku.....dávají Kil Bill2, tak to chcu vidět

marhulinka
autor
19. čer 2009

Já už jsem posnídala a kávičku vypila 😉 Teda a dělat se mi taky nic nechce 😀
No nebudu dělat nic...jen pak strčím naložené kuřátko do trouby a uvařím rejžičku...
a pak se budu chystat na slezinku... 😉 🙂 Se moooooooooc těšíííííííím....

Aha takže skříň se teprve chystá!! Aaaaaa tak to vypadá na víkend!!!