Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
19. čer 2009

Jejda, zrovna píše Čoko, že ji dr. posílá do Pardubek na laparku a prý jí asi budou brát vejcovody. V pondělí nastupuje....

janysek70
19. čer 2009

Ono je ta laparka dobrá věc, když se nedaří, chce to se dovnitř juknout...., můžou to být srůsty a můžou tam dělat neplechu, alespoň bude pak připravená

marhulinka
autor
19. čer 2009

Jejda ☹
Jojo laparka je dobrá věc...pak jsou prostě větší šance....ikdyž je ivfko!

marhulinka
autor
19. čer 2009

Tak já se s ní dneska uvidím...tak snad pohovoříme 🙂 😉

janysek70
19. čer 2009

Teď jsem čokouškovi volala, tak jsme to probraly, v pondělí nastupuje a v úterý jí to budou dělat.... Jsem ji uklidnila, vše jsme probraly..... a potom půjde hned na KET...

marhulinka
autor
19. čer 2009

To jsi zlatíčko,žes ji uklidnila....já ji taky budu uklidňovat 😉 🙂 Na laparce jsem byla už dvakrát...a teď podruhé to vážně nic nebylo...

marhulinka
autor
19. čer 2009

Jinak mě už vylezl břuch a dneska teda už nemůžu ani zatnout břicho-třeba když jsem vstávala z pelechu...
No vypadám jak v pátým měsíci... 😀 😅 😠 ☹

janysek70
19. čer 2009

Mi povídej, já jsem závislák na laparce..., letos to byla čtvrtá 😒 🙂 Jsem tě čoko práskla, že ti končí dovča a že máš za chvíli OPU a hudrovala, že jsi se ozvala na kávu až nyní 😅

marhulinka
autor
19. čer 2009

Tyyyy jooooooooo a máme po dovolený!!!!!!!!! To je strašný jak těch 14dní uteklo!!!!!!!!!
A v úterý jdu do roboty!! Nejvíc se bojím,abych se neprokecla....to bude vážně těžký!!! uaaaaaaaaaaaaa

janysek70
19. čer 2009

Jak se zatíná břicho..., jako stáhnout půlky, tomu rozumím, ale.... 😀
Však za chvíli ti je odsají a budeš tam mít hnedle místečko 😉

marhulinka
autor
19. čer 2009

Ty práskačko!!!
No já jí ale psala,že budu moct až teď...jinak jsme byli pořád pryč... 🙂 😉
Však ještě pak kávičku můžeme zopáknout 😉 🙂

marhulinka
autor
19. čer 2009

Janysku no když vstávám třeba z postele,tak zatínám břicho,ty ne??
Jo stahování půlek znám taky...hold až se budu hrabat zítra z pelechu,musím si na to vzpomenout a zkusím zapnout ty půlky 😀 😀 😀

marhulinka
autor
19. čer 2009

Nojo už aby bylo pondělí a dozvěděla jsem se co a jak...před a po pícháníčku hladím bříško a mluvím k folíkům,aby hezky rostly a byly plný vajec 😀

janysek70
19. čer 2009

Já břicho nezatínám, spím na boku nebo na zádech a tak vstávám bokem nebo "elebností" napřed......

Jsem zvědavá, jestli domluvíte nějakého spicha, máte to všechny v místě a nic nedomluvíte a já z dálky už se v tom angažovat nebudu

marhulinka
autor
19. čer 2009

Tak my se pokusíme něco domluvit 😀

Tak já teda to břicho zatínám...teda teď už nebudu,páč to nejde ....no a taky už musím zatrhnout pejsanovi,aby po mě tak rajtoval...skočí do postele a rovnou se prochází po mém břuchu....

janysek70
19. čer 2009

Ne oprava: spím na boku nebo na břichu 😀

janysek70
19. čer 2009

Jéééé a kolik ten pidižvík váží, to snad nemůžeš ani cítit 🙂

marhulinka
autor
19. čer 2009

No proto...já totiž spím na zádech a tak když vstávám,tak zatínám...teď se budu teda nejprve převalovat na bok a pak vylézat...jak stará nemohoucí bába 😅

marhulinka
autor
19. čer 2009

No má asi 2,70kg...když se jen projde,tak to není cítit-teda přes peřinu ne....ale když on skáče jako kamzík z jednoho na druhýho,tak to teda cítím 🙂

janysek70
19. čer 2009

Když spíš na zádech, nechrápeš???? Neztěžovali si sousedi?

marhulinka
autor
19. čer 2009

Chichichi chrápu asi jen,když jsem hodně unavená....ale to se stalo opravdu jen párkrát,že mi to manža říkal 😀 😀
Jinak nechrápu...súsedi nic neříkali....to by si spíš stěžovali na jiný hluk 😅

janysek70
19. čer 2009

😅 😅 😅

Tak já to balím, pojedeme do té nemocnice, je to asi 40 km, ať jsme zase brzy doma....

marhulinka
autor
19. čer 2009

Papapa já jdu chystat papu a pak se musím trochu zkulturnit 🙂 A vybrat nějaké volné oblečení,aby se mě holky nelekly 😀

leny16
19. čer 2009

Čauky,
taky mi psala coko, večer jí budu volat a i se za ní v Pa stavím, konečně někoho uvidím, nebudete mít čas se někdo přidat???
🙂
marhul-můj pes taky nebere ohledy na mé břicho, asi cítí, že jsem těhu ale neví kde to mimi je 😀
jdu s pesanem do lesa a pak jdu jezdit křižovatky, papa a všem pěkný den

leny16
19. čer 2009

jany- at se babičce polepší, hezkou cestu

marhulinka
autor
19. čer 2009

LENY16....my se uvidíme dneska...a kdy se u ní budeš stavovat?? To já asi nestihnu,protože už budu od úterý v práci...a dělám út i st do půl šesté ☹

U nás to vypadá,že bude pršet...tak ať nezmoknete!!! Tady už je černo..a začala malilinkato kapat ☹

leny16
19. čer 2009

marhul- já vím, vy to máte daleko. A to kdy se za ní stavím?? Ještě nevím, musím se s ní domluvit, papa a hezky pokláboste 😉

mysicka.hk
19. čer 2009

Teda vy jste se dneska rozpovídali?
Leny16-krásné jméno 🙂

janysek70
19. čer 2009

Leny16-šíkulka a výbavička pro Vanescu (moc hezké jméno) je pěkná , bude to kočička 😵 , jen tak dál a foť....

Myšičko, už dnes padla první injekce?

mysicka.hk
19. čer 2009

Hlásím že před 10 minutama přiletěla první včelka.