Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
7. črc 2009

Když jdeme spinkat tak se přitulí a hladí ty dvě bublinky a povídá si s nima.
Jen co se potvrdí těhu tak začnem vybírat jména.
Přítel už jedno má jenže ho nemůžu nikde najít a nějak mi nejde
dohromady s příjmením. Je to z muzikálu Krysař : Ágnes S.....

leny2
7. črc 2009

Já jsem si při prvním transferu taky vůbec nepřipouštěla, že by to nevyšlo. Vlastně při každém transferu jsem žila v domnění, že teď už to vyjde, ale bohužel.

marhulinka
autor
7. črc 2009

LENY2-tak takový je můj manža....už tu lítá s testem a jako jestli budu testovat 😀 😀 😀 Tak ho vždycky zpražím,že nebudu ať si to udělá sám 😀 😀 😀

Já si při prvním transferu taky nepřipouštěla nic jiného,než že to prostě vyjde!! Je to dobře....teď,když už jich mám několik za sebou,ten optimismus není moc kde brát!!
Mysicko-proto ti přeji,ať je tento transfer první a zároveň poslední!! Ať z něho máš minimálně jedo krásné zdravé miminečko!!!
Jinak se sexíkem určitě počkejte,dokonce i dr.to zakazují!!

marhulinka
autor
7. črc 2009

Mysi tak manža už má jméno od té doby,co mi bublinku vložili 😉 🙂 On si přeje Michala / No a nebo že by Michalku?? 😅 Hladí bříško,dává pusinky a říká Míšo drž se!! 😉 🙂 Já říkám bublinko!!

mysicka.hk
7. črc 2009

Tak tyhle jména jsou také jedny z mých oblíbených.

marhulinka
autor
7. črc 2009

Ahojky online!!! 😉

marhulinka
autor
7. črc 2009

Nojo kluka Michala chce strašně manža...s holčinkou to bude horší,švagrovci nám teď naše jméno vyfoukli 😠 tak budeme muset vymýšlet jiné 😉

mysicka.hk
7. črc 2009

Já se po vás určitě opičit nebudu, je tolik krásných jmen. 😉

marhulinka
autor
7. črc 2009

😉 Tak to by ani tak nevadilo,kdyby ses opičila ty....spíš nás to naštvalo,když švagrovci věděli,že tohle jméno chceme...no ale to je jedno...však my si vymyslíme lepčí 😉 🙂

A tak jak se cítíš ty Mysicko? A testovat se koukám,chystáš příští týden...kdy vlastně máš jet na test do A?
Já v úterý

mysicka.hk
7. črc 2009

Nechci aby dítě mělo svátek blízko narozenin a vánoc.

mysicka.hk
7. črc 2009

Mě je dobře bříško nebolí, prsa ano. Do A jedu na náš svátek
a doufám že potom bude velká oslava. 😉

marhulinka
autor
7. črc 2009

Nojo tohle je pravda,ale zase když si vybereme jméno a mimčo se pak tak nějak narodí...co nadělám 😅
Je to pak sice škoda,ale dá se to...my to tak v rodině máme,že je svátek-za tři měsíce vánoce a narozeniny 😀

Tak mě od třetího dne bolí všechno...tak jsem zvědavá na letošní bujarou oslavu svátku 😉

mysicka.hk
7. črc 2009

Na mojí oslavu, nebo na tvojí? 😀
Narozeniny se bohužel občas naplánovat nedají.
Kamarádka co s náma byla v ZOO má narozeniny 25.12.
a 5.1 se jí má narodit miminko. Nám se to narodí v půlce
března, to je dobrý 🙂 😉

marhulinka
autor
7. črc 2009

No přeci na naší bujarou oslavu 😉 😉 😉

Jasně,my budeme mít jarňátka...takže Michal to být může klíďo ten je v září 😉 No a holčinku ještě vymyslíme 😉

mysicka.hk
7. črc 2009

Že bych se v pátek zastavila jestli budu v HK? 🙂

marhulinka
autor
7. črc 2009

Já v pátek nebudu doma akorát ráno...když by to bylo tak v těch 11h a déle,tak bychom mohly zajít na zahrádku do Duranu 😉

marhulinka
autor
7. črc 2009

Tak všem krásný večer,jdu se věnovat manžílkovi a pejsáčkovi...papapa a zase zítra 😉 Hlásím,že zítra jsem osmý den s Bublinkou 😉 🙂

leny2
8. črc 2009

Ahoj holky,
tak jak se těhulinky cítíte?

janysek70
8. črc 2009

Ahojky 🙂 , já jsem nemocná, mám nemocný močáček 🙂

leny2
8. črc 2009

Ahoj Janýsku,
tak máš antibiotika? Pan léčitel by to nevyléčil?

leny2
8. črc 2009

Tak se hlavně brzy uzdrav, abyste mohli doma snažilkovat.

mysicka.hk
8. črc 2009

Leny mám se stále stejně, jen mě čím dál častěji pálí žáha.
Marhul až budeš vybírat jméno pro holčičku tak se můžeš inspirovat.
www.krestni-jmena.cz

leny16
8. črc 2009

jany- opatruj se, s močákem to je asi hodně nepříjemné. Nenachladila jsi se někde??
pokukuji sem na holky a vidím, že se mají moooc dobře 🙂

leny2
8. črc 2009

Ahoj Leny16,
a jak se daří tobě? Co autoškola, kdy budeš dělat zkoušky?

septim
8. črc 2009

Ahoj holky moc vas zdravim. Planujeme srazik 25.7 nebo 26.7 😀 😀 😀 jak se vam to bude hodit. Zatim jde septim, cokousek, mil doufam ze tentokrat bude ucast hojna 🙂 A jak se vam vsem dari 😉 Doufam ze tu bude za chvilku sama tehulinka 😉

septim
8. črc 2009

janysku mocacek je velice neprijemna situace, brzo se nam holka uzdrav 😉 Chce to teplo a hlavne zadny sex 😀

leny16
8. črc 2009

leny2- autoškola mne čeká zítra ráno. Bojim, bojim 😕 😉

septim
8. črc 2009

leny16 na babywelt maji fusak do toho vaseho kocarku asi za 650,- byl to vystaveny vzorek proto ta sleva puvodni cena pisou skoro 2000,-

marhulinka
autor
8. črc 2009

Zdravím všechny 😉 🙂

Já se cítím-tak nějak nijak...teda jsem víc unavená...pravidelně si musím jít po obídku lehnout 😅 Jinak nic..prsa bolí,břicho dneska přestalo a cítím to jen tak občas,spíš,když něco dělám,nebo dlouho šmajdám venku...
Těhotně se necítím,to jsem se ale necítila ze začátku ani když jsem těhu byla,vlastně nevím,jak bych se měla cítit 😅 😅 😅

JANYSKU - ty to koukej vyléčit-chce to brusinky!! A žádný SEX!!! Ikdyž já ho teď taky nemám a pravidelně se mi už zdají erotické sny!! uuuuuuuaaaaaaaa To jsou teda muka!!!

LENY16-tak na zítra tfuj tfuj ať nikoho neporazíš 😀 😀 😀 Ještě,že nebudeš snad jezdit v HK 😀

LENY2-ať ti to utiká v práci a co bobísek?? Zase bych chtěla vidět fotečku a něco o něm...co už šmudlínek umí a tak!!

SEPTIM-tak já si to píšu a dopředu dám vědět,jestli budu moct...my máme totiž mít ten následující týden asi dovču...,tak pokud nikam neodjedeme,tak bych šla 😉 🙂

Všem krásnou dobrou noc 😉 🙂

coko.joko
9. črc 2009

Ahojda holky,tak zase pisu,nejak se me zblaznil pocitac vubec tomu nerozumim 😀 nemame tady internet a dnes rano ho zapnu a chci si neco nahrat a koukam jde internet to je zvlastni jak je to mozny.
Tak ja jsem byla u dr.v utery a ted mam pauzu a v srpnu az dostanu tetu,tak se objednavam do Arlety a jdu do toho ET...Tak se snad zadari a uz se na to tesim. 😀 Jeste,ze tu mam Septika a utika me to rychle,ale ted bude bydlet daleko,tak jsem zvedava jak casto se uvidime 😀 Jinak me uz za tyden odjizdi Vrata do Nemecka,tak jsem smutna,ale doufam,ze me to utece i tady a pak v zari nas pojede vic za nim 😉 Tak se tu zatim mejte a ja zase pisnu,treba nam pujde internet cely den.
Necetla jsem co pisete,ale marhul a mysicko drzte plody at se to tu konecne trochu hybe 🙂
a hlavne piste kdo pujde na srazik,at tam nejsem zase jen ja a septik s holkama.......... 😉