Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
13. črc 2009

Tak jsem mrkla na tvoje čárečky, no ta dnešní to je dálnice, super.

leny2
13. črc 2009

Ňuchlika včera píchla včelička do pacičky, vytáhli jsme mu žihadlo a dobrý, ale celý den byl takový unavený, tak nevím, jestli z toho píchnutí. Jinak je to zlatíčko, mazlíček. No a víš kde spí? No jasně že u mě v posteli, roztahuje se mi tam prevít, že se tam ani nevejdu skoro.

marhulinka
autor
13. črc 2009

Jůůůů taky jsme jednou tahali žihadýlko... ☹
😀 😀 😀 nojo to známe,však manža už několikrát spal jinde než vedle mě 😀 😀 😀 A kde spí pejsan?? Náš jedině mezi nohama...nebo mezi náma na polštářích...no a taky občas dělá to,že si lehne mezi nás a když se mu asi zdá,že spíme moc blízko sebe...tak si lehne na bok a o jednoho se vzpírá nohama až musíme uhnout 😀 Jsou to vychcánci,ale co bysme pro ně neudělali...jak ho máte v posteli,tak už jinde nebude chtít spát!! 😀 😀 😀

leny2
13. črc 2009

Když jdem spát, tak ho dáme do pelíšku, tak tam usne, ale v noci si stejně přeleze ke mě. 😀

leny2
13. črc 2009

To bude mít z tebe pan doktor zítra radost. 🙂

leny2
13. črc 2009

Já si tam budu muset zavolat,léčitel se mě ptal, jestli mi dali antigen. injekci po tom sam. potratu v prosinci, protože mám negativní krev, ale já si myslím, že mě žádnou nedávali.

leny2
13. črc 2009

Kdepak máme Mysicku?

coko.joko
13. črc 2009

MArhulinko,tak to je super zpravicka ja mam radost,tak ted musi vydrzet u tebe a za 9 mesicu budu vozit i se septikem.

marhulinka
autor
13. črc 2009

Tak jdu juknout,taky vyhlížím Myšičku 😉 🙂

COKO-nojo však neboj budeme příští léto vozit všichni 😉 🙂

septim
13. črc 2009

marhulinko vypada to nadherne 😉 moc ti to preji 😉 doufam ze i ostatni te budou nasledovat. 😉 jeste jednou velika gratulka a at vse jde tak jak ma 😉

septim
13. črc 2009

no vozit vsichni nevim, budu snad rada kdyz pujdou holky po svych 😉 ze by snad dalsi mimi 😀 😀 😀 😀 😀

mil7
13. črc 2009

Zdar ženy,
nedá mi to a musím se také přidat s velikánskou gratulací.Marhulinko moc moc gratuluju a hlavně ať je vše v pořádku.Opatruj se a bubliku pěkně pohlaď i za nás.Docela ti závidím ten pocit,když tam jsou ty //.Já si vzpomínám,že jsem tomu sama pořád nemohla uvěřit a chodila se ne ten test stále koukat.
Tak ještě jednou veliká gratulace 😉 😉 😉
Septim - ty laškuješ s myšlenkou na další mimi???!!!No teď budete mít obr bejvák a výtah tak to jsem na Vás zvědavá.
Mysicko - držím palečky a dej také vědět,je to paráda číst takové pozitivní zprávičky.
Coko - tobě taky moc držíme všechny palečky co se u nás doma najdou ať to dopadne //.
Osataním přeji pevné nervíky a brzy už konečně vyhranej boj.
Já Vás poctivě čtu,ale psát už moc nestíhám.Ty moji lumpíci už si chtěj pořád hrát a já nestíhám skoro nic.
Do toho se budeme stěhovat,tak to jsem zvědavá jak to zvládnem.
Zatím se Všichni mějte moc hezky a já zase juknu,hlavně tfuj tfuj Všem hodně štěstíčka. 😵 😵 😵

septim
13. črc 2009

mil7 no prave obr obejvak a dokonce vytah hńed dvakrat 😀

mil7
13. črc 2009

Se tam budete asi ztrácet??Né???

mysicka.hk
13. črc 2009

Tak jsem zde a ty // se nějak ne a ne ukázat. ☹
Snad to vyjde 12 den jako u Marhulinky. 🙂
Věřím že se ty bubliky drží. Zle mi zatím není.
Jen mě pálí žáha a cítím všechno jako když to dostanu.
Kafe nepiju tak to posoudit nemůžu.
Zítra budu muset koupit testíky.
Brala jste některá kys. listovou, prý by se to mělo. 😉

mysicka.hk
13. črc 2009

Dneska jste opravdu raní ptáčata, hlavně Marhulinka.
Já bych teď mohla spát i 12 hod. deně, když nemusím
v 5 vstávat do práce.

mysicka.hk
13. črc 2009

Kde jste kdo, já si chci povídat.
Marhulinko ta procházka měla být k Bělečskému mlýnu.
Ten jsme nenašli tak se ta naše potvůrka vykoupala
v Bělečském rybníce u kterého je tábor o kterém jme
neměli ponětí. Pak do Bělče na Cara a Kofolu a zpátky do Krňovic.

leny2
13. črc 2009

Mysicko, já jsem brala kyselinu listovou, no vlastně ji beru tak nějak pořád, když nezapomenu.

Mil, to vám vůbec nezávidím stěhování, ale neboj to zvládnete, když budeš mít čas, tak přidej nové fotečky dětiček, ať se můžem kochat. 🙂

leny2
13. črc 2009

Venku se dělá krásně, vůbec mě to tady v práci nebaví sedět.

mysicka.hk
13. črc 2009

Do kolika jsi v práci? Snad se to nezatáhne až přijdeš z práce.

leny2
13. črc 2009

Do půl čtvrté, no jestli to bude jako předminulý týden, že jsme přišli domů a zatáhlo se, tak to mě naštve. Už se těším domů do bazénu.

leny2
13. črc 2009

Mysicko, kolik ti je, jestli se můžu zeptat?

mysicka.hk
13. črc 2009

Jé bazén, to bych si taky nechala líbit.
Náš pes by tam byl stále, miluje vodu. 🙂 😉

leny2
13. črc 2009

Taky jsme toho našeho zkusili na chviličku dát do vody a docela mu to šlo, plaval sám.

mysicka.hk
13. črc 2009

Většina psů má plavání v krvi.
My chodíme do řeky. Házím jí klacky a Nela plave proti proudu
jen aby jí ten klacek neutek 🙂

marhulinka
autor
13. črc 2009

Tak jdu juknout jsme s pejskem nějako usnuli 😅 Já,která denně spala tak pět hodin,budu nejspíš medvědice a celé to prospím 😀

mysicka.hk
13. črc 2009

Jdeme na procházku, pak nakouknu. 😉

leny2
13. črc 2009

Do řeky bych ho nepustila, to by nám uplaval, on má 1,8 kg. 😀

marhulinka
autor
13. črc 2009

SEPT-díííííííky hlavně,aby bylo vše tak jak má...ale Bublince věříme 😉 🙂

No to víš,nediv se...ten obr bejvák musíte nějak zaplnit 😀 😀 😀 😀

mysicka.hk
13. črc 2009

To je jasný, Nela má 40kg.