Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
13. črc 2009

Pro výsledky jedeme 5.8. a nevím jestli jsem to psala tu nebo vedle, ale ještě jsem se objednala jednou k léčiteli na 22.7.

leny2
13. črc 2009

Taky bych na to mrkla znova, my to máme na ohrané VHS, na to už se snad ani nedá dívat.

leny2
13. črc 2009

Jo, psala jsi to, my se tam asi taky určitě ještě vypravíme.

leny2
13. črc 2009

Holky prozatím se loučím, juknu možná večer, když to stihnu.

janysek70
13. črc 2009

Jo a víš, že v srpnu má dovolenou a od září je jinde....?

mysicka.hk
13. črc 2009

Leny právě končí a hurá do bazénu. 🙂

janysek70
13. črc 2009

No jsem se tě ještě chtěla optat, tak příště 🙂

leny2
13. črc 2009

Nějak se to tu mračí, už to vidím, že dorazím domů a zatáhne se mrcha jedna.

Jo, Janýsku psala jsi to, díky za info, tak bysme to nechali na září.

marhulinka
autor
13. črc 2009

LENY2 papa a krásné koupáníčko 😉

leny2
13. črc 2009

Copak Janýsku?

marhulinka
autor
13. črc 2009

Tak já se jdu chystat do města...do toho pařecu se mi teda vůbec nechce 😠 Pa večer

janysek70
13. črc 2009

Jenom jestli ti působil energií i na manžu a jestli to na něho působilo jako na manžu Věrky...

leny2
13. črc 2009

Jo manžela taky projel, já už nevím jak to působilo na manžu Věrky, jako že měl lepší spermiogram? To mi sami nezjistíme.

leny2
13. črc 2009

Prchám domů, večer kdyžtak juknu.

janysek70
13. črc 2009

Tak prchej...... a vzkaz na později si přečti: Říkala, že mu držel ruku před a že se začal tak hrozně potit a měl úplně mokré kalhoty...., jo a pak při OPU měl krásné spermio.... 🙂

coko.joko
13. črc 2009

janysku ja ti taky poslu nejakou energii pres pc 😉 koukam,ze se tady v sobotu vsude parilo ja jsem popijela do 3 do rana a mela jsem toho dost,ale ja uz od rana,ale bylo to krasny cela rodina se sesla a bylo fakt super.

coko.joko
13. črc 2009

jinak janysku ja se taky potim jako blazen je hrozny dusno

janysek70
13. črc 2009

Jo to se potíš, páč na tebe působím já na dálku 🙂 🙂 🙂 🙂

coko.joko
13. črc 2009

to me ani nerikej,ze me posilas nejakou energii,ja ji ted mam az dost 😀 o vikendu me jede uz V.do Nemecka a tak tu budu do konce zari sama tak si musim udelat nejaky plan co budu delat....nechces me na tyden adoptovat 😀 😀

janysek70
13. črc 2009

Tak klíďo můžeš přijet 🙂 🙂

coko.joko
13. črc 2009

ne to byla sranda 😉 ale urco by slo udelat vylet se septikem a holkama treba vlackem nez zacnu zase snazeni o mimi v srpnu....co septiku necti jen a napis neco

janysek70
13. črc 2009

Tak si ze mě nedělej srandu, já to myslela vážně. S tou příští sobotou počítám a klidně můžete vymyslet i výletík.

Ahoj Sep 😀

janysek70
13. črc 2009

MM se přiřítil, jdu vařit kávu..., večer juknu 🙂

coko.joko
13. črc 2009

ja si delam porad srandu 😀 jsem vesele devce......to se vse vymysli nez pojedu k nasim na chvilku tak udelame nejaky juchu 😀 😀 a stim srazikem taky pocitam,ale jeste musime rict kam,at se tam vejde sept a mil s kocarkem...... 😀 😀 ja uz jdu taky povesit pradlo a pak jedu ke kamosce vratit ten sud...kdyz nam pujde vecer net tak se taky napojim

mysicka.hk
13. črc 2009

Nechcete si udělat kurz Reiky?

marhulinka
autor
13. črc 2009

Hoj hoj jsem doma...totálně utahaná...takže teď večeřím a asi hajdy hajat....to jsem medvědice!!!!
No a zítra se vůbec nevyspím,tak jsem zvědavá 😉 🙂

Koupila jsem něco neteřince a pak i sobě 😉 🙂 Manžílek byl se mnou a nosil mi věci do kabinky 😉

marhulinka
autor
13. črc 2009

Tak juknu večer 🙂

leny16
13. črc 2009

hojda 😉
marhul-teda už máš pořádné dálnice 🙂 užívej si testování, já protestila asi 30 testíků 🙂 😀
myši-ještě vydrž, muže hcg může naskočit až později 😉
coko-tak taky nějdy přijed do Pardubic na výlet 🙂

leny16
13. črc 2009

jo, dnes jsem byla na ko, vše je ok. Zítra jdu na velký UTZ, už se těším 🙂
Po dnešním příchodu z polikliniky mne doma čekalo nepříjemné překvápko.......................Clarisa(můj pes) měla průjem a chudinka to nevydržela. Kdyby jste jí pak viděly, jak se za to styděla a jak potom byla smutná. Úklid byl ale strašný, radši nebudu popisovat...... 😝, ale zvládla jsem to bez odbíhání na záchod 😀

septim
13. črc 2009

No pokud jde o me jedu na sraz bez deti chci odpocivat 😉